Otel 36 Oda 75 Yatak Kapasitelidir.
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur.
Odalarda Klima, Uydu Yayınlı TV, Saç Kurutma Makinesi, Mini Bar Buzdolabı Mevcuttur.
Oda Servisi Hizmeti Vardır.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
Restaurantı ve Toplantı Salonu Bulunur.
Açık Yüzme Havuzu Bulunur.
Otoparkı Mevcuttur.
30 Gün Ve Üzeri Sürekli Konaklamalarda %10 İndirim Uygulanmaktadır.
Ali Erdem AKKUS
geçen hafta içindeIlk başta odamızın elektriği her 3-5 dakikada gidiyordu. Düzeltemediler o yüzden farkli bir odaya gectik o odada da klima düzgün çalışmıyordu sıcaktan piştik ve 4 . Kişi olarak içi göçük bir yatakta kaldım. Bunların dışında bizimle ilgilendiler çalışanlar guler yüzlüydü havuz temizdi kahvaltı gerçekten güzel ve boldu konumuda travertenlere yakındı.
Serhat Karakaş
3 hafta önceOdası temiz ve iyiydi. Yeni tadilatlı odaydı diğerlerini bilmiyorum. Akşam 8 gibi vardık, çocuklar biraz havuzda yüzdü ama sivrisineklerden duramadık hiç insan görmemiş gibi saldırıyorlar 3 gün geçti belki hala kaşınıyor. Yemek olayı sıkıntı akşam otelin önerisiyle yakında ki bi yerden pide sipariş verdik ama beklentinin altında, hamurlar çok kalın. Lezzet orta. Fiyat o yöreye göre pahalı. 3 pide 4 lahmacun 950 civarıydı 4 de küçük ayran. Otelin kahvaltı da yetersiz. Kısaca güvenle dinlenip geceyi geçirecek bi yer arıyorsanız yeterli. Personeline teşekkürler.
Sedat Kaygısızcan
bir hafta önceGeçerken uğradım. Sadece kahvaltı var. Öğle ve akşam yemeği yok. Özellikle akşam yemeği olmaması güzel olmamış. Havuzu küçük sadece konaklayanlar girebiliyor..
MERVE ERTEN
3 ay önceMerkeze araba ile 30 dk uzaklikta, Pamukkale'ye 10 dk uzaklıkta, güzel bir otel. Kaplıca bölgesinde ancak kaplıca hizmeti yok.Şofben ile.sicaknsu veriliyor. Odalar genel olarak temiz ama beklentiniz yine de çok yüksek olmasın. Banyoları yeni şık. Sadece kahvaltı hizmeti var ama oldukça doyurucu ve güzel bir kahvaltısı var. Fiyatlar çok makul. Eksik olan yönleri; odalarda ses yalıtımı yok, yan odada kalan çocuklarımın ne konuştuklarını net bir şekilde duyabiliyordum. Bir de çevrede çok sivrisinek var ve balkonlarında sineklik var ama etkili oluyor mu bilemiyorum. Bahçesini çok begendim. Tüm gün yeşilliklerle, sessizlik içinde kuş sesleri ile kalabilirim. Yine de tekrar gelsem kesinlikle kalabilirim.
Mustafa Can
3 hafta önceOtelde hicbir yenilik yok sanirim ilk yapildigi gibi kalmis . Girisde kopekler var surekli havliyorlar kimsede ilgilenmiyor . Ufak bir havuzu var bakalim dedik yine koca bir kopek havunun hemen yaninda yatiyordu . Kahvalti vasat ustu vasat.