Tesis 36 Oda ve 80 Yatak Kapasitelidir. Ücretsiz Otopark Mevcuttur. Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır. 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Mevcuttur.
Temiz, çalışanlar ilgili ve modern tasarlanmış tavsiye ederim. Kısa sürekli konaklamalar için gayet yeterli. Kahvaltısı açık büfe standart bir kahvaltı. (Bu arada fotoğrafları kullandıktan sonra çektim.)
09.03.2024 Isparta ya iş icabı gittim. Orada öğretmenevin de kalırım genelde. Bu sefer yer olmadığı için farklı yerlerdeki öğretmen evlerini araştırdım. 3-4 evde yorumlar çok kötü olduğu için vazgeçtim. Sonra nasıl olsa İstanbul'a dönüyorum yol üzerinde afyon öğretmenevi'nde kalayım dedim. Her türlü olasılığı göze alarak 2 saatlik bir yolculuktan sonra vardım. Bildiğiniz tüm öğretmen evlerini bir kenara bırakın. Herşey mükemmel. Temizlik 10, eşyalar 10, tuvalet 10, tv10 ve gidip bunu yaşayın. İnanın şuanda bir 4 yıldız konforunda otel gibi. Fiyatlar çok makul.
Eksikler.
Kettle yok.
Yazın sıcakta buralar nasıl olur bilmem ama klima yok. Lakin bunlarda öğretmen evini görünce yaaa boşver diyeceğiniz eksikler. Şiddetle tavsiye ediyorum.
Buradaki yorumlar bence gerçek değil.Malesef 20 ye yakın öğretmen evi gezdim en bakımsız en özensiz olan bu diyebilirim. Klima yok sıcak ve bunaltıcı bir odada kalıyorsunuz , arka binalara bakan oda verildiyse sabaha kadar kahkaha sesi dinliyorsunuz.Resepsiyondaki beyefendi kibar ilgili.Odalar eski ve çok temiz sayılmaz.Tuvalet ve banyo iç içe zaten duşakabin yok, klozete oturma şansınız yok gibi lavaboya kolunuzu dayayarak kullanabiliyorsunuz.Hele ki asansörün yanındaki oda ise sürekli asansör sesi dinliyorsunuz. Wifi var ama sürekli kopuyor.Kahvaltı standartın altında.Özetle başka seçeceğiniz var ise kesinlikle değerlendirin aynı hafta içerisinde 250 tl fazla vererek farklı bir uygulama otelinde kaldım ve çok memnun kaldım.Çıkışta 2 aile de aynı sorunlardan muzdaripti lütfen insanların ana amacının dinlenmek olduğunu hesap ederek ufak dokunuşlar yapın ki adına yakışan bir konaklama olsun.
Gerçekten hiç memnun kalmadım. Tavsiye etmiyorum. Ailem ile kalmaya geldiğimiz öğretmen evinde camlar açılmamış oda havasız. İçerisi rezalet sigara kokuyor. Lavaboya gittiğimizde aynı şekilde deterjan kokusuna maruz kalıyoruz. Yataklar kirli ve rahat değil. Kendimizi hiçbir sekilde rahat hissedemedik. Arabanın arka koltuğunda daha rahat edebilirdim. Uzun süre kokukan uyuyamadık.
Sonrasında yatağın verdiği rahatsızlık yüzünden sırtım ağrıdı. Şiddetle tavsiye etmiyorum
Hasan Gürbinar
2 ay önceTemiz, çalışanlar ilgili ve modern tasarlanmış tavsiye ederim. Kısa sürekli konaklamalar için gayet yeterli. Kahvaltısı açık büfe standart bir kahvaltı. (Bu arada fotoğrafları kullandıktan sonra çektim.)
Kemal Çelik
bir ay önceGüçlendirme yapılmış, her şey yenilenmiş, tertemiz pırıl pırıl olmuş. çalışanlar güleryüzlü ilgililer sağolsunlar. emeği geçenlere teşekkürler.
Omer YALÇIN
4 ay önce09.03.2024 Isparta ya iş icabı gittim. Orada öğretmenevin de kalırım genelde. Bu sefer yer olmadığı için farklı yerlerdeki öğretmen evlerini araştırdım. 3-4 evde yorumlar çok kötü olduğu için vazgeçtim. Sonra nasıl olsa İstanbul'a dönüyorum yol üzerinde afyon öğretmenevi'nde kalayım dedim. Her türlü olasılığı göze alarak 2 saatlik bir yolculuktan sonra vardım. Bildiğiniz tüm öğretmen evlerini bir kenara bırakın. Herşey mükemmel. Temizlik 10, eşyalar 10, tuvalet 10, tv10 ve gidip bunu yaşayın. İnanın şuanda bir 4 yıldız konforunda otel gibi. Fiyatlar çok makul. Eksikler. Kettle yok. Yazın sıcakta buralar nasıl olur bilmem ama klima yok. Lakin bunlarda öğretmen evini görünce yaaa boşver diyeceğiniz eksikler. Şiddetle tavsiye ediyorum.
Fatih Çubukcuoğlu
2 hafta önceBuradaki yorumlar bence gerçek değil.Malesef 20 ye yakın öğretmen evi gezdim en bakımsız en özensiz olan bu diyebilirim. Klima yok sıcak ve bunaltıcı bir odada kalıyorsunuz , arka binalara bakan oda verildiyse sabaha kadar kahkaha sesi dinliyorsunuz.Resepsiyondaki beyefendi kibar ilgili.Odalar eski ve çok temiz sayılmaz.Tuvalet ve banyo iç içe zaten duşakabin yok, klozete oturma şansınız yok gibi lavaboya kolunuzu dayayarak kullanabiliyorsunuz.Hele ki asansörün yanındaki oda ise sürekli asansör sesi dinliyorsunuz. Wifi var ama sürekli kopuyor.Kahvaltı standartın altında.Özetle başka seçeceğiniz var ise kesinlikle değerlendirin aynı hafta içerisinde 250 tl fazla vererek farklı bir uygulama otelinde kaldım ve çok memnun kaldım.Çıkışta 2 aile de aynı sorunlardan muzdaripti lütfen insanların ana amacının dinlenmek olduğunu hesap ederek ufak dokunuşlar yapın ki adına yakışan bir konaklama olsun.
yagiz ksz
2 hafta önceGerçekten hiç memnun kalmadım. Tavsiye etmiyorum. Ailem ile kalmaya geldiğimiz öğretmen evinde camlar açılmamış oda havasız. İçerisi rezalet sigara kokuyor. Lavaboya gittiğimizde aynı şekilde deterjan kokusuna maruz kalıyoruz. Yataklar kirli ve rahat değil. Kendimizi hiçbir sekilde rahat hissedemedik. Arabanın arka koltuğunda daha rahat edebilirdim. Uzun süre kokukan uyuyamadık. Sonrasında yatağın verdiği rahatsızlık yüzünden sırtım ağrıdı. Şiddetle tavsiye etmiyorum