Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi 20 Oda ve 58 Yatak ile Hizmet Vermektedir. Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır. 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Mevcuttur.
Birden önümüze düşen bir mekan oldu açıkçası, ailecek fazlasıyla açıkmıştık öğretmenevi olması bizi tedirgin etmişti fakat içine girince güler yüzlü çalışanları hızlı servisleri ve ilgileri bizi mutlu etti. Yediğimiz yemeklerin lezzetleri mükemmeldi diyebilirim. Şef hanımefendinin ellerine sağlık umarım bir gün tekrar yollarımız düşer ve yine sizin ellerinizden yemek nasip olur.
Şefim ve kafenin güzel çalışanları bu deneyim için teşekkür ediyorum.
Sizin gibi işini severek yapanlarla iyi ki var
Düğün için geldik,açık ve kapalı alanı var ve kapalı alan çok ferah,masalar geniş,ışıklandırma ve ses yeterli,herşey düzenli ekip işini çok iyi yapıyor,teşekkürler tekrar
Düğünümüzü burada yaptık. Nevin Hanım çok güler yüzlü bir organizatör görür görmez ısındık. Bu süreçte de hem çiftleri hem de aileleri kesinlikle çok iyi yönlendiriyor ve bilgilendiriyor. Düğün sürecini onun profesyonel desteği ile sorunsuz yürüttük. Program akışı, yemek ve servis, müzik, mekan, ışıklandırma her şeyiyle istediğimiz gibi oldu. Mekana önceden gelen misafirlerimiz kendilerinin işlettiği sevimli çay bahçesinde vakit geçirdiler. Ailem, arkadaşlarım ve biz 1 gece de öğretmenevinde kaldık. Odalar temiz ve ferahtı
Düğünümüzü burada yaptık. Dış görünümü sizi yanıltmasın arka bahçesi bambaşka bir dünya adeta.Salon çok ferah ve şık, ışıklandırması güzel. Nevin Hanım işinin ehli, güven veren bir organizatör. Tüm süreci kendisinin yönlendirmesi ile harika, sorunsuz bir şekilde geçirdik. Özellikle hijyen, yemek ve servis çok iyiydi biz çok memnun kaldık, gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyoruz.
Deniz Küçükay
3 hafta önceDış görünüşü o kadar cazip değil ama içeriye girdiğiniz zaman gerçekten çok güzel davet için güzel bir yer .Dugun,kına,eğlence için konsept mükemmel
Betül Demirhan
bir hafta önceBirden önümüze düşen bir mekan oldu açıkçası, ailecek fazlasıyla açıkmıştık öğretmenevi olması bizi tedirgin etmişti fakat içine girince güler yüzlü çalışanları hızlı servisleri ve ilgileri bizi mutlu etti. Yediğimiz yemeklerin lezzetleri mükemmeldi diyebilirim. Şef hanımefendinin ellerine sağlık umarım bir gün tekrar yollarımız düşer ve yine sizin ellerinizden yemek nasip olur. Şefim ve kafenin güzel çalışanları bu deneyim için teşekkür ediyorum. Sizin gibi işini severek yapanlarla iyi ki var
selim cu
9 ay önceDüğün için geldik,açık ve kapalı alanı var ve kapalı alan çok ferah,masalar geniş,ışıklandırma ve ses yeterli,herşey düzenli ekip işini çok iyi yapıyor,teşekkürler tekrar
İrem Bacaksiz
bir ay önceDüğünümüzü burada yaptık. Nevin Hanım çok güler yüzlü bir organizatör görür görmez ısındık. Bu süreçte de hem çiftleri hem de aileleri kesinlikle çok iyi yönlendiriyor ve bilgilendiriyor. Düğün sürecini onun profesyonel desteği ile sorunsuz yürüttük. Program akışı, yemek ve servis, müzik, mekan, ışıklandırma her şeyiyle istediğimiz gibi oldu. Mekana önceden gelen misafirlerimiz kendilerinin işlettiği sevimli çay bahçesinde vakit geçirdiler. Ailem, arkadaşlarım ve biz 1 gece de öğretmenevinde kaldık. Odalar temiz ve ferahtı
Özgün Yasin
2 hafta önceDüğünümüzü burada yaptık. Dış görünümü sizi yanıltmasın arka bahçesi bambaşka bir dünya adeta.Salon çok ferah ve şık, ışıklandırması güzel. Nevin Hanım işinin ehli, güven veren bir organizatör. Tüm süreci kendisinin yönlendirmesi ile harika, sorunsuz bir şekilde geçirdik. Özellikle hijyen, yemek ve servis çok iyiydi biz çok memnun kaldık, gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyoruz.