Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır.: 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Mevcuttur. Konya Öğretmenevi 34 Oda ve 72 Yatak ile Hizmet Vermektedir.
BİRAZ TEMİZ OLUN LÜTFEN! Biz 5 kişilik aile geldik. 2 gece 2 odaya rezervasyon yaptırmıştık. 1 gün erken geldik diye 1 gecelik boş olan 6 kişilik bir odada kaldık. 6 kişilik odanın tek iyi yanı klimanın olması çünkü diğer odalarda klima yok. (Suit odalar hariç) 6 kişilik oda her anlamda rezalet. Yataklarda kan lekesi,komodin ve yatak arkasına atılmış çöpler. Tuvaleti odanın dışındaydı üstüne yetmezmiş gibi karşı odadan bir adam bizim tuvaletimize giriyor. Klozet ve duşakabin hiç temiz durmuyordu. Duşakabin yanındaki çöpleri de fotoğraftan görebilirsiniz.
2 kişilik odaya geçtik genel olarak 6 kişilik odaya göre çok daha temizdi ama her iki odanın da klozetinde siyah siyah lekelerin olması rahatsız edici ve belli ki sadece göstermelik temizlik yapılıyor kapağı kaldırınca lekeler ortada... En azından tuvaletimiz odanın içinde. Geldiğimde yatağın üstündeki kıllar da kime ait acaba... Temizlik konusunda çok çalışmaları lazım. Bu fiyata bu pislik bir öğretmenevine yakışmıyor. Kahvaltısı iyiydi.
Konya merkezinde olmasından dolayı birçok yeri yürüyerek gezme olanağına sahipsiniz. Otopark sorunu yaşamıyorsunuz. Temiz ve huzurlu odalarında istirahat ediyorsunuz. Açık büfe kahvaltı yapıyorsunuz, bunun karşılığında uygun bir ücret ödüyorsunuz.
Ekim ayında konaklama için öğretmenevini tercih etmiştik.odalar temizdi, çalışan personeller ilgiliydi.kahvaltı da ücrete tabi. Kahvaltısı temizdi.konya halkından çok memnun kaldık teşekkürler konya halkı
Az önce bilgi almak için konya ogretmen evini aradim bir kadın telefonu çok sinirli bir ses tonuyla açtı. Merhaba diyerek cumleme başladım ancak kendisi bir merhaba bile demeden direk evet dedi konaklama icin bilgi almak istedim sert yanıtlar verdi telefonu kapatırken iyi gunler diyordum ki resmen yüzüme kapattı. İnanılmazdı gerçekten sanırım psikolojik sorunları var. Allah ıslah etsin. Devletin kurumları böyle olursa dışarıdakiler nasil olsun.. ille edep saygi üslup...
Nisa Aydın
3 hafta önceBİRAZ TEMİZ OLUN LÜTFEN! Biz 5 kişilik aile geldik. 2 gece 2 odaya rezervasyon yaptırmıştık. 1 gün erken geldik diye 1 gecelik boş olan 6 kişilik bir odada kaldık. 6 kişilik odanın tek iyi yanı klimanın olması çünkü diğer odalarda klima yok. (Suit odalar hariç) 6 kişilik oda her anlamda rezalet. Yataklarda kan lekesi,komodin ve yatak arkasına atılmış çöpler. Tuvaleti odanın dışındaydı üstüne yetmezmiş gibi karşı odadan bir adam bizim tuvaletimize giriyor. Klozet ve duşakabin hiç temiz durmuyordu. Duşakabin yanındaki çöpleri de fotoğraftan görebilirsiniz. 2 kişilik odaya geçtik genel olarak 6 kişilik odaya göre çok daha temizdi ama her iki odanın da klozetinde siyah siyah lekelerin olması rahatsız edici ve belli ki sadece göstermelik temizlik yapılıyor kapağı kaldırınca lekeler ortada... En azından tuvaletimiz odanın içinde. Geldiğimde yatağın üstündeki kıllar da kime ait acaba... Temizlik konusunda çok çalışmaları lazım. Bu fiyata bu pislik bir öğretmenevine yakışmıyor. Kahvaltısı iyiydi.
Kadir Tahir Savcıözen
3 ay önceKonya merkezinde olmasından dolayı birçok yeri yürüyerek gezme olanağına sahipsiniz. Otopark sorunu yaşamıyorsunuz. Temiz ve huzurlu odalarında istirahat ediyorsunuz. Açık büfe kahvaltı yapıyorsunuz, bunun karşılığında uygun bir ücret ödüyorsunuz.
Mustafa KÖKEL
2 hafta önceEkim ayında konaklama için öğretmenevini tercih etmiştik.odalar temizdi, çalışan personeller ilgiliydi.kahvaltı da ücrete tabi. Kahvaltısı temizdi.konya halkından çok memnun kaldık teşekkürler konya halkı
Samil Öksüz
3 hafta önceKlasik bir kamu kurumu konaklama yeri. Temizdi. Mevlana turbesi ve Alaattin tepesine çok yakın. Konaklmada kahvaltı dahil
Çiğdem Han
bir hafta önceAz önce bilgi almak için konya ogretmen evini aradim bir kadın telefonu çok sinirli bir ses tonuyla açtı. Merhaba diyerek cumleme başladım ancak kendisi bir merhaba bile demeden direk evet dedi konaklama icin bilgi almak istedim sert yanıtlar verdi telefonu kapatırken iyi gunler diyordum ki resmen yüzüme kapattı. İnanılmazdı gerçekten sanırım psikolojik sorunları var. Allah ıslah etsin. Devletin kurumları böyle olursa dışarıdakiler nasil olsun.. ille edep saygi üslup...