Oturum Aç

Odalarda televizyon, mini bar, klima, merkezi ısıtma, telefon, sıcak su, saç kurutma makinesi, şampuan terlik ve kasa bulunmaktadır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

4,3
424 inceleme
 • Merve örtemiz
  Merve örtemiz
  bir hafta önce

  9-11 Eylül arası konakladık. Hem avantajlı hem de dezavantajlı yönleri var. Ortalama bir otelin bile fiyatları uçukken 2.200 Tl’ye 2 gece 2 kişi konakladık. Fiyat olarak makul geldi. Konumu merkezi çok iyi noktadaydı. Sadece İzmir yollarının sistemi garip giresiye kadar biraz uğraştık(Bunda 9 eylül etkinliklerinin olması da etkili olmuştur). Karşıdaki otopark pazar kapalı, akşam da 22’de kapanıyor. Biz cumartesi girip pazartesi çıktığımız için işimize geldi. 2 güne 200 lira ödedik. Katlı ve asansörlü otopark. Her yere rahatlıkla yürünüyor, istemezseniz paralel caddeden tramvay geçiyor. Sabah kahvaltı veriliyor. Bence gayet makul. Biz 11’de geldik. İnsanları erkenden yerleştirmeye çalısıyorlar boşalan oda olur olmaz. Çoğu otel gibi illa saat bekletmediler sağolsunlar. Odalar çok küçük ya da bize dar olanı mı denk geldi bilemedim. Habire eşyaları ve kendimizi oynatarak, yer değiştirerek hareket ettikTemizlik makul çok ahım şahım hijyen değil. Personel son derece yardımcı ve güler yüzlü. Bina içerisinde gece boyu hiç ses olmadı. Fiyat performans konaklamasıydı.

 • Büşra Ceylan
  Büşra Ceylan
  bir ay önce

  Bir gece konakladık. Personeli gayet kibar ve güler yüzlüydü. Odaları biraz dar sadece gece konaklamak için yeterli olabilir. Kliması güzel çalışıyor. Temizliği kötü değil ama daha iyi olabilirdi, mesela banyodaki çöp değiştirilmemişti. Kahvaltı ücrete dahil, standart kahvaltıydı, bize göre yeterliydi. Konumu itibariyle merkezi bir yerde olduğu için araba parkı açısından çok sıkıntı yaşadık. Karşısında bir katlı otopark var ama geç saatte giriş yapılamıyor. Cadde üzerinde zor da olsa yer bulunabilirse park edilebilir.

 • Saime Çelik
  Saime Çelik
  bir ay önce

  Ağustos ayı içerisinde 2 aile 3 gece konakladık. İzmir ve çevresini gezerken sadece konaklama amacıyla kullandık. Odalar temiz ve kullanışlı. Yeri merkezi pek çok yere yakın. Kahvaltısı az çeşitli ve vasat, çalışanlar kibar ve yardımsever. Malesef otopark sorunu var. Karşısında katlı otopark var ama geç saatlerde gelirseniz dolu ve kapalı oluyor. Onun dışında civar caddeler üzerinde ceplerde boş yerler bulabilirseniz park edebilirsiniz. Gdnel olarak memnun kaldık, çok lüks hizmet beklemeyenler için fiyat performans açısından tavsiye ederim.

 • Fethi Polat
  Fethi Polat
  bir ay önce

  6-9 Ağustos tarhlerinde ailece kaldık. Odalar gayet temiz demirbaslar ise yeni calisanlar da Güleryüzlu. Konumu arabası olmayanlar için çok iyi. Eğer arabanız varsa tek kelimeyle rezalet. Araba başınıza adeta bela oluyor. Otelin tam karşısında belediyenin katlı otoparkı var fakat çok kısa sürede orası da doluyor. Gir çık 30 TL yolun bir tarafindan diger tarafina 45 dk da gectim. Kahvaltısı diger ogretmen evlerine göre cılız kaliyor. 23 yildir en az 20 ilin ogretmen evinde kalmisimdir malesef en basit kahvaltilardan biriydi. İlkokul ogretmenleri haric diger ogretmenlere de indirim yapmiyorlar cocuk indirimi de yok.

 • Kemal Duru
  Kemal Duru
  2 hafta önce

  Konum olarak çok merkezi bir yerde. İzmir'in merkezinde bulunan birçok yere yürüyerek ulaşılabilir. Tramvay, vapur vs ulaşım hatlarına yakın. Otopark maalesef sorunlu. Karşısındaki çok katlı otopark 23:00 da kapanıyor. O saatten sonra yer bulsanız da gözünüz arkada kalıyor. Kahvaltı çeşidi apart otel standardında. Konaklayan müşteriler seviyeli insanlar. Odalar temiz ve düzenli fakat biraz küçük ve balkon yok. Personel ilgili. Otelin mescidi bulunuyor. İzmir merkezde kalmak için tercih edilebilir.

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik