Tesis 28 Oda ve 60 Yatak Kapasitelidir. Ücretsiz Otopark Mevcuttur. Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır. 7/24 Sıcak Su Hizmeti Vardır. Odalarda Klima Mevcuttur. Oda Servisi Mevcuttur.
Sabah kahvaltısı dahil Günlüğü 800₺ . Hijyen sıfır wc banyo çok pisti oda toz içindeydi girdiğimizde, tamamen mecburiyetten kaldım. Günümüz şartlarında daha temiz olabilirdi. Oda içerisinde ayna sandalye masa vs gibi şeyler yok. Balkonda 2 adet sandalye mevcut çok pis durumdaydı balkonları kirli yani titiz insanların kalabileceği bir yer değil. Yastık kılıfları aşırı eski kirli gibi duruyor yani kısacası benim için olumlu bir yanı asla olmadı.. Artvin küçük biryer öğretmenevinin çiçek gibi olması gerekiyordu benim gözümde ama maalesef..
Temiz,düzenli, asansörü var yeterince iyi bir yer burası. Telefonla rezervasyon almıyorlar internet üzerinden yapmak gerekiyor. Kaldığımız odada duş kapisi yoktu su etrafa saciliyordu onun dışında güzeldi. Kahvaltısı da yeterli düzeydeydi görsellere ekledim
Öğretmen olarak konakladığı. Kahvaltı dahil iki kişi 350 TL ödedik. Fiyatına göre cok iyi fakat 7 km sürekli yokuş çıkmak arabayı perişan ediyor . hocaya gidecekseniz hopa öğretmen evini tercih edin derim.
Yatak rahattı. Oda sessiz. Ama mekan pisti. Özellikle duş ve WC. Rezervasyon yaparken erkek kısa boylu zayıf ve ince bıyıklı görevli. Bizle birlikte gelen İranlı aileye yer yok dedi başka otele yönlendirdi
. 5 katlı binada nasıl yer olmaz. Sabah kahvaltıda sadece 3 kişi gördük. Bu durum beni rahatsız etti.
Fiyat performans açısından çok iyiydi. Artvin’in merkezinde çok uygun fiyata kalıyorsunuz . Kahvaltı da yeterli idi özellikle hijyen çok iyiydi çay çok başarılı idi eline sağlık aşçının. Otopark sıkıntısı olabiliyor kalabalıkken. Karagöl burdan yakın değil ve yol baya dönemeçli. Karagöl için kalacaksanız Borçka daha mantıklı.
özge dilmen
bir ay önceSabah kahvaltısı dahil Günlüğü 800₺ . Hijyen sıfır wc banyo çok pisti oda toz içindeydi girdiğimizde, tamamen mecburiyetten kaldım. Günümüz şartlarında daha temiz olabilirdi. Oda içerisinde ayna sandalye masa vs gibi şeyler yok. Balkonda 2 adet sandalye mevcut çok pis durumdaydı balkonları kirli yani titiz insanların kalabileceği bir yer değil. Yastık kılıfları aşırı eski kirli gibi duruyor yani kısacası benim için olumlu bir yanı asla olmadı.. Artvin küçük biryer öğretmenevinin çiçek gibi olması gerekiyordu benim gözümde ama maalesef..
Orhan Bey
10 ay önceTemiz,düzenli, asansörü var yeterince iyi bir yer burası. Telefonla rezervasyon almıyorlar internet üzerinden yapmak gerekiyor. Kaldığımız odada duş kapisi yoktu su etrafa saciliyordu onun dışında güzeldi. Kahvaltısı da yeterli düzeydeydi görsellere ekledim
yunus emre GÜLER
bir yıl önceÖğretmen olarak konakladığı. Kahvaltı dahil iki kişi 350 TL ödedik. Fiyatına göre cok iyi fakat 7 km sürekli yokuş çıkmak arabayı perişan ediyor . hocaya gidecekseniz hopa öğretmen evini tercih edin derim.
Kısmet Tosun
bir ay önceYatak rahattı. Oda sessiz. Ama mekan pisti. Özellikle duş ve WC. Rezervasyon yaparken erkek kısa boylu zayıf ve ince bıyıklı görevli. Bizle birlikte gelen İranlı aileye yer yok dedi başka otele yönlendirdi . 5 katlı binada nasıl yer olmaz. Sabah kahvaltıda sadece 3 kişi gördük. Bu durum beni rahatsız etti.
namütenahi seyyah
11 ay önceFiyat performans açısından çok iyiydi. Artvin’in merkezinde çok uygun fiyata kalıyorsunuz . Kahvaltı da yeterli idi özellikle hijyen çok iyiydi çay çok başarılı idi eline sağlık aşçının. Otopark sıkıntısı olabiliyor kalabalıkken. Karagöl burdan yakın değil ve yol baya dönemeçli. Karagöl için kalacaksanız Borçka daha mantıklı.