Oturum Aç

 • İlkokulda,
  -Yemekhane
  -Bahçe
  -Laboratuvar
  -Kütüphane
  bulunmaktadır.
 • İlkokulda bulunan kulüpler:
  -Satranç
  -Gezi
  -Müzik
  -Akıl ve Zeka Oyunları
  -Bilişim Kulübü
 • İlkokulda sunulan hizmetler:
  -Güvenlik
  -Rehberlik
  -Servis
 • İlkokulda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • İlkokulda yaz okulu hizmeti bulunmamaktadır.
 • İlkokulda hafta sonu eğitim verilmemektedir.

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

3,5
20 inceleme
 • Türker Yokuş
  Türker Yokuş
  3 hafta önce

  İyi okuyun lütfen çocuğunuzun geleceği için, 1) Okuldaki yemekler bim ve a101den alınan hazır en ucuz mantı ve nugget sosis çeşitleri evine sokmayacağınız şeyleri yediriyorlar , 2) Çocuklarınız eve geldiğinde anne baba tuvalet kağıdını az kullan tuvalette kamera var bizi izliyorlar kızarlar ceza verirler diyebilir!!! 3) Müdür nedir diye sordugunuzda yaramazlık yapanları cezalandıran kişi diye cevap alırsınız 4) İngilizce öğretim hiç yok denecek kadar az okuldaki öğretmenler öğretmen sayısının azlığından şikayetçi durumda ve yetersiz arguman konusunda herkes hem fikir 5) Herşeyleri sırf fotograf video çekmek için anlık şovdan ibaret ata bindirmeleri bile cocugu üstüne çıkartıp foto çektirp indiriyorlar ve derslerdede öyle en ucuz malzemeler kullanıp bir sürü kırtasiye masrafı alıyorlar devlet anaokulları daha iyi etkinlikler yapıyor 6)Anaokulu için konuşuyorum bir üst yaşa geçmenin bedeli %200 zam sizin eski öğrenci olmanız bir şey ifade etmiyor civarındaki daha iyi güçlü okulla kendilerni bir tutuyolar :) 7. Okul değil bir patroncuğum yönettiği aile şirketi gibi sürekli bir taleple geliyorlar ve vaad ettikleri hiç birşeyi gerçekleştirmiyorlar koca 1 seneyi geçti okulda havuz namına bir şey yok bizden aldıkları paralarla inşaat yaptırıyolar 8. İnşaat demişken buraya ne yapılcak diye sorduğumuzda cevap çok komik iyi dinleyin bişey yapıyoruz ama ne yaptıgımızı söyleyemeyiz diye cevap alıyosunuz,, bakın benim çocugum burada okuyor ne yapılıyor bilmeliyim , dediğinizde patron kesinlikle söylemeyin kimseye dedi diye cvp alıyorsunuz . 9. Bunları bile bile herşeyi geçtim eğitiminden dolayı vereyim deseniz bile benim anaokulu çocugum 0, dan 100 e kdar ingilizce sayan gayet sosyal ve edepli evladım , ingilizce renkleri unuttu ve sayıları sayamıyor ve şımarık aksi ve söz dinlemez bir şey oldu 10. Okula gönderdiğimizde kendi tuvaletini kendi halleden cocuk korkudan baskıdan olsa gerek tüm gün okulda yapmayıp eve geldiğinde yapıyor sayacak daha bir sürü başlık var fakat burası orası değil.

 • Kaan Demir
  Kaan Demir
  3 hafta önce

  Dönemin ortasında anaokulu derecesinde okula ve öğretmene alıştırma aşamasında bir çocuğun alışmış öğretmeni birden gidiveriyor ve başka bir öğretmen geliyor çocuğun düzeni ve alışkanlıkları dağılıyor , robotik kodlama namına hiç birşey yok malzeme sıfır , sürekli veliden bir beklenti söz konusu sürekli malzeme isteniyor ve çocuğun gelişimi ile alakalı hiç bir geri bildirim alamıyorsunuz, düzen tertibat yok zayıf ve sağlıksız ortam

 • Seçkin Çakır
  Seçkin Çakır
  bir yıl önce

  Eğitim durumunu bilmiyorum, ama hocaların öğrenciler ile ilgilendiğini gelip geçerken görüyorum. Buda çevrede popüler bir okul olduğunu gösteriyor.

 • seyhan Can
  seyhan Can
  2 ay önce

  Sınav sonuçlarini özel okullara göre geç açıklıyorlar.

 • Kivanc Karabulut

  Sen kimsinde bir Öğretmene hakeret ediyorsun

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik

İşletmeye Mesaj Gönder

  Tercih Edilen İletişim Yöntemi