Oturum Aç

 • Anaokulunda,
  – Yemekhane
  – Sera
  – Mutfak Atölyesi
  – Hayvanat Bahçesi
  – Oyun Alanı
  – Bahçe
 • Anaokulunda,
  – Güvenlik
  – Servis
  – Rehberlik
  – Yaz Okulu
  – Oyun Grubu
  – Organik Beslenme
 • Anaokulunda,
  – Bale
  – Modern Dans
  – Tiyatro
  – Halk Oyunları
  – Yüzme
  – El Sanatları
  – Jimnastik
  – Görsel Sanatlar
  – Yoga
  – Origami
  – Orff
  Eğitimleri Verilmektedir.
 • Anaokulunda Bulunan Klüpler:
  – Santranç
  – Müzik
  – Ekoloji
  – Robotik
  – Gezi
  – Kodlama
  – Akıl ve Zeka Oyunları

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

5,0
35 inceleme
 • Sevim Öztürk
  Sevim Öztürk
  5 ay önce

  Tanışmaya gittiğimiz ilk gün ev sıcaklığını hissettik ve tüm sene çok güzel geçti. Kızım 3yaşında bu anaokuluna başladı,taşındığımız için devam edemeyecek ama gönlüm hep böyle bir okul bulmaya çalışacak. Okulun sahibi Müge Hanım ve Tekin Bey ile tüm öğretmenler sevgilerini ve güvenlerini çocuklara hissettiriyor. 3 yaşında ne öğrenir demeyin yemek yemek,kalem tutmak,paylaşmak,Atatürk ilkelerine bağlı özel günleri hissederek yaşamak ilk aklıma gelenler. Çocuğumuz bebeklikten çıkıp büyürken örnek aldığı insanlar ve yaklaşımları bizler için çok değerliydi. Okulun fiziki imkanları, alışma sürecini kolaylaştıran hayvanları, yemekleri ve en önemlisi sevgi dolu öğretmenleri bu okulu kıymetli kılıyor.

 • Zerrin Karaahmetoglu

  3 yaşındaki çocuğumuz için okul arayışımız sonucunda bulduğumuz ancak ziyadesiyle memnun kaldığımız bir okuldur. Gerek eğitmen kadrosu gerekse verdiği kaliteli eğitim ile bizi ve çocuğumuzu mutlu ediyor. Yemek yemeyen çocuğum yemek yemeyi dahi burada öğreniyor. Sözün özü iyiki varlar ❤️

 • Pınar Bener
  Pınar Bener
  6 ay önce

  İki kızımı da gönül rahatlığı ile gönderdim. Okul yönetimi ve öğretmenlerden çok memnunum. Okuldaki yemekleri kızlarım çok severek yiyor. İngilizce, satranç, jimnastik vb ek derslerden de çok memnunuz. Kızlarım sabahları mutlu bir şekilde okula gidiyor.

 • CEM KARAARSLAN
  CEM KARAARSLAN
  bir yıl önce

  Detaylı okul araştırmalarımız sonucunda karar verdiğimiz ve iyi ki dediğimiz bir kurum. Sonrasında kurumun da ötesine geçerek gerek kurucu-yöneticileriyle gerekse tüm kadrosuyla aile gibi hissettiğimiz bir okul. Eğitim, öğretim, teknik ve donanım yönleriyle profesyonel düşünen ve çalışan bir ekiple yol almak bizi okulumuzdan memnun bırakırken, bizim için en önemli özelliği çocuk dostu bir okul olması. Aklımızın geride kalmayarak teslim ettiğimiz ve bir çocuğumuz daha olsa yine aynı yere göndereceğimiz okulumuzdan 3.senemizi tamamlayarak ilkokula hazır bir şekilde ayrılacağımız için gururluyken, sevgi dolu, sosyal ve donanımlı çocuklar yetiştirip eğitim hayatına gönderdiğiniz için çok teşekkürler Büyüyen Adımlar. İyi ki varsınız...

 • Nagihan Çambel
  Nagihan Çambel
  6 ay önce

  Özellikle çalışma yerime yakın bir kaç anaokulu gezdim ve bana daha sıcak, oğlumun ortamına daha uygun diyebileceğim yer burası oldu. Her yönüyle gerçekten gönül rahatlıyla tavsiye edebileceğim bir okul. Her şey için teşekkürler..

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik

İşletmeye Mesaj Gönder

  Tercih Edilen İletişim Yöntemi