Oturum Aç

Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır.
7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır.
Odalarda Klima Mevcuttur.
Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi 40 Oda ve 80 Yatak ile Hizmet Vermektedir.
Ücretsiz Kahvaltı Mevcuttur.
3-6 Yaş Arası Çocuklar 250 TL’dir.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Bölgeler

Fiyatlandırma

Tek Kişilik Oda

 • Öğretmen

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 525,00
 • Kamu Personeli

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 750,00
 • Sivil

  Kahvaltı Dahildir.

  ₺ 900,00

Google Yorumları

4,3
1.688 inceleme
 • Uğur Ceyhan
  Uğur Ceyhan
  bir hafta önce

  Bina yeni sayılır, odalar temiz. Personeli ilgili . Kahvaltısı iyi sayılır. İçinde İşletmeye verilmiş lokanta, kafe var, ancak iyi işletilmiyor, lokantanın fiyatları makul sayılır ama yemekleri lezzetsiz, soğuk, hizmet zayıf. Otoparkı yok, yakınlarında araç park edecek yer de yok.

 • Cüneyt YILMAZ
  Cüneyt YILMAZ
  2 hafta önce

  Küçükçekmece Belediyesi Şehit Fethi Sekin Öğretmenevi Yapı dışardan bakıldığında mimarisi çok farklı ve güzel duruyor. Küçükçemize bu öğretmen evini kazandıranlara teşekkürler. Öğretmenler başımızın tacıdır. Türkiye'de Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren ve işletimi bakanlık tarafından sağlanan, öğretmenlerin sosyal gereksinimlerini karşılamak amacıyla yapılmış, buluşup konuştukları, yiyip içtikleri, geçici olarak barınma olanağı da bulunabilen yapılardır.

 • DİLEK KESER
  DİLEK KESER
  2 ay önce

  Güleryüzlü,ilgili personeli ve temizliği ile 5 yıldızı hakeden kaldığım en iyi öğretmenevi. Teşekkürler herşey için.

 • Attila HUN
  Attila HUN
  8 ay önce

  Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, Türkiye'de Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren ve işletimi bakanlık tarafından sağlanan, öğretmenlerin sosyal gereksinimlerini karşılamak amacıyla yapılmış, buluşup konuştukları, yiyip içtikleri, geçici olarak barınma olanağı da bulunabilen yapılardır.

 • Yahya ADANIR
  Yahya ADANIR
  bir yıl önce

  Bir arkadaşla 5 gece burada konakladık. Odalar çok temiz ve odadaki eşyalar yeni. Odalar biraz küçük, ama fiyatı çok uygun. Tek kişi kalınca 300, iki kişi kalınca 400 ödüyorsunuz. Personelleri yardımsever ve güleryüzlü. Kahvaltısı çok zengin değil. Peynir, zeytin, bal, reçel, tereyağı, haşlanmış yumurta ve domates-salatalık var. Siz kendiniz alamıyorsunuz, personel dolduruyor. Otel Beşyol metrobüs durağına 6-7 dk yürüme mesafesinde bulunuyor. Belediye otobüsleri de (89A ve 89B) otelin hemen yanındaki Sefaköy Lisesi durağından geçiyor. Eminönü, Taksim vb merkezi yerlere varmanız 1 saati buluyor. Otelin park yeri yok, ama otel yakınındaki ara sokaklarda genellikle park yeri bulursunuz. Akşam yemekleri de çıkıyor, ama porsiyonlar çok küçük, fiyatı da çok uygun değil. Akşam yemeği için tavsiye etmem. Zamanla yarışmıyorsanız, mütevazi, temiz ve uygun fiyatlı bir yer arıyorsanız gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik