İlkokulda, Yemekhane,
Kapalı Spor Salonu
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Bahçe
Spor Alanı
Havuz
Konferans Salonu
Kantin
Oyun Alanı
Akıllı Tahta
Bilgisayar Laboratuvarı
Laboratuvarlar
Kütüphane
Revir
Mutfak Atölyesi bulunmaktadır.
İlkokulda imkanları bulunan sportif ve sanatsal aktiviteler:
Yüzme,
Görsel Sanatlar,
El Sanatları,
Modern Dans,
Koro,
Gitar,
Drama,
Halk Oyunları.
İlkokulda bulunan öğrenci kulüpleri:
Satranç,
Proje,
Kodlama,
Yabancı Dil Kulübü,
Ekoloji,
Müzik,
Robotik.
İlkokulda benimsenen eğitim sistemleri:
MEB Odaklı Eğitim,
Çoklu Zeka Modeli,
Oyun Temelli Eğitim,
P4C Eğitim Sistemi,
İşbirlikli Öğrenme Modeli,
Yaparak Yaşayarak Öğrenme,
Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli.
İlkokulda eğitim tam gün olmak üzere 08.30-16.00 saatleri arasında verilmektedir.
İlkokulda ortalama sınıf mevcutları 20’dir.
İlkokulda Okul Psikolojik Danışmanı bulunmaktadır ve ayda bir kez öğrencilerle görüşme gerçekleştirmektedir.
İlkokulda İngilizce ve Almanca olmak üzere yabancı dil eğitimleri verilmektedir.
Karanlığın içinden sessizce süzülen bir gölge vardı. Herkesin korktuğu ama aynı zamanda saygı duyduğu tek bir isimle biliniyordu: Big Boss. Onun adını duyanlar, anında dikkat kesilirdi. Gücünü, zekasını ve stratejik dehasını tanımayan yoktu. Dünyanın en tehlikeli oyunlarını oynamış, en zorlu meydan okumaların üstesinden gelmişti.Big Boss, bir liderin ötesindeydi; o bir efsaneydi. Bir orduyu tek başına yönetecek kadar cesur, bir savaşı tek hamlede bitirecek kadar akıllıydı. Adımları sessiz ama etkisi gürültülüydü. Onunla bir araya gelen herkes, tarihin yazıldığı anların tanığı olurdu.Şimdi, yeni bir görev vardı. Tehlike büyük, riskler yüksek, ama Big Boss her zamanki gibi sakin ve kendinden emindi. Çünkü o, zorlukların üstesinden gelmek için doğmuştu. Ve dünya bir kez daha Big Boss’un gücüne tanık olacaktı.
Kızım bu sene lise bölümünde okudu. Şehir değişikliği nedeniyle yeni kayıt yaptıramadım. Yapılan bazı yorumlar rahatsız ettiği için yorum yapıyorum. Eğitim ve saygı konusunda fazla titiz biriyim. Müdür ve öğretmenler gayet ilgili ve yardımcıdır. Okumak eğitim almak isteyen öğrenci de bir zahmet gayret etsin. Kızım WC lerin sürekli temizlendiğini söyledi. WC adabı almayan çocuklara okul ne yapsın. Telefon toplama ise, herkes sanal alemde herkese doğru yanlış yorum yapacak ama karşınızdaki susacak mı? O zaman okul bu işleri yasal yolla çözsün. Mahkemelerle uğraşın. Lütfen adil olun. Tabi ki okulun daha da gelişmesi gereken eksikleri var. Veli - öğretmen el birliği ile çözülebilir. Kimse sorumluluklarından kaçmasın. Hiçbir kurum, hiçbir öğrenci mükemmel değildir.
Benim oğlum 2023 yılı bursluluk sınavına katıldı burada biz oğlumla bayıldık.sistemine....ogretmenlerin ilgisine..oglusumun puanı düşük olduğu için kayıt yaptiramayacagimiza üzüldük açıkçası ...kendini ve çocuğunu özel hissetmek isteyen bu okulu seçsin mukemmel
Berker Temiz
bir ay önceKaranlığın içinden sessizce süzülen bir gölge vardı. Herkesin korktuğu ama aynı zamanda saygı duyduğu tek bir isimle biliniyordu: Big Boss. Onun adını duyanlar, anında dikkat kesilirdi. Gücünü, zekasını ve stratejik dehasını tanımayan yoktu. Dünyanın en tehlikeli oyunlarını oynamış, en zorlu meydan okumaların üstesinden gelmişti.Big Boss, bir liderin ötesindeydi; o bir efsaneydi. Bir orduyu tek başına yönetecek kadar cesur, bir savaşı tek hamlede bitirecek kadar akıllıydı. Adımları sessiz ama etkisi gürültülüydü. Onunla bir araya gelen herkes, tarihin yazıldığı anların tanığı olurdu.Şimdi, yeni bir görev vardı. Tehlike büyük, riskler yüksek, ama Big Boss her zamanki gibi sakin ve kendinden emindi. Çünkü o, zorlukların üstesinden gelmek için doğmuştu. Ve dünya bir kez daha Big Boss’un gücüne tanık olacaktı.
Ferdağ Akpak
2 yıl önceKızım bu sene lise bölümünde okudu. Şehir değişikliği nedeniyle yeni kayıt yaptıramadım. Yapılan bazı yorumlar rahatsız ettiği için yorum yapıyorum. Eğitim ve saygı konusunda fazla titiz biriyim. Müdür ve öğretmenler gayet ilgili ve yardımcıdır. Okumak eğitim almak isteyen öğrenci de bir zahmet gayret etsin. Kızım WC lerin sürekli temizlendiğini söyledi. WC adabı almayan çocuklara okul ne yapsın. Telefon toplama ise, herkes sanal alemde herkese doğru yanlış yorum yapacak ama karşınızdaki susacak mı? O zaman okul bu işleri yasal yolla çözsün. Mahkemelerle uğraşın. Lütfen adil olun. Tabi ki okulun daha da gelişmesi gereken eksikleri var. Veli - öğretmen el birliği ile çözülebilir. Kimse sorumluluklarından kaçmasın. Hiçbir kurum, hiçbir öğrenci mükemmel değildir.
Kaptan Asya
bir yıl önceBenim oğlum 2023 yılı bursluluk sınavına katıldı burada biz oğlumla bayıldık.sistemine....ogretmenlerin ilgisine..oglusumun puanı düşük olduğu için kayıt yaptiramayacagimiza üzüldük açıkçası ...kendini ve çocuğunu özel hissetmek isteyen bu okulu seçsin mukemmel
Shances
bir ay önceOtoparkt bigboss var çok korkunç biri çok kötü
Salvo John
2 yıl önceBu kadar para vermemize ragmen egitimin kalitesi rezalet. Cocugumda hic ilerleme goremiyorum hep ayni konulari islediklerini soyluyor. Bu nedir ya!?