Oturum Aç

 • İlkokulda,
  Yemekhane
  Kapalı Spor Salonu
  Laboratuvarlar
  Kütüphane
  Bahçe
  Akıllı Tahta
  Müzik Odası
  Sanat Atölyesi
  Futbol Sahası
  Havuz
  Spor Alanı
  Oyun Alanı
  Kantin
  Konferans Salonu
  bulunmaktadır. 
 • İlkokulda imkanları bulunan sanatsal ve sportif aktiviteler:
  Futbol,
  Yüzme,
  Voleybol,
  Dekoratif Sanatlar,
  Sinema,
  Basketbol,
  Atletizm,
  Modern Dans,
  Drama,
  Ebru,
  Halk Oyunları,
  Tiyatro,
  Jimnastik,
  Piyano,
  Dans,
  El Sanatları,
  Orff,
  Gitar.
 • İlkokulda bulunan öğrenci kulüpleri:
  Seramik,
  Satranç,
  Proje,
  Yabancı Dil Kulübü,
  Gezi,
  Değerler Eğitimi,
  Akıl ve Zeka Oyunları,
  Kodlama,
  Robotik.
 • İlkokulda eğitim, tam gün olmak üzere 09.00-18.00 saatleri arasında verilmektedir.
 • İlkokulda sınıflar ortalama 18 öğrenciden oluşmaktadır.
 • İlkokulda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • İlkokulda yaz okulu uygulaması bulunmaktadır.
 • İlkokulda hafta sonları eğitim verilmemektedir.

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

3,9
33 inceleme
 • Suna Tanrıverdi
  Suna Tanrıverdi
  bir yıl önce

  Merhabalar oğlum bu okula gitti fakat memnun kalmadık aldık okuldan yemek okadar az veriyorlarki çocuklar ac havuz var diyorlar kullandirmiyorlar müzik odası gösteriyorlar ayrı müzik dersi sınıfta geçiyor resim atölyesi gösteriyorlar resim dersi sınıfta boş geciyo serbest etkinlik olarak robotik kodlama dersi boş geciyo öğrenciler bilgisayar başında serbest istedikleri oyuna girip oynuyor öğretilen yapılan bişi yok sonradan ek ücret talep ediyorlar herşeye zam geldi sukadar daha yemek parası verilecek diye arıyorlar müdür deseniz saygiisizinteki başta her bölgeye servis var yazdırın çocuğu diyolar sonradan o bölgeden gelen öğrenci yok servis yok diyolar ne yaparsanız yapın diyolar çocuk piskolojisi umurlarinda değil sadece bir ogrenci bir ogrencidir kafasindalar çalışanlarına bile saygısı yok onların çocuğu okuldan aldım odedigim parayida geri alamadım eksik verdiler yazıklar olsun tam bir hayal kırıklığısin safir koleji...

 • Furkan Akca
  Furkan Akca
  2 yıl önce

  Eksik sigorta günü yatıran, maaşları ekseriyetle geç veren, sözleşme yenilemediği öğretmenlere kıdem tazminatı ödemeyen, kısacası çalışanlarının haklarını gasp eden, eğitimle alakalı tek bildiği iş "Velilerden kayıt almak" olan kuruluşumsu. Milli Eğitim Bakanlığı'ndaki şikayet dosyaları kabarıktır. Şikayetvar'daki yorumlar okunduğunda, anlaşılıyor ne oldukları aslında. Kapısının önünden bile geçmemek gerekiyor böyle yerlerin.

 • Saban Cakir
  Saban Cakir
  3 yıl önce

  Kampüslerinde bahçe olmadığı Bağcılar doğa koleji eski kampüsüne taşınacaklarını oranın bahçesi olduğunu beyan ederek bizde bu beyana istinaden yeni kampüse geçeceklerinden dolayı kaydımızı yaptırdık ve peşinat verdiğimiz günün ertesi yeni kampüse geçmeyeceklerini söylemelerine istinaden kaydımızı geri aldık, peşinat verdiğimizde okullar açılmadan kaydımızı sildirirsek kesinti olmayacağını beyan eden müdür yardımcısı sonrasında verdiği sözleri inkar etmiştirler yalan beyanda bulunan ve inkar eden bir eğitimciye kuruma nasıl öğrenci teslim edilir, yalan beyanda bulunup beyanlarını yerine getirmedikleri için kaydımızı sildirdiğimizden dolayı yapılan kesintiyi kesinlikle helal etmiyor o para kimin gursağına giriyorsa haram zehir zıkkım olsun. Burası eğitim kurumu ve çocuklarımızı teslim ediyoruz, yalan söyleyen, verdiği sözleri inkar eden bir eğitimciye ve kuruma kesinlikle çocuk teslim edilmez.

 • Fatih Sultan Mehmet Telli

  Özel kolej, gayet iyi ve makul bir özel okul, oyun alanlarının yetersiz olması ve dikey yapıda olması eksi yönleri. Eğitim ve ciddiyet olumlu yönleri. Umarım ileride yatay yapılanma ile daha güzel bir eğitim ortamı sağlanır, tarım ve hayvanlar da olsa çok güzel olur.

 • Mustafa Altekin
  Mustafa Altekin
  2 yıl önce

  Okulun son zamanlardaki yenilikçi hareketi dikkatimizi çekmeyi başardı. Görüşmeye gittiğimizde ise okulun dışarıdan görüldüğü kadar küçük olmadığını gördük. Sınıflar ve laboratuvarlar günümüz teknolojisini yakalamış.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik