Oturum Aç

 • Anaokulunda
  -Yemekhane
  -Havuz
  -Kapalı Spor Salonu
  -Konferans Salonu
  -Laboratuvar
  -Sanat Atölyesi
  -Kütüphane
  -Müzik Odası
  -Oyun Alanı
  -Revir
  -Bahçe
  -Akıllı Tahta
  -Mutfak Atölyesi
  Bulunmaktadır.
 • Anaokulunda
  -Dekoratif Sanatlar
  -Origami
  -Modern Dans
  -Drama
  -Görsel Sanatlar
  -Tiyatro
  -İngilizce Drama
  -Koro
  -Jimnastik
  -Halk Oyunları
  -El Sanatları
  -Yüzme
  -Ebru
  -Futbol
  -Voleybol
  -Basketbol
  -Taekwondo
  Eğitimleri Verilmektedir.
 • Anaokulunda Bulunan Kulüpler:
  -Satranç
  -Müzik
  -Proje
  -Gezi
  -Akıl ve Zeka Oyunları
  -Değerler Eğitimi
  -Seramik
  -Robotik
  -Yabancı Dil Kulübü
  -Kodlama
 • Anaokulunda Benimsenen Eğitim Modelleri:
  -MEB Odaklı Eğitim
  -Montessori Eğitimi
  -Çoklu Zeka Modeli
  -Oyun Temelli Eğitim
  -Aktif Öğrenme Sistemi
  -Hibrit Eğitim Modeli
  -Masal Terapisi Eğitimi
  -Proje Temelli Öğrenme Eğitim Modeli
  -İşbirlikli Öğrenme Modeli
  -Yaparak Yaşayarak Öğrenme
  -Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli
  -Cambridge Eğitim Sistemi
  -Tam Zamanlı İngilizce Eğitimi
  -Ekoloji Temelli Eğitim Modeli
 • Tuvalet Eğitimi Verilmektedir.
 • Ortalama Sınıf Mevcudu 12’dir.
 • 09.00-16.00 Saatleri Arasında Eğitim Verilmektedir.
 • Yaş Aralığı 4-6’dır.
 • Yaz Okulu Hizmeti Bulunmaktadır.
 • İngilizce Ve Türkçe Eğitimi Verilmektedir.
 • Psikolojik Danışman Öğrencilerle Haftada Birkaç Kez Görüşmektedir.

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

3,5
39 inceleme
 • Fatih Latif
  Fatih Latif
  2 yıl önce

  Cemre okullarını çok beğendim.Şiddetle tavsiye ediyorum. Çocuklarınızı güvenle teslim edebileceğiniz ender kurumlardan...

 • Serife -Hulya- Yildirim

  Sınıf öğretmeniyim. (Okulun çalışanı değilim.) Dört çocuk annesi, okul okul, öğretmen öğretmen dolaşmış bir veli olarak;Çamlıca Cemre İlkokulu’ndan çok memnunuz.Girişteki güvenlik görevlisinden tutun da, danışmadaki asistanlara, en üst kattaki yemekhane ve temizlik görevlilerine varıncaya kadar tüm personel, her bir öğrenciyi ayrı ayrı tanıyor, biliyorlar. Özel gereksinimi olan çocuklara çok yardımcı oluyorlar.Bu okulda, birçok özel okuldaki gibi çocuğunuz (çok affedersiniz) at gibi diğer öğrencilerle yarıştırılmaz. Her çocuk, kendi öğrenme hızında ilerler. Eğitimde doğru olan da, budur zaten.Çocuğunuz, siz farkında olmasanız da, rehberlik birimi tarafından takip edilir ve gerektiği zaman destek sağlanır. Çocuğunuzun ve sizin hayatınızı karartacak, yetkinliği olmayan psikolojik teşhisler konulmaz. Sadece, gerekli görüldüğü durumlarda RAM’a yönlendirme yapılır.Sınıf öğretmenlerinin hepsi alan mezunu ve çocuğunuzun karakterine göre öğretmen seçebiliyorsunuz. Hepsi de çok ilgili, dinamik ve gayretli öğretmenler.Hafızlık eğitimini akademik eğitimle birlikte aldırmak isteyen veliler, bunu hiçbir okuldan beklemesinler derim. Çünkü sağlıklı bulmuyorum. Çocuklara oyun zamanı kalmıyor. Önce hafızlık sonra akademik eğitim, ya da tam tersini düşünebilirsiniz. Fakat ikisini birlikte yürütmeye çalışmak, çocuğun gelişimine zarar verebiliyor. İllâ beraber olsun istiyorsanız, bu işin yıllara yayılması, uzun zaman alması daha sağlıklı olacaktır.İngilizce eğitiminden de memnunuz. Kızım çok güzel öğreniyor.Okulda dans/kutlama vs yerine manevî etkinlikler, spor faaliyetleri ve kulüpler var.Okul idaresi ve eğitimciler, eleştiriye, öneriye son derece açıklar ve eleştirileri, önerileri dikkate alıyorlar.Okulda, “Sınıf anneliği” gibi (MEB’in zaten yasaklamış olduğu) saçma uygulama yapılmıyor. Yani, bazı özel okullardaki şekliyle, okulu yönetmeye kalkışan eğitim yoksunu cahil sınıf anneleri ile uğraşmıyorsunuz.Veli toplantılarında, hem sınıf öğretmeniyle hem de branş öğretmenleriyle ayrı ayrı görüşerek, çocuğunuzun durumunu bireysel olarak değerlendirebiliyorsunuz. Ki, birçok özel okul henüz bu aşamaya gelememiş durumda.Okulun tek dezavantajı, açık bahçenin küçük, merdivenlerin biraz dikkat gerektirici olması. Neyse ki, iç kısımda hava alabilen, çocukların oyun ihtiyacını karşılayan kocaman bir futbol sahası var, asansör de mevcut.Biz, ilkokuldan oldukça memnunuz. Ortaokul kısmı biraz daha geliştirilirse çok iyi olur.Yöneticiler, diğer tüm kadro, insana değer veren hepsi de çok güzel insanlar. Her birine ayrı ayrı çok teşekkür ederiz.

 • Said Özbayrak
  Said Özbayrak
  9 ay önce

  Her iki torunum bu okula gidiyor. Biri ilk diğeri ortaokulda. Okulun ortamından çok memnunuz. Sıcak ve samimi bir hava var. Manevi ve kültürel çalışmalar artarak devam etmeli. İmkanı olanların, okula gidip görmelerini, konuşup önyargilarini değiştirdikten sonra karar vermelerini tavsiye ediyorum.

 • SİNERJİ KIZ KOLEJİ
  SİNERJİ KIZ KOLEJİ
  bir yıl önce

  Değerlerimize sahip çıkan; manevi, ahlaki ve akademik eğitimde güçlü bir nesil için tüm gayretiyle çalışan Cemre Koleji ve ekibini tebrik ediyoruz. Allah, emsali kestirmesini ziyade etsin.

 • Melek Özdemır
  Melek Özdemır
  8 ay önce

  Okul değil ticarethane Deneyimsiz öğretmenlerin tecrübe kazanıp çocukları deneme tahtası olarak kullandıkları yer ,, iyi yorumlara kanmayın

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik

İşletmeye Mesaj Gönder

  Tercih Edilen İletişim Yöntemi