Oturum Aç

Anaokulunda Uyku Odası, Yemekhane, Havuz, Kapalı Spor Salonu, Sanat Atölyesi, Müzik Odası, Oyun Alanı, Bahçe, Sera, Mutfak Atölyesi Bulunmaktadır.
İngilizce Ve İspanyolca Eğitim Verilmektedir.
Bale, Dekoratif Sanatlar, Modern Dans, Drama, Görsel Sanatlar, Tiyatro, Koro, Jimnastik, Halk Oyunları, Dans, El Sanatları, Orff, Yüzme, Yoga, Ebru, Perküsyon Eğitimleri Verilmektedir.
Anaokulunda Montessori Metodu, Çoklu Zeka Yaklaşımı, High Scope ve Scamper (Yönlendirilmiş Beyin Fırtınası Tekniği 48 ay +) Teknikleri İle Eğitim Verilmektedir.

Yemekler Okulda Hazırlanmaktadır.
Her Gün Psikolojik Danışman Öğrencilerle Görüşme Yapmaktadır.
Tuvalet Eğitimi Verilmektedir.
Servis Hizmeti Bağımsız Taşıma Firması Tarafından Verilmektedir.

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

4,7
40 inceleme
 • M Tolga Güleç
  M Tolga Güleç
  geçen hafta içinde

  Sene sonu müsameresi için Üniversite sınavının olduğu gün taaa polenezköy de yer seçmek ticari olarak size kazandırmış olabilir ama bize zehir oldu. etkinliğin düzenlendiği yerde masa ve sandalyeler pislik içinde. Çalışanlar (Fadime) ukala ve hadsiz. Yerde bir çim halı ıslak ve pislik içinde. Yan taraftan gelen arabesk yüzünden hiçbirşey anlamadık. Hayatımda bu kadar kötü bir mekanda bulunmadım. Sandalyelerın yarısına bir tül parçası bağlanmış yarısında yok. boş sandalyeler kahvehane gibi yatırılmış. O kadar kötü ki ne yazılsa boş..

 • tamer emre
  tamer emre
  8 ay önce

  ogretmenleri harika! ilgili,sevecen,bilgili,tecrubeli ve icten.Seyhun ogretmen ile mutlaka tanisin;hemen guvenebileceginiz bir yer!ogretmenimiz cigdem ogretmendi-hepsi ama hepsi cok tatli!bizim kizimiz hergun severek kosa kosa gitti-biz belki ogretmenlerini goruruz diye kosa kosa gittik!mufredati nefis-ilgi alaka nefis-tertemiz-cicek gibi!Arayacaginiz hersey burda var-biz tek kelimeyle referansiz!

 • Dila Keskin
  Dila Keskin
  bir yıl önce

  Her anne baba gibi biz de kreş arayışı sırasında çok endişeliydik. Tek çocuğumuz okul nasıl öğretmenler nasıl okul müdürü nasıl sorularıyla doluydu kafamız. Çok okul dolaştık ve sonunda çok çok şanslıyız ki İzci Anaokulu ve Seyhun Bey ile yolumuz kesişti. İlk karşılaşmamızda Seyhun beyin kızımla kurduğu iletişim ve kızımın kendini çok rahat hissetmesi beni de çok mutlu etti. Çünkü tanımadığı kişilerden çok uzak duran bir çocuktu. İlk öğretmeniniz Kübra hanım şimdi Deniz hanım ve diğer tüm öğretmenlere ile çok güzel iletişim içindeyiz. Çok başarılılar. Öğretmen kadrosunda bu kadar titiz davranmalarından dolayı Melek hanım ve Seyhun beyi ayrıca tebrik etmek isterim. Kısaca iyi ki İZCİ ANAOKULU…Sizi seviyoruz💕

 • Müge
  Müge
  bir yıl önce

  Okulun iletişim becerileri oldukça iyi çocuğumla ilgili tüm alanlarda sürekli gözlem ve raporlama alıyorum psikologları Berfin hanım bu konuda çok özverili ve çocuklarla iletişimi mükemmel İngilizce eğitimleri de gayet iyi biz memnunuz tavsiye olunur. Öğretmen sayısı da diğer okullara göre oldukça fazlaydı

 • Beyza Sultan Durna
  Beyza Sultan Durna
  bir yıl önce

  Oğlum geçen yıl yarım dönem bu okula gitti. Oğlumun özel durumu nedeni ile 2 farklı gölge öğretmen ile çalıştık. Gölge öğretmenler sınıfın içine girerek bizim görmediğimiz şeyleri görüyorlar. Dönem ortasında oğlumu okuldan aldım. Çünkü etkinliklerin çoğunu fotoğraf çekmek için yapıyorlar. Anne baba olarak zannediyorsunuz ki, aa bak ne kadar güzel etkinlik yapılıyor. Halbuki işin aslı maalesef öyle değil, efor harcamamak için çocuklara zorla 5 sayfa resim yaptıran öğretmenlerin olduğu bir okul. 6 yaş Okul öncesi öğretmeni sarışın hanımefendi hariç, (maalesef adını unuttum) öğretmen seçimleri çok kötü. Zaten yaramazlık yapan çocuğunu, diğer çocuklar önünde hırpalayan bir öğretmen o çocuklara ne kadar fayda sağlayabilir! Hele İngilizce öğretmeni. Dehşet! Formasyonu var mı? Devlet özel okula atama yapmış mı? Hiç, sanmıyorum. Kayıt olur iken lütfen bu detayları sorun. Öğretmenlerin diplomalarını görün. Öğretmenlerin teki oğlumu itti ve özel olmasından ötürü sözlü mobingte bulundu. Seyhun bey bu olaylar olduğunda, bize karşı hep ılımlı gözükse de, bu tarz öğretmenleri kurumda barındırdığı için ben kendisini de bu konuda suçlu buluyorum. Kimsenin ekmeğine çamur atmak istemiyorum. Lakin okul arama süreci çok zor. İçeri de neler dönüyor bilemiyoruz, çocuklarımız Allah’a emanet. 2 farklı gölge öğretmen olmasaydı bende bilemeyecektim. Benim en üzüldüğüm konu. Okul sahiplerin oğullarının teki de, yıllarca özel bir durum yaşıyor. En çok bu insanların sizi anlaması gereken yerde. En çok hadi şu çocuğun bir elinden tutalım. Hayata katalım. Bir şeyleri düzeltelim diyecekleri yerde. Birçok şeyin baştan sağma yapılması çok üzücü.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik