Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır. 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Mevcuttur. Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi 40 Oda ve 80 Yatak ile Hizmet Vermektedir. Ücretsiz Kahvaltı Mevcuttur.
3-6 Yaş Arası Çocuklar 250 TL’dir.
Ramazan zamanı kalmıştım. Yemekleri güzeldi. Sahurda. Akşam yemeği ücretli normal derecede pahalı. Yemekleri çok ovulmez ama güzel. 4 yıldızın altı olmaz fiyatına göre kalabileceğiniz baya iyi yer.
Bir gece konaklama yaptık. Güleryüzlü çalışanlar, temiz odalar. Kahvaltı çok kötü değil. Diğer yorumcuların dediği gibi merkeze biraz uzak. Teşekkür ediyoruz emeği geçenlere.
Bu civarda ve İstanbul genelinde konaklama yapabileceğiniz en mantıklı yerlerdendir.
Personeli çok iyidir.
Sabahları açık büfe kahvaltı vardır.
Metrobüse 6-7 dakika mesafededir.
Küçükçekmece Belediyesi Şehit Fethi Sekin ÖğretmeneviYapı dışardan bakıldığında mimarisi çok farklı ve güzel duruyor.
Küçükçemize bu öğretmen evini kazandıranlara teşekkürler.
Öğretmenler başımızın tacıdır.Türkiye'de Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren ve işletimi bakanlık tarafından sağlanan, öğretmenlerin sosyal gereksinimlerini karşılamak amacıyla yapılmış, buluşup konuştukları, yiyip içtikleri, geçici olarak barınma olanağı da bulunabilen yapılardır.
Ahmet Bey
geçen hafta içindeRamazan zamanı kalmıştım. Yemekleri güzeldi. Sahurda. Akşam yemeği ücretli normal derecede pahalı. Yemekleri çok ovulmez ama güzel. 4 yıldızın altı olmaz fiyatına göre kalabileceğiniz baya iyi yer.
Erol Akgül
bir hafta önceBir gece konaklama yaptık. Güleryüzlü çalışanlar, temiz odalar. Kahvaltı çok kötü değil. Diğer yorumcuların dediği gibi merkeze biraz uzak. Teşekkür ediyoruz emeği geçenlere.
farukberk kara
geçen hafta içindeBu civarda ve İstanbul genelinde konaklama yapabileceğiniz en mantıklı yerlerdendir. Personeli çok iyidir. Sabahları açık büfe kahvaltı vardır. Metrobüse 6-7 dakika mesafededir.
Cüneyt YILMAZ
2 ay önceKüçükçekmece Belediyesi Şehit Fethi Sekin ÖğretmeneviYapı dışardan bakıldığında mimarisi çok farklı ve güzel duruyor. Küçükçemize bu öğretmen evini kazandıranlara teşekkürler. Öğretmenler başımızın tacıdır.Türkiye'de Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren ve işletimi bakanlık tarafından sağlanan, öğretmenlerin sosyal gereksinimlerini karşılamak amacıyla yapılmış, buluşup konuştukları, yiyip içtikleri, geçici olarak barınma olanağı da bulunabilen yapılardır.
DİLEK KESER
4 ay önceGüleryüzlü,ilgili personeli ve temizliği ile 5 yıldızı hakeden kaldığım en iyi öğretmenevi. Teşekkürler herşey için.