İlkokulda, Yemekhane
Futbol Sahası
Kantin
Revir
Bilgisayar Laboratuvarı
Konferans Salonu
Kütüphane
Bahçe
Kapalı Spor Salonu
Laboratuvar
Müzik Odası
bulunmaktadır.
İlkokulda imkanları bulunan sanatsal ve sportif aktiviteler:
Futbol,
Görsel Sanatlar,
Masa Tenisi,
Tiyatro,
Sinema.
İlkokulda bulunan öğrenci kulüpleri:
Satranç,
Proje,
Değerler Eğitimi,
Yabancı Dil Eğitimi,
Gezi,
Müzik,
Bilişim Kulübü.
İlkokulda eğitim, tam gün olmak üzere 09.00-17.00 saatleri arasında verilmektedir.
İlkokulda sınıflar ortalama 14 öğrenciden oluşmaktadır.
İlkokulda Almanca ve İngilizce olmak üzere yabancı dil eğitimleri verilmektedir.
Okul çok güzel kızlarım için uygun ve arkadaş dolu bir çevre eski okulda ne ders işlenirdi ne de birşey yapılırdı. Şuan kızım Nisa 6.sınıfa gitmek için sabırsızlanıyor
Eğitim ve Öğretimin temelinde böyle bir okulda eğitim görmek bir ayrıcalık olsa gerek. 10-15 kişilik sınıflar, özel bahçe ve günlük hayatın tanınması için tüm alt yapı hazır. Emeği geçen herkese teşekkürler, başarılar diliyorum.
Eğitim sıfır hocalar kötü sahipleri tam bir dolandırıcı fazladan ödeme yaptım çocuğum için şu ayin 10 da paranizi yatircam dedi yatırmadi ve whatsaptlarda cevap yok uzak durun üçkağıtçı bunlar parayı peşin istiyor 1 yıllık eğer iptal ederseniz memnun kalmazsanız paranızı iade edicegiz diyip kandırıyorlar 3 aydır para gelmiyor cevap vermiyorlar uzak durun
Tecrübeli öğretmenleri ile , birebir yaşayarak ve yaparak verilen eğitimden ,dostane ve sıcak yaklaşımları ile bir aile ortamı meydana getirmelerinden dolayı Nilgün ve Nihat hocama çok teşekkür eder ,ayrıca hijyen konusunda gösterdiğiniz titizlik için teşekkür ederim,iyi ki sizleri tercih ettik ve iyi ki bu ailenin içindeyiz .
Coşkun Ahmet Çolak
bir yıl önceOkul çok güzel kızlarım için uygun ve arkadaş dolu bir çevre eski okulda ne ders işlenirdi ne de birşey yapılırdı. Şuan kızım Nisa 6.sınıfa gitmek için sabırsızlanıyor
Mehmet şerif Eroğlu
2 yıl önceEğitim ve Öğretimin temelinde böyle bir okulda eğitim görmek bir ayrıcalık olsa gerek. 10-15 kişilik sınıflar, özel bahçe ve günlük hayatın tanınması için tüm alt yapı hazır. Emeği geçen herkese teşekkürler, başarılar diliyorum.
Halil İstemi
bir yıl önceEğitim sıfır hocalar kötü sahipleri tam bir dolandırıcı fazladan ödeme yaptım çocuğum için şu ayin 10 da paranizi yatircam dedi yatırmadi ve whatsaptlarda cevap yok uzak durun üçkağıtçı bunlar parayı peşin istiyor 1 yıllık eğer iptal ederseniz memnun kalmazsanız paranızı iade edicegiz diyip kandırıyorlar 3 aydır para gelmiyor cevap vermiyorlar uzak durun
fahrettin özdemir
4 yıl önceÖğrencinin güvenliğini ve sağlığını öp planda tutan, disiplinli aynı zamanda öğrenciye aile ortamında eğitim sunan bir kurum.
Özgür
4 yıl önceTecrübeli öğretmenleri ile , birebir yaşayarak ve yaparak verilen eğitimden ,dostane ve sıcak yaklaşımları ile bir aile ortamı meydana getirmelerinden dolayı Nilgün ve Nihat hocama çok teşekkür eder ,ayrıca hijyen konusunda gösterdiğiniz titizlik için teşekkür ederim,iyi ki sizleri tercih ettik ve iyi ki bu ailenin içindeyiz .