Oturum Aç

Tesisin 4 Oda 10 Yatak Kapasitesi Vardır.
Yaz-Kış Hizmet Verilmektedir.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
0-6 Yaş Ücretsizdir.
6- 12 Yaş %50 İndirimli Fiyat Uygulanır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

3,0
80 inceleme
 • Sabiha Hazal Demirsoy
  Sabiha Hazal Demirsoy
  bir yıl önce

  Görevliler çok saygılı ve kibar. Puanımı da o yüzden verdim. Ancak o ögretmenevinin hali nedir öyle? Lobi diye birşey bulamadım. Direkt görevlilerin odasına giriyorsunuz. Apartman katini ögretmenevine çevirmişler. Kahvaltı olmaması çok çok kötü. Ziyan olmaması adına kisiye ozel basit bir tabak olabilir. Zaten 4 odalı bir yer. Adayı bilmiyorsunuz ve nerede ne yiceğimizi şasırdık. Odalarda kahvaltı yoksa bari ketıl olsa o da yok. Banyo edecektim gerçekten ne bir küvet ne birsey. Ortalığı su basar diye vazgeçtim. Oda kokusu çok çok ağır, kışın bile camları açik bıraktık ve çok rahatsız olduk. Bir devlet kurumuna hiç mi hiç yakıştıramadım. Keske biraz daha pahalı olsa da daha iyi hizmet olsa. Önermiyorum..

 • Levent Kayhan
  Levent Kayhan
  bir yıl önce

  Arkadaşlar ogretmenevine yolunuz düşmesin kapıdan girer girmez ağır bi koku ile şok olabilirsiniz gelmeden bir saat önce aradık telefona bakan yok neyse gittik yer varmı diye sormaya, lobi gibi bi yer aradık üst kata çıktık bi odadan içeri girdik duman altında adamlar okey oynuyor boş oda varmı diye sorduk şaşkın bakışlarla boş oda yok dediler kısacası devletin konuk evi ne halde görmenizi istemem

 • bahriye varatlı
  bahriye varatlı
  bir yıl önce

  24 Haziranda 2 gece konaklamak için rezervasyon yaptırmıştık ancak tuvalet kapisi sürgülü pimapen olduğundan daha ilk gece odadaki yoğun tuvalet kokusundan uyuyamadık ve gecenin 3ünde kalacak yeni bir yer bulmak zorunda kaldık. Hijyen anlamında odaya ilk girdiğimizde temiz görünse de yastıkların havasız kokusu ve tuvalet kokusu bizim mutsuz ayrılmamıza sebep oldu.

 • ÖMER ÇOKSEZEN
  ÖMER ÇOKSEZEN
  2 yıl önce

  Şehir merkezinde küçücük bir binada hizmet vermeye çalışıyorlar. Odalar gayet temiz donanım olarak ta iyi durumda. Fiyat olarak ta uygun kahvaltı yok çünkü binada yer yok. Bir yerle anlaşabilir lerdi bu seferde para yiyor dedikodusu çıkardı . Bence yer bulabilirseniz kalabileceğiniz en ucuz ve güzel yer. Çalışan arkadaşları tebrik ediyorum.

 • Yusuf ömür Yücesan
  Yusuf ömür Yücesan
  bir yıl önce

  Emrah bey ilgili bir arkadaşımız fakat oda içi eşyalar temiz fakat yerlerde kesilmiş tırnak parçaları olmasaydı daha iyi olurdu ve tuvaletin kokusu hiç gitmedi bizim gibi yer bulamayanlar için ideal bir yer

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik