Oturum Aç

 • İlkokulda,
  -Yemekhane
  -Futbol Sahası
  -Müzik Odası
  -Bahçe
  -Kapalı Spor Salonu
  -Revir
  -Kütüphane
  -Sanat Atölyesi
  -Akıllı Tahta
  -Kantin
  Bulunmaktadır.
 • İlkokulda,
  -Futbol
  -Basketbol
  -Modern Dans
  -İngilizce Drama
  -Masa Tenisi
  -Sinema
  -Görsel Sanatlar
  -Jimnastik
  -Ebru
  -Koro
  Eğitimleri verilmektedir.
 • İlkokulda bulunan kulüpler:
  -Satranç
  -Proje
  -Kodlama
  -Yabancı Dil Kulübü
  -Gezi
  -Akıl ve Zeka Oyunları
  -Bilişim Kulübü
  -Robotik
 • İlkokulda benimsenen eğitim modelleri:
  -MEB Odaklı Eğitim
  -Çoklu Zeka Modeli
  -STEM
  -Aktif Öğrenme Sistemi
  -Yaparak Yaşayarak Öğrenme
  -Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli
 • Ortalama sınıf mevcudu 20’dir.
 • Psikolojik danışman ayda 1 kere öğrencilerle görüşmektedir. 
 • Okul saatleri 08.15-16.20’dir.
 • Dersler 40 dakika ve teneffüsler 10 dakikadır.
 • Fransızca, Almanca, İngilizce ve İspanyolca dil eğitimleri verilmektedir. 

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

4,4
33 inceleme
 • Dilan’ım
  Dilan’ım
  bir ay önce

  Arkadaşlar okul cumartesi açık gözüküyor gidiyoruz kimse yok ? Hemen yanında bir okul daha var ismin söylemiyorum ama pazar günleri açık oluyor. İstemezseniz hafta içi bile açık olmayın umrumda değil fakat açık yazıp kapalı olmanız değişik dalga mı geçiyorsunuz, onun dışında da sıkıntıları var ayrıca anlatmak istemediğimiz. Onun dışında kimseye ulaşamıyoruz, okulun numarası bile kapalı.

 • NERMİN KAHYAOĞLU
  NERMİN KAHYAOĞLU
  bir yıl önce

  En değerli varlığımız olan çocuklarımızı güvenle emanet edebileceğiniz bir okul. Konu eğitim olunca tüm imkanların sonuna kadar gözetildiği sevgi dolu bir eğitim kurumu. Butik okul olmasının ayrıcalığını ve kaliteli eğitimi biz sonuna kadar hissediyoruz. Tecrübeli öğretmen kadrosu,akademik başarıyı önemseyen,çocuğunuz için güvenilir eğitim kurumu. Öğretmenlerinin çok ilgili olup,idari kadronun veli ve öğrencilerle iç içe olması bizler için en değerli unsur. Çocukların ufkunu geliştiren her yönden gelişimlerini destekleyen,Mustafa Kemal ‘in izinden ayrılmayan Atatürkçü yeni nesiller yetiştirmeyi amaç edinen,tüm özel günleri anlam ve önemiyle çocuklara yaşatan güzel okulumuz. Yabancı dil çeşitliliği,genç yetenek ötölyeleri,yemek, servis hepsi harika. Başta okul müdürümüz Meral hocamıza,çok sevdiğimiz sınıf öğretmenimiz Tuğba öğretmenimize ve diğer tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

 • Aysegul Evren
  Aysegul Evren
  2 yıl önce

  Özel durumlu çocuk kayıt ettirmek istediğinizde Gecen hafta 12 kişilik olan 2sube sınıf birden 20kisi doldu diye bildirildi. eğitimcinin yalan söylemesi ve bunu da gayet anlamsiz biçimde yapması. Benim konustugum kontenjanim neden korunmadi madem . hergun aradım güya hep toplantısı vardı bana dönecekti izinliydi. Ama 2nisanda özel çocuklar farkındalık günü yapıp pankart hazırlayın mutlaka size yakışır. Siz de ticarethane olmayı başardınız bravo. ucurum kenarında dururken elimizden tutup destek olmanızı beklerdim ama siz izleyip geçip, yokmusuz gibi davranıyorsunuz. biz varız

 • Ayçin ÖKSÜZ
  Ayçin ÖKSÜZ
  2 yıl önce

  Ben o okulda okuyorum ve beğeniyorum. Yani tüm öğretmenler çok tatlı. Baya eğlenceli dersler var. Okul da çok tatlı. Benden tam puan alan tek okul. Hatta yakında okula hayvanlar gelicek kedi, köpek, tavuk… Baya heycanlıyız..

 • Nuray bozbayır
  Nuray bozbayır
  2 yıl önce

  Herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen, çocuklarla birebir ilgiye özen gösteren, çalışanlar arasında dayanışma olan tatlı bir okul.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik