İlkokulda, Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Laboratuvarlar
Kütüphane
Revir
Havuz
Futbol Sahası
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Bahçe
Konferans Salonu
Kantin
Oyun Alanı
Hayvanat Bahçesi bulunmaktadır.
İlkokulda imkanları bulunan sanatsal ve sportif aktiviteler:
Futbol,
Voleybol,
Masa Tenisi,
Basketbol,
Yüzme,
Sinema,
Modern Dans,
Jimnastik,
El Sanatları,
Tiyatro,
Atletizm,
Tenis,
Görsel Sanatlar,
Dans.
İlkokulda bulunan öğrenci kulüpleri:
Satranç,
Proje,
Ekoloji,
Robotik,
Gezi,
Yabancı Dil Kulübü,
Müzik,
Bilişim Kulübü,
Kodlama.
İlkokulda eğitim, tam gün olmak üzere 09.00-16.10 saatleri arasında verilmektedir.
İlkokulda sınıflar ortalama 22 öğrenciden oluşmaktadır.
İlkokulda İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir.
Okul mükemmel. Kesinlikle tavsiye edilir. AMA bazı eksikler var tabi, razı iseniz.. Ara yıl geçişi, erken kayıt için teklif aldık. O da ne? Enflasyon %60, artış % 115, fiyat geçen senenin 2,15 katı (Peşinde böyle). Böyle fiyat artışı mı olur? Oldurmuşlar. Öğretmene ara zammı yapılmış, seneye de olabilirmiş. Geçen sene de yapılmadı mı? Zarar mı etti kurum? Hayır. Şimdi karı artırma zamanı,.. Eğitim öğretim zaten şaibeli (kıyasa göre değişir elbet, çocuklar bugün bildiklerini yarın bilemeyebiliyor), sanat kültür aktiviteler vs ok (ek kurslar ile takviye önemli), havuz var ama çocuklar yüzmeyi bilmiyor (öğrenememiş/öğretilmemiş.), teleskop var ama merceği kırık. İlk dönem bitecek hala deprem tatbikatı yapılmamış, illa milli eğitim talimat verecekmiş. Diğer illere kültürel geziler (ücretli) için izin alınabiliyor ama tatbikat illa yukarıdan zorunlu olarak bildirilecek. Veli toplantısında uzun sıralar bekleyip 3 saatte tüm hocalarla kişi başı 5dk görüşülebilir(normalde hocalar ilgili, günlük iletişim kurulabilir)Kısaca; Eğitim sistemini yükseltmek yerine bu hale getirenlere (özele teşvik edenlere), bunlara bırakanlara yazıklar olsun!!Ben bir daha gelmem..
Geçen seneki ücretimize bu sene 110% zam yapıldı,devletin rakamı max %62 olabilir deniyor ama takan yok,eğitim kalitesi her geçen yıl geri geliyor,İngilizce deseniz facia,vasatın altında bir eğitim ama sorsanız bu civarın en ucuz okulu biziz diyorlar,araştırdım bu civarın en ucuzu değilsiniz ama en vasatısınız
Geçen sene aynı bu zamanlarda erken kayıt döneminde istenen fiyat 53binTL civarındaydı ama bu sene Tüik'in çıkardığı enflasyon rakamına inat istenen rakam 150binTL. Bu fiyata daha iyi okullarda mevcut. Fiyat ve performansa göre çok çok pahalı.
Lise son sınıfa geçen oğlumuz için tercih ettiğimiz asla disiplin sağlayamayan okul.İlk aşamada Halkla ilişkiler bölümünün şöyle iyiyiz böyle iyiyiz konuşmalarıyla çok şey umduğumuz sonucunda ne umduk ,ne bulduk diyerek pişmanlık duyduğumuz bir tercih oldu.
Ödediğimiz para,çocuğumun mutsuzluğu bozulan psikoloji ile asla kimseye tavsiye etmeyeceğim bir okul. Üstelik öğretmenler ile konuşmaya gittiğinizde üstte çıkıp kendilerini haklı çıkarmak için sağlayamadıkları disiplinin suçunu size atacak kadar pişkinler.
Çok saçma bi okul oğlum burda okudu liseyi bişey anlamadığını lise son sınıfta üni hazırlıkta öğrendik abise orda okuyor diye kız kardeşinide bu okula kaydettik lise son şimdi sadece gösteril ve reklamı iyi yapılmış bir okul eğitim beklemeyin
Muhi G
7 ay önceOkul mükemmel. Kesinlikle tavsiye edilir. AMA bazı eksikler var tabi, razı iseniz.. Ara yıl geçişi, erken kayıt için teklif aldık. O da ne? Enflasyon %60, artış % 115, fiyat geçen senenin 2,15 katı (Peşinde böyle). Böyle fiyat artışı mı olur? Oldurmuşlar. Öğretmene ara zammı yapılmış, seneye de olabilirmiş. Geçen sene de yapılmadı mı? Zarar mı etti kurum? Hayır. Şimdi karı artırma zamanı,.. Eğitim öğretim zaten şaibeli (kıyasa göre değişir elbet, çocuklar bugün bildiklerini yarın bilemeyebiliyor), sanat kültür aktiviteler vs ok (ek kurslar ile takviye önemli), havuz var ama çocuklar yüzmeyi bilmiyor (öğrenememiş/öğretilmemiş.), teleskop var ama merceği kırık. İlk dönem bitecek hala deprem tatbikatı yapılmamış, illa milli eğitim talimat verecekmiş. Diğer illere kültürel geziler (ücretli) için izin alınabiliyor ama tatbikat illa yukarıdan zorunlu olarak bildirilecek. Veli toplantısında uzun sıralar bekleyip 3 saatte tüm hocalarla kişi başı 5dk görüşülebilir(normalde hocalar ilgili, günlük iletişim kurulabilir)Kısaca; Eğitim sistemini yükseltmek yerine bu hale getirenlere (özele teşvik edenlere), bunlara bırakanlara yazıklar olsun!!Ben bir daha gelmem..
Davut Kara
6 ay önceGeçen seneki ücretimize bu sene 110% zam yapıldı,devletin rakamı max %62 olabilir deniyor ama takan yok,eğitim kalitesi her geçen yıl geri geliyor,İngilizce deseniz facia,vasatın altında bir eğitim ama sorsanız bu civarın en ucuz okulu biziz diyorlar,araştırdım bu civarın en ucuzu değilsiniz ama en vasatısınız
Ömer Ertürk
6 ay önceGeçen sene aynı bu zamanlarda erken kayıt döneminde istenen fiyat 53binTL civarındaydı ama bu sene Tüik'in çıkardığı enflasyon rakamına inat istenen rakam 150binTL. Bu fiyata daha iyi okullarda mevcut. Fiyat ve performansa göre çok çok pahalı.
Jansu Ö.
bir yıl önceLise son sınıfa geçen oğlumuz için tercih ettiğimiz asla disiplin sağlayamayan okul.İlk aşamada Halkla ilişkiler bölümünün şöyle iyiyiz böyle iyiyiz konuşmalarıyla çok şey umduğumuz sonucunda ne umduk ,ne bulduk diyerek pişmanlık duyduğumuz bir tercih oldu. Ödediğimiz para,çocuğumun mutsuzluğu bozulan psikoloji ile asla kimseye tavsiye etmeyeceğim bir okul. Üstelik öğretmenler ile konuşmaya gittiğinizde üstte çıkıp kendilerini haklı çıkarmak için sağlayamadıkları disiplinin suçunu size atacak kadar pişkinler.
DAGY etiket
10 ay önceÇok saçma bi okul oğlum burda okudu liseyi bişey anlamadığını lise son sınıfta üni hazırlıkta öğrendik abise orda okuyor diye kız kardeşinide bu okula kaydettik lise son şimdi sadece gösteril ve reklamı iyi yapılmış bir okul eğitim beklemeyin