Anaokulunda,
– Yemekhane
– Müzik Odası
– Mutfak Atölyesi
– Uyku Odası
– Oyun Alanı
– Bahçe
Anaokulunda,
– Dini Eğitim
– Organik Beslenme
– Servis
– Rehberlik
– Yaz Okulu
– Oyun Grubu
Anaokulunda,
– Futbol
– Dekoratif Sanatlar
– Modern Dans
– Tiyatro
– İngilizce Drama
– Drama
– Voleybol
– Jimnastik
– Görsel Sanatlar
Eğitimleri Verilmektedir.
Anaokulunda Bulunan Klüpler:
– Binicilik
– Robotik
– Proje
– Ekoloji
– Gezi
– Yabancı Dil Klübü
– Akıl ve Zeka Oyunları
Kaliteli güvenilir güler yüzlü eğitimin tek adresi Yıldızlar Anaokulu. Yavrularınızı gözü kapalı emanet edebileceğiniz bir eğitim yuvası. Öğretmen ve personel kadrosu mükemmel. Aktiviteleri hem eğlenceli hem öğretici. Tek kelimeyle süper bir kurum.👏👏👏
Eğitimci kadrosu ve imkanları ile çok kaliteli bir anaokulu. Çocuklarınızı sürekli takip eden ve ilgi alaka gösteren çok güvenilir bir kurum. Gerçek bir yuva sıcaklığında. Fiyat olarak da çok makul. Herkese tavsiye ederim.
Kapıdan girdiginizde sizi güler yüzlü bir personel karşılıyor. Sonra cıvıl cıvıl çocukları görüyorsunuz. Çocukları annesine teslim etmiş gibi güven duydugunuz ögretmenler ve huzurla ordan ayrılıyorsunuz
Tunahan TOPAK
6 ay önceGüleryüz ve samimiyetiniz teşekkür ederiz. Sizin gibi eğitim kurumlarına ülke genelinde çok ihtiyacımız var.
Mustafa Akdeniz
6 ay önceÇocuklarımızı güvenle birakabileceniz ilgi alaka ve guleryuzlu bir kadroya sahip...
Hüdaverdi Mert
bir yıl önceKaliteli güvenilir güler yüzlü eğitimin tek adresi Yıldızlar Anaokulu. Yavrularınızı gözü kapalı emanet edebileceğiniz bir eğitim yuvası. Öğretmen ve personel kadrosu mükemmel. Aktiviteleri hem eğlenceli hem öğretici. Tek kelimeyle süper bir kurum.👏👏👏
Ahmet Faruk Kurt
bir yıl önceEğitimci kadrosu ve imkanları ile çok kaliteli bir anaokulu. Çocuklarınızı sürekli takip eden ve ilgi alaka gösteren çok güvenilir bir kurum. Gerçek bir yuva sıcaklığında. Fiyat olarak da çok makul. Herkese tavsiye ederim.
Hatice Parlat
bir yıl önceKapıdan girdiginizde sizi güler yüzlü bir personel karşılıyor. Sonra cıvıl cıvıl çocukları görüyorsunuz. Çocukları annesine teslim etmiş gibi güven duydugunuz ögretmenler ve huzurla ordan ayrılıyorsunuz