24 Oda Ve 74 Yatak Kapasitelidir. Odalarda Televizyon, Mini Buzdolabı, Klima, Saç Kurutma Makinesi, Şampuan Ve Sıcak Su Bulunmaktadır. Dinlenme Odası,Bilgisayar Odası, Restoran, Çok Amaçlı Salon Ve Kapalı Düğün Salonu Bulunmaktadır.
Eski bir bina. Şehirdeki diğer öğretmenevi ile alakası yok. Fiyatları da hemen hemen aynı. Otopark sorunu var. Kaldığımız odada gider kokusu vardı. Asansör yok. Kahvaltısı hazır paket yiyecekler.
Öğretmenevlerini baz alarak bir değerlendirme yapacak olursam, ortalamanın üzerinde. Şehir merkezine yakın, saat kulesinin arkasında. Odalar kamu çalışanına 75 tl, ücretler girişte alınıyor. Ramazanda sahur ve iftar yemeği verdiler. Iftar yemeği de yine uygun fiyat 15 tl. Yemekler de güzeldi, tavuklu şehriye çorbasını çok beğendim. Çalışanlar gayet ilgili ve kibar insanlar. Tuvaletler ve banyolar biraz daha temiz olabilir. Yolun karşı tarafında geniş bir alan var otopark olarak kullanılan. Asansör yok ama 4 katlı bina, pek sorun olmuyor.
Günümüz şartlarınde güzel bir öğretmenevi. Personel muhteşem, ilgi muhteşem. Iyi ki gelmişim. Ama yiyeceğinden fazlasını alıp tabakta bırakma aç gözlülüğü karaktersiz ezik toplumun halini gözler önüne koyuyor. Benim tabağım yiyeceğim kadar. Eğitimcilik herkesin yapacağı bir şey değildir.
N. Çelebi Türkmen
bir hafta önceEski bir bina. Şehirdeki diğer öğretmenevi ile alakası yok. Fiyatları da hemen hemen aynı. Otopark sorunu var. Kaldığımız odada gider kokusu vardı. Asansör yok. Kahvaltısı hazır paket yiyecekler.
Sancar
3 yıl önceÖğretmenevlerini baz alarak bir değerlendirme yapacak olursam, ortalamanın üzerinde. Şehir merkezine yakın, saat kulesinin arkasında. Odalar kamu çalışanına 75 tl, ücretler girişte alınıyor. Ramazanda sahur ve iftar yemeği verdiler. Iftar yemeği de yine uygun fiyat 15 tl. Yemekler de güzeldi, tavuklu şehriye çorbasını çok beğendim. Çalışanlar gayet ilgili ve kibar insanlar. Tuvaletler ve banyolar biraz daha temiz olabilir. Yolun karşı tarafında geniş bir alan var otopark olarak kullanılan. Asansör yok ama 4 katlı bina, pek sorun olmuyor.
Salih Fufu
bir yıl önceGünümüz şartlarınde güzel bir öğretmenevi. Personel muhteşem, ilgi muhteşem. Iyi ki gelmişim. Ama yiyeceğinden fazlasını alıp tabakta bırakma aç gözlülüğü karaktersiz ezik toplumun halini gözler önüne koyuyor. Benim tabağım yiyeceğim kadar. Eğitimcilik herkesin yapacağı bir şey değildir.
ismail kpc
geçen hafta içindeAsansör yok odalar 3 ve 4 katta ayrıca otopark yok
Erke Han
bir hafta önceKaldığım en kötü öğretmen evleri arasında.Ucuz bir pansiyon gibi.