İlkokulda, Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Bahçe
Akıllı Tahta
Oyun Alanı
Kantin
Konferans Salonu
Havuz
Bilgisayar Laboratuvarı
Laboratuvar
Kütüphane
Revir
Spor Alanı bulunmaktadır.
İlkokulda imkanları bulunan sportif ve sanatsal aktiviteler:
Futbol,
Basketbol,
Dekoratif Sanatlar,
Görsel Sanatlar,
Piyano,
Halk Oyunları,
El Sanatları,
Masa Tenisi,
Bale,
Modern Dans,
Tiyatro,
İngilizce Drama,
Dans,
Yüzme,
Sinema,
Drama,
Ebru,
Jimnastik,
Yoga.
İlkokulda bulunan öğrenci kulüpleri:
Satranç,
Proje,
Ekoloji,
Kodlama,
Yabancı Dil Kulübü,
Gezi,
Akıl ve Zeka Oyunları,
Müzik,
Bilişim Kulübü,
Robotik.
İlkokulda benimsenen eğitim sistemleri:
STEM,
Yaparak ve Yaşayarak Öğrenme,
Öğrenci Merkezli Eğitim,
Bilingual (Çift Dilli) Eğitim Programı
İlkokulda eğitim tam gün olmak üzere 08.30-18.00 saatleri arasındaverilmektedir.
İlkokulda ortalama sınıf mevcutları 24’tür.
İlkokulda Okul Psikolojik Danışmanı bulunmaktadır ve öğrencilerle haftada birkaç kez görüşmeler yapmaktadır.
İlkokulda İngilizce ve Almanca olmak üzere yabancı dil eğitimleri verilmektedir.
Mektebim Kolejinin trafikten uzakta oluşu, mahalle arasında bir lokasyonda olması güvenlik açısından bizleri rahatlatmaktadır.
Okulun içinde bile tedbirli oluşları, merdivenlerin kenarında korumalar olması, kapılardaki dijital şifreler . .Detaylı düşünülen şeyler. Samimi bir ortam olması bizleri okula daha da çok bağlıyor.
Teşekkürler Mektebim Ailesi.
Okul araştırırken en önemli kriterlerimizden biri yabancı dil di. 7.Sınıfa devam eden çocuğumun İngilizce başarısı çok önde . Gayet akıcı konuşuyor, 2. Yabancı dil eğitiminin Almanca olması da çok yerinde bir karar olmuş. Öğretmenlerimizin bu konudaki ilgisi ve çocuklarımızın üzerindeki anlayışlı yaklaşımı için teşekkür ediyoruz.
Okulun eğitim sistemiyle ne kadar gurur duysak az! Hem modern hem de ferah bir binada, her öğrenciye özel ilgi gösteren öğretmenlerle eğitim gerçekten keyifli bir hale geliyor...
Tolga Kurt
2 hafta önceGözlemlerime göre hem temizlik ve güvenlik konusunda hassas hem de teknolojik altyapısıyla çağın gereklerini karşılayan, oldukça başarılı bir kolej.
Caner BAĞDATLI
2 hafta önceMektebim Kolejinin trafikten uzakta oluşu, mahalle arasında bir lokasyonda olması güvenlik açısından bizleri rahatlatmaktadır. Okulun içinde bile tedbirli oluşları, merdivenlerin kenarında korumalar olması, kapılardaki dijital şifreler . .Detaylı düşünülen şeyler. Samimi bir ortam olması bizleri okula daha da çok bağlıyor. Teşekkürler Mektebim Ailesi.
Emirhan Torakli
2 hafta önceHer öğrenciye özel ilgi gösteren, karşılaştıkları zorluklara çözüm odaklı yaklaşan ve başarılarıyla kendini kanıtlamış bir eğitim yuvası.
Tumar Hezretkulieva
2 hafta önceOkul araştırırken en önemli kriterlerimizden biri yabancı dil di. 7.Sınıfa devam eden çocuğumun İngilizce başarısı çok önde . Gayet akıcı konuşuyor, 2. Yabancı dil eğitiminin Almanca olması da çok yerinde bir karar olmuş. Öğretmenlerimizin bu konudaki ilgisi ve çocuklarımızın üzerindeki anlayışlı yaklaşımı için teşekkür ediyoruz.
Kazim Sumerkan
2 hafta önceOkulun eğitim sistemiyle ne kadar gurur duysak az! Hem modern hem de ferah bir binada, her öğrenciye özel ilgi gösteren öğretmenlerle eğitim gerçekten keyifli bir hale geliyor...