Anaokul i şubesinde Melisa öğretmenle çocuğu aynı sınıfta duruyor ilk defa böyle birşeye izin verildiğini gördüm ve çocuğu daha küçük okul çağında bile değil yönetim bilip sessiz kalıyor bu duruma.etkinlikleri yok denecek kadar az o yüzden i şubesi hariç diğer sınıflara gönderin çocuğunuzu ziyan olmasın
Kaliteli eğitim. Sadece ulaşım problemi var. Dolmuş filan geçmiyor yanından. Bu sene sınıfta öğrenci sayısı arttı. O anlamda biraz zorlandı öğretmenler. İdari kadro anlayışlı. Öğrenci ve veli profili düzgün.
Bilgin
7 ay önceAnaokul i şubesinde Melisa öğretmenle çocuğu aynı sınıfta duruyor ilk defa böyle birşeye izin verildiğini gördüm ve çocuğu daha küçük okul çağında bile değil yönetim bilip sessiz kalıyor bu duruma.etkinlikleri yok denecek kadar az o yüzden i şubesi hariç diğer sınıflara gönderin çocuğunuzu ziyan olmasın
Fatih
10 ay önce28 Eylül 2023 Perşembe; Sağanak nedeniyle okulu su bastığını tv den izliyorum.
Meltem Güler
5 yıl önceKaliteli eğitim. Sadece ulaşım problemi var. Dolmuş filan geçmiyor yanından. Bu sene sınıfta öğrenci sayısı arttı. O anlamda biraz zorlandı öğretmenler. İdari kadro anlayışlı. Öğrenci ve veli profili düzgün.
Mia Ryan
4 ay önceHer seye cok uzak, otobüs duraklarina bile çok uzak
2 Player's
bir yıl öncebu okulda çok anılarım var mükemmel bir okul burdan burak hocama ve hatice hocama selamlar. şuan 7.sınıfa geçmiş bulunuyorum