Konumu mıhteşem mekan yenilenmiş yataklar banyolar gayet temiz. Deniz kemarında marketlere de yakın. Otoparkı da yeterliydi. Kişi başı kamu kahvaltı dahil 450 lira verdik biraz pahalı geldi ama değdi. Kahvaltısı gayet yeterliydi
Bir yıldızın bile fazla olduğu yer. Eksilerde bir puan verirdim. Gördüğüm en pis ve kötü öğretmenevi. Tuvaletteki afedersiniz sizden önceki insanların pisliği, kılı duruyor. Yatak çarşafında kıllar var. Yol üstünde yolumuz uzun olduğu için geç bir vakitte mecburen konakladık. Mecburen bile kalınamayacak bir öğretmenevi. Çok yazık.odaya girdiğinizde garip bir koku ile karşılaşıyorsunuz ve odada sürprizler bitmiyor.
Konum çok güzel Google haritalar yanlış gösteriyor yada hiç göstermiyor . Genel olarak temizlik güzel kahvaltı ideal ayriyetten kahvaltida çorba olması tatmin edici odalar temiz ve düzenli banyada elektrikli mini şofben var . Odalarda sallama çay sıcak içecek buzdolabı ve su ısıtıcı mevcut klimalar sessiz ve güzel
Sakın ayın başında açılıyor bizim kayıtlar dediklerine inanmayın sizi oyalıyorlar mağdur ediyorlar 1 haziranda açılacak denilen kayıtlar hepsi dolmuş açıldığı gibi nasıl doluyor anlamış değilim telefonda iletişim kurduğum insanlar sürekli oyaladılar her yerde torpil olduğu gibi burda da sistem nasıl işliyor anlamış değilim biz bekledik son güne kadar yer doldu dediler diğer otellerin hep fiyatları yükselti bekleyin derlerse sakın itibar etmeyiniz burda kimse sözünün arkasında değil hatta ayın başında telefonları kapatmışlar bile ulaşılamıyor
yıldırım yıldırım
2 ay önceKonumu mıhteşem mekan yenilenmiş yataklar banyolar gayet temiz. Deniz kemarında marketlere de yakın. Otoparkı da yeterliydi. Kişi başı kamu kahvaltı dahil 450 lira verdik biraz pahalı geldi ama değdi. Kahvaltısı gayet yeterliydi
Emira NAMLI
2 hafta önceBir yıldızın bile fazla olduğu yer. Eksilerde bir puan verirdim. Gördüğüm en pis ve kötü öğretmenevi. Tuvaletteki afedersiniz sizden önceki insanların pisliği, kılı duruyor. Yatak çarşafında kıllar var. Yol üstünde yolumuz uzun olduğu için geç bir vakitte mecburen konakladık. Mecburen bile kalınamayacak bir öğretmenevi. Çok yazık.odaya girdiğinizde garip bir koku ile karşılaşıyorsunuz ve odada sürprizler bitmiyor.
engin dem
2 hafta önceKonum çok güzel Google haritalar yanlış gösteriyor yada hiç göstermiyor . Genel olarak temizlik güzel kahvaltı ideal ayriyetten kahvaltida çorba olması tatmin edici odalar temiz ve düzenli banyada elektrikli mini şofben var . Odalarda sallama çay sıcak içecek buzdolabı ve su ısıtıcı mevcut klimalar sessiz ve güzel
Emir Selen
bir hafta önceKahvaltı tabldot ile veriliyor. 207 nolu odanın lavabosu üstten akıtıyor. Yeni bina. Deniz manzaralı. Marketlere yakın.
Şükriye Nişli
bir ay önceSakın ayın başında açılıyor bizim kayıtlar dediklerine inanmayın sizi oyalıyorlar mağdur ediyorlar 1 haziranda açılacak denilen kayıtlar hepsi dolmuş açıldığı gibi nasıl doluyor anlamış değilim telefonda iletişim kurduğum insanlar sürekli oyaladılar her yerde torpil olduğu gibi burda da sistem nasıl işliyor anlamış değilim biz bekledik son güne kadar yer doldu dediler diğer otellerin hep fiyatları yükselti bekleyin derlerse sakın itibar etmeyiniz burda kimse sözünün arkasında değil hatta ayın başında telefonları kapatmışlar bile ulaşılamıyor