Oturum Aç

 • İlkokulda,
  Yemekhane
  Kapalı Spor Salonu
  Laboratuvarlar
  Kütüphane
  Revir
  Havuz
  Futbol Sahası
  Sanat Atölyesi
  Müzik Odası
  Bahçe
  Konferans Salonu
  Kantin
  Oyun Alanı
  Hayvanat Bahçesi
  bulunmaktadır. 
 • İlkokulda imkanları bulunan sanatsal ve sportif aktiviteler:
  Futbol,
  Voleybol,
  Masa Tenisi,
  Basketbol,
  Yüzme,
  Sinema,
  Modern Dans,
  Jimnastik,
  El Sanatları,
  Tiyatro,
  Atletizm,
  Tenis,
  Görsel Sanatlar,
  Dans.
 • İlkokulda bulunan öğrenci kulüpleri:
  Satranç,
  Proje,
  Ekoloji,
  Robotik,
  Gezi,
  Yabancı Dil Kulübü,
  Müzik,
  Bilişim Kulübü,
  Kodlama.
 • İlkokulda eğitim, tam gün olmak üzere 09.00-16.10 saatleri arasında verilmektedir.
 • İlkokulda sınıflar ortalama 22 öğrenciden oluşmaktadır. 
 • İlkokulda İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir. 
 • İlkokulda yaz okulu uygulaması bulunmaktadır.
 • İlkokulda hafta sonları eğitim verilmemektedir. 

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

3,8
53 inceleme
 • Muhi G
  Muhi G
  5 ay önce

  Okul mükemmel. Kesinlikle tavsiye edilir. AMA bazı eksikler var tabi, razı iseniz.. Ara yıl geçişi, erken kayıt için teklif aldık. O da ne? Enflasyon %60, artış % 115, fiyat geçen senenin 2,15 katı (Peşinde böyle). Böyle fiyat artışı mı olur? Oldurmuşlar. Öğretmene ara zammı yapılmış, seneye de olabilirmiş. Geçen sene de yapılmadı mı? Zarar mı etti kurum? Hayır. Şimdi karı artırma zamanı,.. Eğitim öğretim zaten şaibeli (kıyasa göre değişir elbet, çocuklar bugün bildiklerini yarın bilemeyebiliyor), sanat kültür aktiviteler vs ok (ek kurslar ile takviye önemli), havuz var ama çocuklar yüzmeyi bilmiyor (öğrenememiş/öğretilmemiş.), teleskop var ama merceği kırık. İlk dönem bitecek hala deprem tatbikatı yapılmamış, illa milli eğitim talimat verecekmiş. Diğer illere kültürel geziler (ücretli) için izin alınabiliyor ama tatbikat illa yukarıdan zorunlu olarak bildirilecek. Veli toplantısında uzun sıralar bekleyip 3 saatte tüm hocalarla kişi başı 5dk görüşülebilir(normalde hocalar ilgili, günlük iletişim kurulabilir) Kısaca; Eğitim sistemini yükseltmek yerine bu hale getirenlere (özele teşvik edenlere), bunlara bırakanlara yazıklar olsun!! Ben bir daha gelmem..

 • Davut Kara
  Davut Kara
  4 ay önce

  Geçen seneki ücretimize bu sene 110% zam yapıldı,devletin rakamı max %62 olabilir deniyor ama takan yok,eğitim kalitesi her geçen yıl geri geliyor,İngilizce deseniz facia,vasatın altında bir eğitim ama sorsanız bu civarın en ucuz okulu biziz diyorlar,araştırdım bu civarın en ucuzu değilsiniz ama en vasatısınız

 • Ömer Ertürk
  Ömer Ertürk
  4 ay önce

  Geçen sene aynı bu zamanlarda erken kayıt döneminde istenen fiyat 53binTL civarındaydı ama bu sene Tüik'in çıkardığı enflasyon rakamına inat istenen rakam 150binTL. Bu fiyata daha iyi okullarda mevcut. Fiyat ve performansa göre çok çok pahalı.

 • Jansu Ö.
  Jansu Ö.
  bir yıl önce

  Lise son sınıfa geçen oğlumuz için tercih ettiğimiz asla disiplin sağlayamayan okul.İlk aşamada Halkla ilişkiler bölümünün şöyle iyiyiz böyle iyiyiz konuşmalarıyla çok şey umduğumuz sonucunda ne umduk ,ne bulduk diyerek pişmanlık duyduğumuz bir tercih oldu. Ödediğimiz para,çocuğumun mutsuzluğu bozulan psikoloji ile asla kimseye tavsiye etmeyeceğim bir okul. Üstelik öğretmenler ile konuşmaya gittiğinizde üstte çıkıp kendilerini haklı çıkarmak için sağlayamadıkları disiplinin suçunu size atacak kadar pişkinler.

 • DAGY etiket
  DAGY etiket
  8 ay önce

  Çok saçma bi okul oğlum burda okudu liseyi bişey anlamadığını lise son sınıfta üni hazırlıkta öğrendik abise orda okuyor diye kız kardeşinide bu okula kaydettik lise son şimdi sadece gösteril ve reklamı iyi yapılmış bir okul eğitim beklemeyin

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik