Odalarda Televizyon, İnternet, Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Mini Buzdolabı, Klima ve Sıcak Su Bulunmaktadır.
Restoran, Salon ve Bahçesi Bulunmaktadır.
0-3 Yaş Ücretsizdir.
3-6 Yaş Arası %50 İndirim Uygulanmaktadır.
Fiyatlara Açık Büfe Kahvaltı Dahildir.
Harici Kahvaltı 70 TL’dir.
sevgi Sağlam
3 ay önceİnsanı bir dönem filmi setinin içinde gibi hissettiren 140 yaşında bir yalı. Zamanında İsmet İnönü'nün de konakladığı 103 numaralı odada kaldık ,denizi gören 3 yataklı bir oda, muhteşem manzaralı masalsı bir balkon. Öğretmen olarak çok ilde öğretmen evinde konakladım, hem tarihi atmosferi hem çarşıya sahile yürüme mesafesindeki konumu hem de temizliği ile bizden tam not aldı. Konak toplam 14 yatak kapasiteli,yani aynı anda en fazla 14 kişi konaklıyor, bu nedenle kahvaltının çeşitli olmayışı,standart olması da bize normal geldi. 3 kişi kahvaltı dahil 990tl (mart,2024) Gemlik'te konaklamak için başka yer aramayınız. Emeği geçen yöneticileri tebrik ederim.
Eren Çetinkaya
bir hafta önceEski bir konak olmasına rağmen mobilyalar, yataklar , banyo sıfırdı diyebilirim. Girişteki aile odasında kaldık. Çalışanlar çok güler yüzlü ve cana yakınlardı. Kahvaltı çeşitliliğide yeterliydi. Fiyatıda piyasaya göre uygundu. Bir tek şöyle bir durum vardı. Üst katımıza kalmaya gelen oldu ve bina ahşaptan yapılmış olduğundan yürüme seslerini vs duymak zorunda kaldık. Buna çözüm buluna bilse çok daha güzel bir yer haline gelir diye düşünüyorum. Bu haliyle bile tereddüt etmeden tekrar kalabilirim.
Tuğba Tekin
9 ay önceBursa merkezde yer bulamadığımız için tesadüfen karşımıza çıkan bi öğretmeneviydi. Kamu personeli olarak kahvaltı dahil kişi başı 320 tlye bu muhteşem konakta kaldık, temizliği gayet iyiydi, personeller güler yüzlüydü, kaldığınız yere diyecek laf yok zaten, sabah uyandığınızda sizi mis gibi deniz manzarası karşılıyor, kendinizi Aşk-ı Memnu yalısında gibi hissediyorsunuz. Bursa merkeze yaklaşık yarım saat uzaklıkta meydandan belediye otobüsleri sık sık gidiyor.
Ceyhun Özdilek
bir yıl önceÇok hoş ve tarihi bir bina… İçerisi, dışarısı, denize yakınlığı ve manzarası ayrı ayrı güzel. Umduğumuzdan daha da fazlasını gördük, çok memnun kaldık. 2 oda tutmuştuk ve birisi çatı katındaki odaydı. Odalar ferah, banyosu güzel eksiksiz, dolaplar ve çarşaflar her şey temiz. Temizlik ve hijyen açısından her şey güzeldi. Kahvaltı çok iyi ve lezzetliydi. Personel gerçekten güler yüzlü insanlar… Yaklaşımları, yardımcı olmaları, nezaketlerinden memnun kaldık… En ufak bir rahatsızlık yaşamadık. Samimi içten yaklaşımları için teşekkür ederiz... Gemlik’e ve bu binaya konaklamaya gelenler pişman olmayacaktır… Binanın kendisi, teras kat balkonu ve manzarası harika… Eminim bir daha gelmek isteyeceksiniz…
Samet KIZILASLAN
2 yıl önceTarihi bir Köşk ve tamamiyle ahşap 150 yıllık bir bina. Tarihi kişiliklerin konakladığı bu binada kalma deneyimi yaşayabilirsiniz.1 gece kaldım, bir sonraki sefere Gemlik’te kalacağım tek mekan olacaktır. Merkezi konumu bulunuyor. Ses yalıtımı malum ahşap olduğu icin ve tarihi bir bina olduğu icin biraz zayıf gelenlerin bunu göz önüne almaları gerekiyor. Onun dışında temizdi. Kendi otoparkı da mevcut. Zamanında denize kıyısı olan yerde kayık bağlarken Araba park edebilirsiniz. Yakınlarında da Mado ve Şok market bulunuyor.