Ücretsiz Wi-Fi Otel Genelinde Vardır. Oda Servisi Hizmeti Bulunur. Ücretsiz Otopark Mevcuttur. Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır. 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Mevcuttur.
10 gün süren tatilimiz boyunca kaldığımız otelden ayrılırken aklımızda kalan güler yüzlü personel, konukların memnuniyeti odaklı samimi hizmet anlayışı, çözüme yönelik gayret, sıcak nezih bir aile ortamı... Başta Ayşat Bey olmak üzere otel çalışanları; alakaları,özverili tutumları ve profesyonel yaklaşımları sayesinde tatilimizi daha anlamlı kıldı. Artık Antalya'daki bir tatilde düşüneceğimiz tek yer. Teşekkür ediyoruz. Emrullah Bey ve ailesi.
Şehirden uzak, sakin ve ferah bir konumda.
Temizlik ve eşyaların bakım-kalitesi yönünden ortalama bir uygulama otelden daha kötü.
Fazla bir beklentiniz olmasın diyeceğim ama yine de fiyatına göre düşük kalitede odalar ve eşyalar hoş değil.
Açıl büfe kahvaltının bahçede olması güzel.
Güler yüzlü hocalarımız ve öğrencileri sayesinde güzel bir tatil yaptık. Her akşam ilaçlama aracı dolaştı.Odamız temiz teslim edildi. Aytaç hocamız ve İmran Hanım ihtiyaçlar konusunda oldukça duyarlı.. Etraf yemyeşil.. Sabah kuş sesleri ile uyandık.. Kısaca, herşey çok güzeldi. Teşekkürler Serik İMKB...
1 haftalık tatilimizde otelinizde konakladık.Otel odaları yenilenmiş, temiz, personeller ilgiliydi.Otelin alanı çok büyük ve meyve ağaçları ile görsel şölen gibiydi.Sabah kahvaltılarımızı bahçede yeşillikler içerinde yapmak çok keyifliydi.Özellikle Ayşat hocamızın misafirperverliği ve hoş sohbeti için teşekkür ederiz.Serik’e yolunuz düşerse Bu güzel oteli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.Eminim çok memnun kalacaksınız.
Otel çok kötü ve pahalı bir gece üç kişilik oda için 3 bin lira ödedik bu fiyata çok güzel ötelerde kalabilirsiniz kırık musluğu poşetle bağlamışlar havlu çarşaf ve banyo kirliydi odada sivrisinekler vardı dolaba bir su bile bırakmamışlar akşam saatlerinde geldiğimiz için yorgunluktan mecburen kaldık sakın gelmeyin pişman olursunuz
Onur Savlig
geçen hafta içinde10 gün süren tatilimiz boyunca kaldığımız otelden ayrılırken aklımızda kalan güler yüzlü personel, konukların memnuniyeti odaklı samimi hizmet anlayışı, çözüme yönelik gayret, sıcak nezih bir aile ortamı... Başta Ayşat Bey olmak üzere otel çalışanları; alakaları,özverili tutumları ve profesyonel yaklaşımları sayesinde tatilimizi daha anlamlı kıldı. Artık Antalya'daki bir tatilde düşüneceğimiz tek yer. Teşekkür ediyoruz. Emrullah Bey ve ailesi.
Özgür B.
bir hafta önceŞehirden uzak, sakin ve ferah bir konumda. Temizlik ve eşyaların bakım-kalitesi yönünden ortalama bir uygulama otelden daha kötü. Fazla bir beklentiniz olmasın diyeceğim ama yine de fiyatına göre düşük kalitede odalar ve eşyalar hoş değil. Açıl büfe kahvaltının bahçede olması güzel.
Sevim Coşar
geçen hafta içindeGüler yüzlü hocalarımız ve öğrencileri sayesinde güzel bir tatil yaptık. Her akşam ilaçlama aracı dolaştı.Odamız temiz teslim edildi. Aytaç hocamız ve İmran Hanım ihtiyaçlar konusunda oldukça duyarlı.. Etraf yemyeşil.. Sabah kuş sesleri ile uyandık.. Kısaca, herşey çok güzeldi. Teşekkürler Serik İMKB...
AYŞE HABİL
geçen hafta içinde1 haftalık tatilimizde otelinizde konakladık.Otel odaları yenilenmiş, temiz, personeller ilgiliydi.Otelin alanı çok büyük ve meyve ağaçları ile görsel şölen gibiydi.Sabah kahvaltılarımızı bahçede yeşillikler içerinde yapmak çok keyifliydi.Özellikle Ayşat hocamızın misafirperverliği ve hoş sohbeti için teşekkür ederiz.Serik’e yolunuz düşerse Bu güzel oteli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.Eminim çok memnun kalacaksınız.
Sehriban Gök
bir ay önceOtel çok kötü ve pahalı bir gece üç kişilik oda için 3 bin lira ödedik bu fiyata çok güzel ötelerde kalabilirsiniz kırık musluğu poşetle bağlamışlar havlu çarşaf ve banyo kirliydi odada sivrisinekler vardı dolaba bir su bile bırakmamışlar akşam saatlerinde geldiğimiz için yorgunluktan mecburen kaldık sakın gelmeyin pişman olursunuz