Oturum Aç

 • Anaokulunda
  -Yemekhane
  -Sanat Atölyesi
  -Akıllı Tahta
  -Kütüphane
  -Oyun Alanı
  -Bahçe
  -Kapalı Spor Salonu
  -Mutfak Atölyesi
  -Uyku Odası
  -Kum Havuzu
  -Müzik Odası
  Bulunmaktadır.
 • Anaokulunda
  -Dekoratif Sanatlar
  -Bale
  -Atletizm
  -Origami
  -Modern Dans
  -Koro
  -Jimnastik
  -Halk Oyunları
  -Drama
  -Görsel Sanatlar
  -Dans
  -El Sanatları
  -Tiyatro
  -İngilizce Drama
  -Piyano
  -Orff
  Eğitimleri Verilmektedir.
 • Anaokulunda Bulunanan Kulüpler:
  -Müzik
  -Gezi
  -Ekoloji
  -Satranç
  -Seramik
  -Akıl Ve Zeka Oyunları
  -Yabancı Dil Kulübü
  -Kodlama
  -Robotik
  -İzcilik
 • Anaokulunda Benimsenin Eğitim Sistemleri:
  -Eklektik Yaklaşım
  -Çoklu Zeka Modeli
  -Montessori Eğitimi
  -Reggio Emilia Yaklaşımı
  -Gems ve High Scope
  -STEM
  -MEB Odaklı Eğitim
 • Servis Hizmeti Bağımsız Taşıma Firması Tarafından Karşılanmaktadır.
 • Psikolojik Danışman Her Gün Öğrencilerle Görüşme Yapmaktadır.
 • İngilizce Eğitim Verilmektedir.
 • Tuvalet Eğitimi Verilmektedir.
 • Ortalama Sınıf Mevcudu 15’tir.
 • 08.000-18.30 Saatleri Arasında Eğitim Verilmektedir.
 • Yaş Aralığı 2-6’dır.
 • Yaz Okulu Hizmeti Bulunmaktadır.

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

4,5
42 inceleme
 • F. Zehra Yilmaz
  F. Zehra Yilmaz
  5 ay önce

  Oğlum 2,5 yaşındayken başladık, öncesinde çok araştırdık ve içimize en çok sinen yer burası oldu. Çok keyifli bir bahçesi var, öğretmenler çok ilgili, okulun sahibesi Filiz hanımın güven veren bir tavrı var. Her konuda her an ulaşabiliyorum. İçim rahat bir şekilde oğlumu gönderiyorum

 • Kamile Yılmaz
  Kamile Yılmaz
  9 ay önce

  Çok donanımlı öğretmenlerin olduğu, dolu dolu eğitim verilen, aynı zamanda çocukların mutlu olduğu bir okul. Gerek pedagojik yaklaşımları, gerek ders programlarıyla bir anaokulunun bir çocuğa verebileceği eğitimin en iyisini veren bir kurum. Oğlumun okula oryantasyon süreci hem öğretmeni, hem de okulda sürekli var olan psikolog eşliğinde sorunsuz bir şekilde geçti. Bu sayede okula adaptasyon sorunu hiç yaşanmadı. Yemekler sağlıklı ve güzel. Oğlumuz her gün yeni bir bilgi öğrenmiş olarak eve geliyor. 4 yaşındaki oğlumuz okula başladığından beri Frida Kahlo'yu, Salvador Dali'yi, Sabiha Gökçen'i tanıyor. Birçok deyimi anlamlı şekilde cümle içinde kullanabiliyor. İngilizce cümle kalıplarını söylüyor. Native İngilizce öğretmeni var. Atatürk'ün izinde çağdaş bir eğitim hedefleyen Çilekağacı Anaokulu güleryüzlü ve çözüm odaklı bir kurum. Yolumuz kesiştiği için çok şanslıyız.

 • Halil İbrahim Demirli
  Halil İbrahim Demirli
  bir yıl önce

  Oğlumuzu 1 yıldır Merdivenköydeki Çilek Ağacı Anaokulu'na gönderiyoruz ve genel anlamda okuldan memnunuz. Özellikle öğretmenlerin göstermiş olduğu gayret ve özverilere şahidiz, ki bu vesile ile Emel ve Hülya öğretmenlere buradan da teşekkürlerimi iletiyorum. Her gün yapılan çeşitli etkinlikler, farklı branşlarda (beden eğitimi, müzik, yabancı dil vs.) çocukların aldığı eğitimler bence gayet yeterli ve başarılı. Ekonomik anlamda kimi bütçeleri zorluyor olabilir ama bunun sebebi de okul yönetimi değil ülke ekonomisi.

 • Eylem Türker
  Eylem Türker
  bir yıl önce

  Klinik psikoloji yüksek lisansımı yaparken bir yıl boyunca stajyerlik yaptığım kurum. Bir psikolog olarak staj yaptığım sırada öğretmenleri ve çocukları gözlemleme fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Çünkü mesleğim adına birçok deneyim kazanmış oldum. Kurumda tam zamanlı klinik psikolog olması ve çocukları sınıflarda gözlemliyor olması çocuklar için düşünülmüş çok güzel bir ayrıcalık. Çünkü maalesef birçok kurumda böyle bir imkan yok. Çocukların gelişim süreçlerinin en verimli olduğu bu yıllarda bu kadar özverili olmaları ve çocukların yakından takibi oldukça önemli. Öğretmenlerin çocuklara yaklaşım tarzları, çocuklara gösterdikleri tutumlar çok doğru ve yerinde. Eğitimsel olarak atölye tarzının benimsenmesi branş derslerin verimliliği çocukların kazanım süreçlerini olumlu etkiliyor. Güzel hatıralarla ayrıldığım Çilek Ağacı Anaokulları benim için ayrı bir yere sahip. Bu süreçte bana destek olan Uzman Kln. Psk. Funda hocama ve Filiz Hocama teşekkür ederim.

 • Didem Akkaya
  Didem Akkaya
  bir yıl önce

  Kızım (5) 3 senedir okulda , oğlum (9) zamanında açılmış olsaydı kesinlikle o da çilek ağacına gidecekti. Oğlumdan tecrübeli bir veli olarak zamanında araştırma yaptım , birçok anaokulla görüştüm. Kadıköy çevresinde hem bilgi, hem ilgi, hem alaka , hem de fiziki koşulları daha iyi bir okul bulmanız mümkün değil diyebilirim. Çevremde ki hiç bir veliden en ufak bir kötü yorum duymamış biri olarak , yapılan kötü yorumları esasen ben dehşetle okudum. Kızımın bir gün daha mutsuz okual gittiğini, okula gitmek istemediğini görmedim. Kızımın okulu bitiyor, seneye ilkokula başlayacak. Keşke ilkokula da olsa ☺️☺️❤️

İşletmeye Mesaj Gönder

  Tercih Edilen İletişim Yöntemi