53 Oda ve 116 Yatak Kapasitelidir. Odalarda Wi-Fi, Televizyon, Mini Bar, Klima, Saç Kurutma Makinesi Ve Sıcak Su Bulunmaktadır. Restoran, Bahçe, Düğün Salonu Bulunmaktadır. Evcil Hayvan Kabul Edilememektedir.
12_15temmuz tarihleri arasında 314 nolu odada ailemle konakladım. Odalar temiz ve güzel. Havuzu var. Denize yakın yürüme 8dk. Kahvaltı çeşit bol ve yemekleri leziz. Fiyatları da uygun. Hiçbir teknik arıza yaşamamama rağmen her defasında beni asansörde görüp hocam var mi bir ihtiyaç diyen teknik servis sorumlusu Ali bey ve yemekhanede lobide bahçede bıkmadan bizim her sorumuza içtenlikle cevap veren her konuda yardıma koşan pırlanta gibi genç Arda kardeşim olmak üzere müdüründen emekçisine tüm çalışanlara ayrıca teşekkür ederim. Huzurla çalışın sağlıkla kalin efendim.
Ailemle 5 gece konakladık ve hiç memnun kalmadik .Söylememize rağmen odamız hiç temizlenmedi. Kahvalti da çıkan çorba buz gibi bardak tabak sayisi eksik pecete eksik,kahvalti salonunda oturma yerleri yetersiz. Baskalarinin kalkmasini beklemek zorundasiniz bahcesi var ama bakimsiz ve işler durumda degil.Resepsiyondan ,idareye, kahvati servisi yapan personele kadar hepsi gönülsüz is yapıyor ve kaba davranıyorlar müsteriye. Cocuk havuzu da dahil Havuza bonesiz giriliyor bu yüzden temiz değil, uzun uzun sac kıllarıyla yüzmek istiyorsanız gidin.Tavsiye etmiyoruz.
Otelin konumu çok iyi plaja 5dk mesafede. Odaları ve kahvaltısı da iyi. Asansörler çok eski ve küçük, kapısı kızımın başına sert bir şekilde çarptı dikkatli olmak gerek.
Asıl meseleye gelecek olursak otelden ayrıldıktan sonra resepsiyondaki bayanın arayıp odanızdaki pikeler yok demesi.
Eşim küçük kızım dolayısıyla biraz titiz yastık kılıflarını ve pikeleri evden getirmişti. Odada pike olup olmadığına hiç dikkat etmedik o yüzden. Eşim bunu söyleyince tmm deyip telefonu kapattı karşıdaki kişi. 5 dk geçmeden tekrar aradı kamera kayıtlarına baktığını pikelerin odaya yerleştirildiğini söyledi. İlk geldiğimizde odada pike yoksa niye aramadınız diyor öyle bişey olsa kesin arardınız diyor. Hakkımızda tutanak tutacağını söyledi.
Kadın bariz şekilde yalan söylüyor ve çok çirkin bir üslupla. Bilenler bilir kimse 5 dk bile dolmadan kamera kayıtlarına bakamaz yarım saatte bile bakamaz hadi baktı diyelim odaya bırakılan şeyin pike mi çarşaf mı olduğunu ta uzaktaki eski bir kameradan anlamanın imkanı yok. Çok adi bir palavra anlayacağınız.
1 günlüğüne Konyaaltında denize girmek için nispeten daha sakindir diye öğretmenler evini deneyelim dedik demez olaydık kadının kafasında kurduğu kurgu yüzünden hırsız olduk. Ne yapalım senin pikeni çarşafını terbiyesizliğin bile bir sınırı olmalı
Yorumunuza cevap yazamadığım için ekleme yapıyorum dediğiniz gibi bir durum olsa ben niye bi sayfa yazayım buraya. Verdiğiniz kinayeli cevaplar bile kalitenizi gösteriyor amacım sizle muhatap olmak değil zaten başkası aynı şeyi yaşamasın diye çabam
Tam bir hayal kırıklığı.
8.sınıf mezuniyet kutlaması için okulumuz ayarlamış ancak ne menü ne de organizasyon yeterliydi.
Yemekler zar zor saat 21.00 a servis edilmeye başlandı.Masamıza gelen sular sınırlı ve bir o kadar da sıcaktı.Dışardan marketten soğuk su almak zorunda kaldık soğuk suları olmadığı için.
Mezuniyet pastası bizim masamıza uğramadı çünkü kalmamış.
Tavuk menü olarak 800 TL kişi başı ödeme yaptık ancak gelen menü tadımlıktı maalesef.
Paramızla rezil ettiler.
Garsonlar aşırı ilgisizdi.
Sanatçı olarak çıkan arkadaşyemeklerimizi biran önce yememizi buyurdu.
Çocuklar sıcaktan birbirlerini havuza attılar,havuza kimyasal koymuşlar haber dahi verilmedi.
Mezuniyet vs yapacaksanız kesinlikle bu mekandan uzak durun derim
Yasin Kalkan
bir hafta önce12_15temmuz tarihleri arasında 314 nolu odada ailemle konakladım. Odalar temiz ve güzel. Havuzu var. Denize yakın yürüme 8dk. Kahvaltı çeşit bol ve yemekleri leziz. Fiyatları da uygun. Hiçbir teknik arıza yaşamamama rağmen her defasında beni asansörde görüp hocam var mi bir ihtiyaç diyen teknik servis sorumlusu Ali bey ve yemekhanede lobide bahçede bıkmadan bizim her sorumuza içtenlikle cevap veren her konuda yardıma koşan pırlanta gibi genç Arda kardeşim olmak üzere müdüründen emekçisine tüm çalışanlara ayrıca teşekkür ederim. Huzurla çalışın sağlıkla kalin efendim.
Ahmet kerim Yetkinşekeci
bir hafta önceGelip kalanabilecek bir yer konumu çok merkezde çok iyi öğretmenevi çok kalabalık kahvaltı ideal havuza çok giren var havuz büyük ama yetmiyor
Ayşe Özlem IŞIK
bir hafta önceAilemle 5 gece konakladık ve hiç memnun kalmadik .Söylememize rağmen odamız hiç temizlenmedi. Kahvalti da çıkan çorba buz gibi bardak tabak sayisi eksik pecete eksik,kahvalti salonunda oturma yerleri yetersiz. Baskalarinin kalkmasini beklemek zorundasiniz bahcesi var ama bakimsiz ve işler durumda degil.Resepsiyondan ,idareye, kahvati servisi yapan personele kadar hepsi gönülsüz is yapıyor ve kaba davranıyorlar müsteriye. Cocuk havuzu da dahil Havuza bonesiz giriliyor bu yüzden temiz değil, uzun uzun sac kıllarıyla yüzmek istiyorsanız gidin.Tavsiye etmiyoruz.
SERKAN ALİM
bir ay önceOtelin konumu çok iyi plaja 5dk mesafede. Odaları ve kahvaltısı da iyi. Asansörler çok eski ve küçük, kapısı kızımın başına sert bir şekilde çarptı dikkatli olmak gerek. Asıl meseleye gelecek olursak otelden ayrıldıktan sonra resepsiyondaki bayanın arayıp odanızdaki pikeler yok demesi. Eşim küçük kızım dolayısıyla biraz titiz yastık kılıflarını ve pikeleri evden getirmişti. Odada pike olup olmadığına hiç dikkat etmedik o yüzden. Eşim bunu söyleyince tmm deyip telefonu kapattı karşıdaki kişi. 5 dk geçmeden tekrar aradı kamera kayıtlarına baktığını pikelerin odaya yerleştirildiğini söyledi. İlk geldiğimizde odada pike yoksa niye aramadınız diyor öyle bişey olsa kesin arardınız diyor. Hakkımızda tutanak tutacağını söyledi. Kadın bariz şekilde yalan söylüyor ve çok çirkin bir üslupla. Bilenler bilir kimse 5 dk bile dolmadan kamera kayıtlarına bakamaz yarım saatte bile bakamaz hadi baktı diyelim odaya bırakılan şeyin pike mi çarşaf mı olduğunu ta uzaktaki eski bir kameradan anlamanın imkanı yok. Çok adi bir palavra anlayacağınız. 1 günlüğüne Konyaaltında denize girmek için nispeten daha sakindir diye öğretmenler evini deneyelim dedik demez olaydık kadının kafasında kurduğu kurgu yüzünden hırsız olduk. Ne yapalım senin pikeni çarşafını terbiyesizliğin bile bir sınırı olmalı Yorumunuza cevap yazamadığım için ekleme yapıyorum dediğiniz gibi bir durum olsa ben niye bi sayfa yazayım buraya. Verdiğiniz kinayeli cevaplar bile kalitenizi gösteriyor amacım sizle muhatap olmak değil zaten başkası aynı şeyi yaşamasın diye çabam
Pelin Günen
bir ay önceTam bir hayal kırıklığı. 8.sınıf mezuniyet kutlaması için okulumuz ayarlamış ancak ne menü ne de organizasyon yeterliydi. Yemekler zar zor saat 21.00 a servis edilmeye başlandı.Masamıza gelen sular sınırlı ve bir o kadar da sıcaktı.Dışardan marketten soğuk su almak zorunda kaldık soğuk suları olmadığı için. Mezuniyet pastası bizim masamıza uğramadı çünkü kalmamış. Tavuk menü olarak 800 TL kişi başı ödeme yaptık ancak gelen menü tadımlıktı maalesef. Paramızla rezil ettiler. Garsonlar aşırı ilgisizdi. Sanatçı olarak çıkan arkadaşyemeklerimizi biran önce yememizi buyurdu. Çocuklar sıcaktan birbirlerini havuza attılar,havuza kimyasal koymuşlar haber dahi verilmedi. Mezuniyet vs yapacaksanız kesinlikle bu mekandan uzak durun derim