Oturum Aç

 • İlkokulda,
  -Havuz
  -Konferans Salonu
  -Kantin
  -Revir
  -Spor Alanı
  -Bilgisayar Laboratuvarları
  -Müzik Odası
  -Bahçe
  -Kapalı Spor Salonu
  -Sanat Atölyesi
  -Oyun Alanı
  -Akıllı Tahta
  bulunmaktadır.
 • İlkokulda,
  -Yüzme
  -Voleybol
  -Basketbol
  -Görsel Sanatlar
  -Drama
  -Modern Dans
  -Tiyatro
  -Piyano
  -İngilizce Drama
  -Jimnastik
  -Halk Oyunları
  -Dans
  -El Sanatları
  -Orff
  eğitimleri verilmektedir.
 • İlkokulda sunulan hizmetler:
  -Güvenlik
  -Rehberlik
  -Servis
 • İlkokulda bulunan kulüpler:
  -Satranç
  -Robotik
  -Kodlama
 • İlkokulda tam gün eğitim saatleri 08.45-16.15’dir.
 • İlkokulda sınıfların ortalama mevcudu 20’dir.
 • İlkokulda Okul Psikolojik Danışmanı bulunmaktadır.
 • İlkokulda İngilizce, İspanyolca ve Almanca dil eğitimleri verilmektedir.
 • İlkokulda yaz oklu hizmeti bulunmamaktadır.
 • İlkokulda hafta sonu eğitim verilmemektedir.

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

2,9
28 inceleme
 • Ceren Ekşi Genç
  Ceren Ekşi Genç
  bir hafta önce

  5.5 yaşındaki oğlum geçen yaz, yaz okuluna gitti bu okulda. Yüzme hocasının öğretmenlikle bağdaşmayan hareketleri (sevimli diye çocuğun sürekli yanaklarını ısırması, çocukların kafalarına antrenmanda kullanılan köpük sosis/makarna ile vurması, su korkusu olan oğlumu bir anda alıp havuza atması) nedeniyle oğlumda havuz/deniz fobisi oluştu. Okulla durumu paylaştığımda önce reddettiler sonra kabul edip ilgili öğretmeni uyardık dediler. Kısacası eğitim ve spor disiplininden uzak, çocuk gelişiminden habersiz bir kurum. Yaz okulu programını hazırlayıp yürüten ve velilerle görüşmelerini yapan beyefendinin kayıt sırasında vaat ettiklerinin aksine çocukların sürekli serbest zaman adı altında film/video izletildiği, sportif faaliyetlerin oldukça sınırlı ve yetersiz olduğu ve kötü tecrübeler yaşadığımız bir yaz okulu tecrübesi oldu bizim için.

 • dinçer dellal
  dinçer dellal
  9 ay önce

  Kizimi kayit ettirdigim bir okul olarak cok yonlu arastirma imkanimiz oldu. Bina yapisi , egitim anlayisi , egitim surecine bakis acisi ve yenilikci kadrosu hakkinda umutlu oldugumuzu soyleyebilirim. Okuldaki tum birimler ile neredeyse iletisim kurduk ve hemen hepsi bir sekilde ilgili davraniyor. Umarim kadrosu uzun sure ayni sekilde devam eder, tum ogrencilere ve velilerine yeni yilda basarili bir yil dilerim.

 • İsmail Erkan Özdemir

  Okan Koleji Ataşehir Kampüsü ile ilgili yeni kayıt dönemi için kayıtları aldılar şu an ise okulun seneye kapanacağı veya devir olacağı hiç bir bilgi yönetim tarafından verilmemektedir! Bir eğitim kurumunun bunca söylenti var iken bilgilendirme yapmamış olması bizleri çok üzdü! Bir sürü okul arasından sizleri seçerken tereddüt bile etmeyen biz velilere bir açıklama bile yapılmamış olması diğer okulların kayıtlarının doluyor olması bunca öğrencinin açıkta kalması bir eğitim kurumunun yapabileceği bir hareket olmamalıdır!

 • Nüket Ünlü
  Nüket Ünlü
  3 yıl önce

  2 sene kızım Okan Kolejine devam etti. Nasıl alıp başka bir eğitim kurumuna taşıyacağımı şaşırdım. Bir kere okul yönetimi hem öğrencileri, hem de velileri tehditkar bir tavırla idare etmeye çalışıyorlar. Müdüre Hanım efendi okula kayıt alınana kadar harika sonrasında asarım, keserim,ben buranın herseyiyim var mı bana yan bakan şeklinde ki külhanbeyi tavırları, müdür yardımcısı hanımefendinin velilerle olan iletişiminde takındığı sokak üslubu, okuldan atılan beden öğretmeninin atılma sebeplerini öğrencilerin koridorlarda konuşması, 1 yıl içinde değişen yabancı dil öğretmenlerinin bir türlü standarta oturtulmaması, pandemi sürecinde öğretmenlerinin son derece lakayıt ders anlatmaları, öğretmenlerin öğrencilerini sürekli yalancılıkla suçlamaları, okulun veliyi yürüyen pos cihazı olarak görmeleri, peşin ödediğimiz yemek ücretini iade sürecinde 3 taksite bölmeleri, her yıl yemek ve kitap ücretlerine %30-%40 oranında yaptıkları zamlar dışında okulla ilgili problem yok.

 • taner buyukkose
  taner buyukkose
  3 yıl önce

  Çocuklarım çölyaklı olması sebebiyle okulda çıkan yemeği yiyemeyeceklerini ilettik. Bizden bu duruma dair raporlarımızı talep ettiler. Raporlarımızı gönderdik ve yemek ücretinin düşüleceğini ilettiler. Kayıt günü geldiğinde yemek ücretini düşümeyeceklerini, yemeği yiyemesek bile yemek ücreti ödememiz gerektiğini utanmadan ve sıkılmadan bildirdiler. Kaldı ki Sarıyer’de otururken Ataşehir’e taşınmayı düşünmüşken Okan Koleji’nin anlaşılamaz tutumu, okul tercihinin ne önemli olduğunu gösterdi. Her gün farklı kararlar alan bir okul olduğunu gösterdiler.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik