Oturum Aç

Tesisin 4 Oda 10 Yatak Kapasitesi Vardır.
Yaz-Kış Hizmet Verilmektedir.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
0-6 Yaş Ücretsizdir.
6- 12 Yaş %50 İndirimli Fiyat Uygulanır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

3,0
80 inceleme
 • Sabiha Hazal Gündüz

  Görevliler çok saygılı ve kibar. Puanımı da o yüzden verdim. Ancak o ögretmenevinin hali nedir öyle? Lobi diye birşey bulamadım. Direkt görevlilerin odasına giriyorsunuz. Apartman katini ögretmenevine çevirmişler. Kahvaltı olmaması çok çok kötü. Ziyan olmaması adına kisiye ozel basit bir tabak olabilir. Zaten 4 odalı bir yer. Adayı bilmiyorsunuz ve nerede ne yiceğimizi şasırdık. Odalarda kahvaltı yoksa bari ketıl olsa o da yok. Banyo edecektim gerçekten ne bir küvet ne birsey. Ortalığı su basar diye vazgeçtim. Oda kokusu çok çok ağır, kışın bile camları açik bıraktık ve çok rahatsız olduk. Bir devlet kurumuna hiç mi hiç yakıştıramadım. Keske biraz daha pahalı olsa da daha iyi hizmet olsa. Önermiyorum..

 • bahriye varatlı
  bahriye varatlı
  bir yıl önce

  24 Haziranda 2 gece konaklamak için rezervasyon yaptırmıştık ancak tuvalet kapisi sürgülü pimapen olduğundan daha ilk gece odadaki yoğun tuvalet kokusundan uyuyamadık ve gecenin 3ünde kalacak yeni bir yer bulmak zorunda kaldık. Hijyen anlamında odaya ilk girdiğimizde temiz görünse de yastıkların havasız kokusu ve tuvalet kokusu bizim mutsuz ayrılmamıza sebep oldu.

 • Levent Kayhan
  Levent Kayhan
  8 ay önce

  Arkadaşlar ogretmenevine yolunuz düşmesin kapıdan girer girmez ağır bi koku ile şok olabilirsiniz gelmeden bir saat önce aradık telefona bakan yok neyse gittik yer varmı diye sormaya, lobi gibi bi yer aradık üst kata çıktık bi odadan içeri girdik duman altında adamlar okey oynuyor boş oda varmı diye sorduk şaşkın bakışlarla boş oda yok dediler kısacası devletin konuk evi ne halde görmenizi istemem

 • Osman Genc
  Osman Genc
  bir yıl önce

  10 gün kaldım ada şartlarında fiyat olarak kalınabilecek en ideal konaklama yeri ayrıca personelin ilgiside oldukca iyiydi kahvaltı fiyata gòre oldukça zengindi yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederim.

 • Elçin Gökalp
  Elçin Gökalp
  bir yıl önce

  Gökçeada Öğretmenevi Gökçeada şartlarında oldukça makul ve kaliteli bir kamu tesisi, fiyatlarda oldukça makuldür. Bu fiyata Adada daha uygun konaklamak pek de mümkün değildir. Tesiste konakladığımız da çok memnun kalmıştık. Personel oldukça sıcakkanlı ve yardımseverdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu fiyatlara bu şartlarda konaklayabileceğiniz en iyi tesis…

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik