Oturum Aç

Tesisin 45 Oda 124 Yatak Kapasitesi Vardır.
Ücretsiz Wifi Otel Genelinde Mevcuttur.
Uydu Yayınlı Tv Mevcuttur.
Mini Bar Buzdolabı Mevcuttur.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Mevcuttur.
Kahvaltı Salonu Vardır.
Otopark Mevcuttur.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Fiyatlandırma

Tek Kişilik Oda

 • Tek Kişilik Oda

  Kahvaltı Dahil

  ₺ 300,00

Çift Kişilik Oda

 • Çift Kişilik Oda

  Kahvaltı Dahil

  ₺ 450,00

Üç Kişilik Oda

 • Üç Kişilik Oda

  Kahvaltı Dahil

  ₺ 600,00

Google Yorumları

4,3
68 inceleme
 • Engin Öztürk
  Engin Öztürk
  9 ay önce

  Engin Coğrafya HAYATTIRYer bulma hususunda Bu surecte bizi ağırlamak icin didinen Berk Tali ve Olcay beylere güleryüzlü cana yakın bir aile ortamı sağlamak icin çabalarına çok teşekkür ederim. 2 kişı Oda kahvaltı 500 tl.Kısa süreli konaklama için fiyat performans oteli diyebilirim. Ortalama bütün ihtiyaçları gayet verimli karşılıyor. Yöneticileri oldukça iyi niyetli ve yardımsever.Lisenin uygulama oteli çok hem bir kaç gün kalmak için hem de kalma ücreti uygun. Otelde görülen eksiklikler idare edilmeyecek düzeyde değil. Tesis yöneticileri ekonomik imkânlar ölçüsünde kahvaltı hizmeti( ozellikle ve oncelikle) odalardaki banyonun malzemelerinin iyileştirilmesi gibi eksikliklere eğilirlerse insanlara hem ekonomik hem de Rahatlık bakımından hizmet sunmuş olurlar.Düğün zamani denk gelirseniz sıkıntılı otopark alanı yeterli ve güvenli.

 • Yıldıray Coşkun

  Uygulama otelinde hayırlı bir iş için gittiğimizde iki gece konakladık. Otel müdürü başta olmak üzere en alt kademeye kadar tüm çalışanlar misafirlere karşı mükemmel ilgililerdi, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, herşey gönüllerince olsun insallah

 • Yasin Avci
  Yasin Avci
  2 yıl önce

  UYGULAMA OTELİ DEĞİL, KONFOR PALAS🧿7-8 Mayısta koşulan Türk Yunan Bulgar Dostluk Maratonu için Edirneye Bursa Maraton olarak 25 kişilik kafile ile geldik. İnternet üzeri merkezde otel ararken tesadüfen Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Eğtm uygulama oteline denk geldik. Hiçbir bilgimiz olmamasına rağmen telefonla yer ayırtıp gittik. Bizler 70 civarı il gezdik çok yerde konakladık, Edirne Uygulama Otelinde ilk defa gittik. İyikide gitmişiz, kafile olarak çok memnun kaldık. Hem fiyat çok uygun, hem temiz hijyen, hem odalar beklentinin üstünde konforlu. Üstelik ilgi alakada çok iyi, ilk otele geldiğimizde müdür Ömer bey kafilemize çay ikram edip yorgunluğumuzu aldı, sonra seri şekilde odalarımıza yerleştirdiler. Ömer beye özel teşekkür ederim. Bizleri iyi dinlendirdilerki Edirneden Bursaya 5 katagori kupası ile döndük. Hersene Edirneye koşmaya geliyoruz, artık Edirnedeki evimiz belli oldu. Tüm personele grubum adına teşekkür ederim. 👏🏃‍♂️🏆🇳🇬🇹🇷Yasin Avcı Bursa Maraton Başkanı

 • Mine Nur Kahraman

  Resepsiyon çok ilgili ve nazikti, müdür beyi ve sohbetini de çok sevdik. Oda ve banyo hijyeni yeterli, kahvaltı açık büfe olarak gayet idealdi. Odalar sadece fazla sıcaktı, doğalgazı bu kadar yakmaya gerek yok bence :) Her şey için teşekkürler .

 • Gezi Yorumları
  Gezi Yorumları
  8 ay önce

  Yataklar rahat, odalar geniş ve klimalar yeterli, şehir merkezine otobüsle ve araba ile ulaşım çok rahat. Okul büyük olduğu için otopark sıkıntısı yok. Bence otel bakımsız ve denetimsiz bırakılmış. Odalar pis, girdiğimiz oda ne süpürülmüş ne de paspaslanmıştı, koridorlarda aynı şekilde. Banyoda ve odada peçete parçaları ve yerlerde pislikler vardı. Gece banyoda böcek geziyordu. Yatak örtüsü lekeliydi ve çarşaflar yıpranmıştı. Kahvaltı, tabak olarak servis ediliyor, erken saatte hazırlandığı belli, kaşar peyniri ve tereyağ erimiş şekildeydi. Sonuçta uygulama oteli çok şey beklemiyoruz ama temizlikde bu kadar kötü olmamalı.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik