Oturum Aç

Anaokulunda Uyku Odası, Yemekhane, Havuz, Kapalı Spor Salonu, Sanat Atölyesi, Müzik Odası, Oyun Alanı, Bahçe, Sera, Mutfak Atölyesi Bulunmaktadır.
İngilizce Ve İspanyolca Eğitim Verilmektedir.
Bale, Dekoratif Sanatlar, Modern Dans, Drama, Görsel Sanatlar, Tiyatro, Koro, Jimnastik, Halk Oyunları, Dans, El Sanatları, Orff, Yüzme, Yoga, Ebru, Perküsyon Eğitimleri Verilmektedir.
Anaokulunda Montessori Metodu, Çoklu Zeka Yaklaşımı, High Scope ve Scamper (Yönlendirilmiş Beyin Fırtınası Tekniği 48 ay +) Teknikleri İle Eğitim Verilmektedir.

Yemekler Okulda Hazırlanmaktadır.
Her Gün Psikolojik Danışman Öğrencilerle Görüşme Yapmaktadır.
Tuvalet Eğitimi Verilmektedir.
Servis Hizmeti Bağımsız Taşıma Firması Tarafından Verilmektedir.

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

4,7
37 inceleme
 • ayfer yenibayrak
  ayfer yenibayrak
  bir hafta önce

  Suadiye- Bostancı civarında ikamet eden velilere şiddetle tavsiye ediyorum , özetlemek gerekirse kızım evinden çıkıp evine gidiyor, kendini çok güvende hissediyor, okuldan hep mutlu çıkıyor… Sınıf öğretmeni Çiğdem Hn , diğer öğretmenleri ve Okul müdürü Seyhun Bey, kendilerini gerçekten bu işe adamış insanlar, maddiyat kesinlikle son sırada… Çocuklarımızı hayata hazırlamak ve kendilerini ifade eden , güvenli bireyler olabilmeleri için müthiş efor sarfediyorlar… ispanyolca dersleri, zumba, orff dersleri de yine profesyonel eğitimciler tarafından veriliyor, çok memnunuz .

 • Müge
  Müge
  3 ay önce

  Okulun iletişim becerileri oldukça iyi çocuğumla ilgili tüm alanlarda sürekli gözlem ve raporlama alıyorum psikologları Berfin hanım bu konuda çok özverili ve çocuklarla iletişimi mükemmel İngilizce eğitimleri de gayet iyi biz memnunuz tavsiye olunur. Öğretmen sayısı da diğer okullara göre oldukça fazlaydı

 • Mustafa Albayrak
  Mustafa Albayrak
  3 ay önce

  Herkese merhaba İzci Anaokulu özellikle tavsiye ediyorum Seyhun Bey ile konuştuktan sonra Kafamızdaki bütün endişeleri giderdi çocuğumuz da çok hızlı bir şekilde alıştı önceki okullarda yaşadığımız sorunların hiçbirini yasamadik okul gerçekten çok profesyonel herkese tavsiye ediyorum çekinmeden başvurabilirsiniz

 • Beyza Sultan Durna
  Beyza Sultan Durna
  bir yıl önce

  Oğlum geçen yıl yarım dönem bu okula gitti. Oğlumun özel durumu nedeni ile 2 farklı gölge öğretmen ile çalıştık. Gölge öğretmenler sınıfın içine girerek bizim görmediğimiz şeyleri görüyorlar. Dönem ortasında oğlumu okuldan aldım. Çünkü etkinliklerin çoğunu fotoğraf çekmek için yapıyorlar. Anne baba olarak zannediyorsunuz ki, aa bak ne kadar güzel etkinlik yapılıyor. Halbuki işin aslı maalesef öyle değil, efor harcamamak için çocuklara zorla 5 sayfa resim yaptıran öğretmenlerin olduğu bir okul. 6 yaş Okul öncesi öğretmeni sarışın hanımefendi hariç, (maalesef adını unuttum) öğretmen seçimleri çok kötü. Zaten yaramazlık yapan çocuğunu, diğer çocuklar önünde hırpalayan bir öğretmen o çocuklara ne kadar fayda sağlayabilir! Hele İngilizce öğretmeni. Dehşet! Formasyonu var mı? Devlet özel okula atama yapmış mı? Hiç, sanmıyorum. Kayıt olur iken lütfen bu detayları sorun. Öğretmenlerin diplomalarını görün. Öğretmenlerin teki oğlumu itti ve özel olmasından ötürü sözlü mobingte bulundu. Seyhun bey bu olaylar olduğunda, bize karşı hep ılımlı gözükse de, bu tarz öğretmenleri kurumda barındırdığı için ben kendisini de bu konuda suçlu buluyorum. Kimsenin ekmeğine çamur atmak istemiyorum. Lakin okul arama süreci çok zor. İçeri de neler dönüyor bilemiyoruz, çocuklarımız Allah’a emanet. 2 farklı gölge öğretmen olmasaydı bende bilemeyecektim. Benim en üzüldüğüm konu. Okul sahiplerin oğullarının teki de, yıllarca özel bir durum yaşıyor. En çok bu insanların sizi anlaması gereken yerde. En çok hadi şu çocuğun bir elinden tutalım. Hayata katalım. Bir şeyleri düzeltelim diyecekleri yerde. Birçok şeyin baştan sağma yapılması çok üzücü.

 • Dila Keskin
  Dila Keskin
  bir yıl önce

  Her anne baba gibi biz de kreş arayışı sırasında çok endişeliydik. Tek çocuğumuz okul nasıl öğretmenler nasıl okul müdürü nasıl sorularıyla doluydu kafamız. Çok okul dolaştık ve sonunda çok çok şanslıyız ki İzci Anaokulu ve Seyhun Bey ile yolumuz kesişti. İlk karşılaşmamızda Seyhun beyin kızımla kurduğu iletişim ve kızımın kendini çok rahat hissetmesi beni de çok mutlu etti. Çünkü tanımadığı kişilerden çok uzak duran bir çocuktu. İlk öğretmeniniz Kübra hanım şimdi Deniz hanım ve diğer tüm öğretmenlere ile çok güzel iletişim içindeyiz. Çok başarılılar. Öğretmen kadrosunda bu kadar titiz davranmalarından dolayı Melek hanım ve Seyhun beyi ayrıca tebrik etmek isterim. Kısaca iyi ki İZCİ ANAOKULU…Sizi seviyoruz💕

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik