Oturum Aç

Google Yorumları

4,7
1.416 inceleme
 • Gul Kader
  Gul Kader
  bir hafta önce

  Otele gidip kalmadığım halde kötü olduğuna dair yorum yapabiliyorum. Neden mi? Otelde bir düğüne davetliyim, düğüne katılamayacağım için çiçek göndermeyi tercih ediyorum. Ancak çicekçi kuryesi düğün salonuna alınmayıp, elinden çiçek alınıp gönderiliyor. Sonra çicekçiden mesaj alıyorum. Çiçeğiniz resepsiyonist Onur beye teslim edildi diye Soyadı yok! Resepsiyonu arıyorum, çıkan kişiye Onur beyi soruyorum bana soyadını soruyor. Kendisinde bir emanetim var görüşebilir miyim diyorum. Telefona çıkan kişi kendi adını söylüyor. Onur beyin mesaisi mı bitti niye görüşemiyorum diyorum? Personel hakkında bilgi veremeyiz diyor. Peki o zaman bu akşam otelinizde düğün vardı değil mi diyorum. Bu konuda da bilgi veremeyiz diyor. Ben otelin yapısını bilmiyorum, otelde kaç tane salon var, aynı anda kaç düğün var bilmiyorum. Diyorum bu akşam otelinizde ki düğüne davetliyim. Gelemeyeceğin için çicek yolladım. Çiçek dügün sahibine ulaştı mı? Ben kız tarafıyım, düğün sahibi olarak çiçekçiye gelinin babasının adını ve telefonunu vermişim. Çiçeği teslim ettik diyorlar ama kime? Bu ne gizlilik, bu ne sırlılık? Ben size devlet sırrı sormuyorum. Personelin mesaisi bitti demek bu kadar zor mu? Bu Onur bey kimse bir dolaplar mı çeviriyor da böyle koruyor telefonu açan kişi? Çiçekçi neden düğün sahibiyle muhatap olup bahşişini alamıyor. Bu nasıl bir korumacılık? Yarın birgün o otele silahlı biri müşteri gibi girip birini katlettiği zaman da bu kadar korumacı olacak mısınız? Evet gidip kalmadan otelin notunu verdim. Telefona cevap veremeyen kişiler aslında o otel hakkında size çok şey söyler.

 • Pervin Ceviker
  Pervin Ceviker
  2 hafta önce

  Öncelikle şunu söyleyeyim çok hareketli bir yerde, otel dışında sürekli yürüme imkanınız var. Girişteki vale arkadaşlardan tutun danışmadaki Burak bey çok ilgililer. lounge bölümündeki Seda (ince zarif bayan)idi yanlış hatırlamıyorsam muhteşem biri ilgisi güler yüzü yardım severliği bizi evimizde hissettirdi bütün misafirler için davranışı aynıydı. Sabrı ve güler yüzü için teşekkürler ☺️ odalar çok temizdi kat çalışanları çok güler yüzlü :) balkon cafesinde ki manzara çok hoş sürekli yürüyen insanları izlemek. Kesinlikle çok memnun kaldım tekrar gitmek isterim

 • Nahide Güneş
  Nahide Güneş
  bir ay önce

  Sağlık sorunlarım sebebiyle havuzundan düzenli yararlanmak için spasına üye olduğum otel. Havuz alanının temizliği ve hizmetine dair bir şikayetim yok bu yönden gayet memnunum. Ancak üyelik sürecinde söylenen spa üyelerine otopark yönünden vale hizmetinden yararlanacağım söylenmişti. Ki bunun benim için çok önemli bir husus olduğunu baştan söylemiştim. Sözlerine güvenerek başladım ancak sürekli bu hususta mağdur edildim. Düşünün ki otelde etkinlik olması nedeniyle bile yoğunluk olduğu öne sürülerek haftanın 2-3 günü aracım alınmadığından geri çevriliyorum. Bu durum en baştan belirtilseydi zaten üyelik oluşturmaz, başka bir yer ile anlaşır ve ordan devam ederdim. İsmine güvenerek geldiğim için gerçekten pişman oldum. Ve bu hususta haftalardır şikayetimi dile getirmeme rağmen maalesef bi çözüm getirilmiyor.

 • Batuhan Bey
  Batuhan Bey
  bir ay önce

  Standart odaların bi tık havadar ve pencerelerinin küçük olması , oda içinde aktif olmayan bir kapı bulunması puan kırdığım nokta. Onun dışında konumu otel çalışanlarının güleryüzlü ve ilgili olmaları çok güzel. Ramazanda gelmiş olmamızdan dolayı sahurda yemek servisi gibi durumlara çok hızlı ve güzel bir şekilde hizmet verdiler. Her şey için teşekkürler.

 • Enver Kurt
  Enver Kurt
  bir ay önce

  *Effekt club hakkında bilgilendirme yapacağım. Mekanın neredeyse hiçbir paylaşımı yok ve giderken çok tereddüt etmiştim ama gerçekten havadar ve çok kaliteli bir mekan ama içki sunumları bu mekana asla yakışmıyor. Meksika bira istedim karton bardakta baştan sağma bir şekilde verildi bar bölümü ciddi anlamda değişmeli alkol fiyatları sunuma göre çok pahalı kalıyor. Kokteyller 400-500 biralar 200-250 arasında değişiyor. Gideceklere önereceğim bir mekan👐🏽

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İşletme