Oturum Aç

Tesisin 45 Oda 124 Yatak Kapasitesi Vardır.
Ücretsiz Wifi Otel Genelinde Mevcuttur.
Uydu Yayınlı Tv Mevcuttur.
Mini Bar Buzdolabı Mevcuttur.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Mevcuttur.
Kahvaltı Salonu Vardır.
Otopark Mevcuttur.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Fiyatlandırma

Tek Kişilik Oda

 • Tek Kişilik Oda

  Kahvaltı Dahil

  ₺ 300,00

Çift Kişilik Oda

 • Çift Kişilik Oda

  Kahvaltı Dahil

  ₺ 450,00

Üç Kişilik Oda

 • Üç Kişilik Oda

  Kahvaltı Dahil

  ₺ 600,00

Google Yorumları

4,3
66 inceleme
 • Engin Öztürk
  Engin Öztürk
  bir ay önce

  Engin Coğrafya HAYATTIR Yer bulma hususunda Bu surecte bizi ağırlamak icin didinen Berk Tali ve Olcay beylere güleryüzlü cana yakın bir aile ortamı sağlamak icin çabalarına çok teşekkür ederim. 2 kişı Oda kahvaltı 500 tl. Kısa süreli konaklama için fiyat performans oteli diyebilirim. Ortalama bütün ihtiyaçları gayet verimli karşılıyor. Yöneticileri oldukça iyi niyetli ve yardımsever. Lisenin uygulama oteli çok hem bir kaç gün kalmak için hem de kalma ücreti uygun. Otelde görülen eksiklikler idare edilmeyecek düzeyde değil. Tesis yöneticileri ekonomik imkânlar ölçüsünde kahvaltı hizmeti( ozellikle ve oncelikle) odalardaki banyonun malzemelerinin iyileştirilmesi gibi eksikliklere eğilirlerse insanlara hem ekonomik hem de Rahatlık bakımından hizmet sunmuş olurlar. Düğün zamani denk gelirseniz sıkıntılı otopark alanı yeterli ve güvenli.

 • Gezi Yorumları
  Gezi Yorumları
  bir hafta önce

  Yataklar rahat, odalar geniş ve klimalar yeterli, şehir merkezine otobüsle ve araba ile ulaşım çok rahat. Okul büyük olduğu için otopark sıkıntısı yok. Bence otel bakımsız ve denetimsiz bırakılmış. Odalar pis, girdiğimiz oda ne süpürülmüş ne de paspaslanmıştı, koridorlarda aynı şekilde. Banyoda ve odada peçete parçaları ve yerlerde pislikler vardı. Gece banyoda böcek geziyordu. Yatak örtüsü lekeliydi ve çarşaflar yıpranmıştı. Kahvaltı, tabak olarak servis ediliyor, erken saatte hazırlandığı belli, kaşar peyniri ve tereyağ erimiş şekildeydi. Sonuçta uygulama oteli çok şey beklemiyoruz ama temizlikde bu kadar kötü olmamalı.

 • Meva Apaydın
  Meva Apaydın
  bir ay önce

  Otelin yeri güzel. Alanı büyük. Resepsiyon çok ilgili, isteklere cevap vermek için ellerinden geleni yapıyorlar ama maalesef bu tek başına yeterli olmuyor. Odaların ve genel iç yapının hali berbat. 2 gün konakladık. Odaya bakınca açıkcası pişman oldum. Banyo lavobo kötüydü, tuvalet içleri ciddi anlamda pisti. Çarşaflar lekeli, yatak altları başkalarından kalma toz kir içindeydi. Komidin içinden tuvalet kağıdı rulosu, gardırop içinden kullanılıp büzüştürülmüş çarşaf çıktı. Oda kapısı bile ayların parmak lekesi içindeydi. Sabah resepsiyona söyledim, detay istenince tek tek anlattım, tekrar temizlik yapılmış ben çıkınca. Ancak odaya gelince sadece çarşafların değiştiğini gördüm. Diğer detaylar duruyordu, kimse ne ,nasıl kontrol etmiyor anlaşılan. 2 tane genç kız kendilerince bir şeyler yapıyor. Koridorlar sanki haftalardır silinmiyor gibi,yerlerde kir pis çok. Ütü odasının kapısı açıktı, orası da içler acısı,ütülenenler kirli yerlere sürünüyor. Kahvaltı tabak şeklinde. Resepsiyondaki beyefendi, burasının uygulama oteli olduğunu,temizlik aksamasının sebebinin de öğrencilerin çalışmasından kaynaklı olduğunu belirtti ancak ben de bir öğretmenim ve çok sayıda uygulama notelinde kaldım. İçlerinde otelden daha kaliteli yerler de gördüm. Burası oldukça vasat. Denetleme noktasında ciddi sıkıntılar olduğu ortada.

 • Ayhan Aydın
  Ayhan Aydın
  2 ay önce

  Lisenin uygulama oteli çok hem bir kaç gün kalmak için hem de kalma ücreti uygun. Otelde görülen eksiklikler idare edilmeyecek düzeyde değil. Tesis yöneticileri ekonomik imkânlar ölçüsünde kahvaltı hizmeti, odalardaki banyonun malzemelerinin iyileştirilmesi gibi eksikliklere eğilirlerse insanlara hem ekonomik hem de Rahatlık bakımından hizmet sunmuş olurlar. Çünkü yerli gezginlerinde buna ihtiyacı var.

 • H
  H
  bir hafta önce

  Kaldığımız en kötü uygulama oteli. Malesef hiç memnun kalmadık. Temizlik ile ilgili büyük problemler var. Fiyatı ucuz fakat kalınacak bir yer değil.

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik