Oturum Aç

Giriş saati: 14:00

Odalarda klima, Wi-Fi, TV, mini bar bulunmaktadır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

4,3
43 inceleme
 • Ayça Özcan
  Ayça Özcan
  bir ay önce

  Her ay eşimle tatil için düzenli olarak gittiğimiz bir oteldi ancak her seferinde ilkine göre daha gerilemiş oluyorlar fiyat artarken hizmet temizlik geriliyor maalesef banyo duvarlarında kıllar vardı yatağın üzerinde bir pike bile yok dolaba koyulan yorgan sapsarı ve leş gibi idrar kokuyordu..kahve falan koymaları güzel ama kağıt bardak nedir ya bir porselen veya cam bardak koyulabilir yerdeki halıfkeksin rengi değişmiş kirden yatakta sarı lekeler ve kan izi var koyulan şampuanlar çok kötü daha iyisi olabilir tek kullanımlık traş bıçağı diş fırçası pamuk kulak pamuğu olabilir çok otel gezdik ama fiyat performansı karşılamıyor artık ilk zamanki kaliteden düştü👎

 • burcu işler
  burcu işler
  9 ay önce

  Otel sahibi çok kibar ve yardımcı bir insan. Oda çok lüks döşenmiş ve fiyat olarak gayet uygun. Çok rahat bir oda. Hiçbir memnuniyetsizliğimiz olmadı. Fakat konum olarak çok dar Bi sokakta yer alması sebebiyle arabayı otoparka bıraktık. Tek sıkıntı pencereyi ve perdeyi açamamak oldu çünkü hem dar Bi caddede yer alıyor egzoz dumanı vs. hem karşıdaki apartman sokak darlığı sebebiyle içeriyi çok rahat görüyor. Konumu Karşıyaka merkezde bir otel. Tekrar gidecek olsam burada kalırım.

 • Elif Yıldırım
  Elif Yıldırım
  geçen hafta içinde

  Memnun kaldık, Engin Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

 • Etkin Aktaş
  Etkin Aktaş
  7 ay önce

  Aile oteli vurgusu yalan. Lobyde bekleyenlerden ve yapılan yüksek puanlı yorumların çoğunun erkek kullanıcılar tarafından yazılmasından anlayabilirsiniz. Gidince de sizi tatmin edecek diğer detayları görebilirsiniz.

 • ayşe karaaslan
  ayşe karaaslan
  3 ay önce

  Kotu bir deneyim oldu havasız basık odalari ve temiz diil kotu bir deneyim oldu

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik