İlkokulda, Yemekhane
Futbol Sahası
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Bahçe
Akıllı Tahta
Oyun Alanı
Kantin
Konferans Salonu
Bilgisayar Laboratuvarı
Spor Alanı
Revir
Kütüphane
Kapalı Spor Salonu bulunmaktadır.
İlkokulda imkanları bulunan sanatsal ve sportif aktiviteler:
Futbol,
Voleybol,
Masa Tenisi,
Hentbol,
Basketbol,
Sinema,
Tiyatro,
El Sanatları,
Gitar,
İngilizce Drama,
Görsel Sanatlar,
Orff,
Piyano,
Dekoratif Sanatlar.
İlkokulda bulunan öğrenci kulüpleri:
Satranç,
Proje,
Akıl ve Zeka Oyunları,
Kodlama,
Yabancı Dil Kulübü,
Gezi,
Değerler Eğitimi,
Müzik,
Bilişim Kulübü,
Robotik.
İlkokulda benimsenen eğitim modelleri:
MEB Odaklı Eğitim,
Yaparak ve Yaşayarak Öğrenme,
Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli.
İlkokulda eğitim, tam gün olmak üzere 09.30-17.30 saatleri arasında verilmektedir.
İlkokulda sınıflar ortalama 18 öğrenciden oluşmaktadır.
İlkokulda Okul Psikolojik Danışmanı bulunmaktadır ve haftada bir kaç kez öğrencilerle görüşmelere gerçekleştirmektedir.
İlkokulda İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir.
Ben bu okulda 8 yıl eğitim görmüş biri olarak söylüyorum eğitim sistemi geçen sene çok güzeldi bu sene nasıl bilmiyorum ama söylemeliyimki öğretmen kadrosu gerçekten tecrübeli özellikle lgs kadrosu tecrübe ettiğim için söylüyorum
Birikim Okulları, eğitime bakış açısı öğrenci yetiştirmede izlediği hassasiyetlerle birçok özel okul arasında sıyrılıp en önde yer almaktadır. Oğlumu ve kızımı burada okuttuğum için gayet memnunum.Özellikle; önce ahlak ve maneviyat öğretisiyle, manevi eğitim sisteminde öğrencilere din eğitiminin sadece Kur'an-ı Kerim okumaktan ibaret olmadığını İlahi mesajı hayatlarına nasıl tatbik edebileceklerini öğretir. Kuruluşundan bu güne emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Birikim okullarını uzun yıllardır tanıyorum. Hayatın sadece notlardan ve alınan karnelerden ibaret olmadığını öğrencilerine hissettiren bir okul. Öğrencileri hem mevcut sınav sistemlerine hazırlarken hem de hayata hazırlama yolunda uyguladıkları eğitim programları ile birçok özel okuldan farkına ortaya koyan bir kurum.
Okul bana göre orada bir hizmet yapmıştım çalışmıştım orada paramızı alamadık, bunun için hiç kimse bizi aramadı, okulun çoğu Araplar Türk yok içerisinde, okulda İstiklal Marşı'nın okunduğunu ben hiç duymadım her zaman oradan geçiyorum, okulun hiçbir şeyini beğenmiyorum, eğer ki, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda ilerlemesini istiyorsanız, Türk olarak kalmasını istiyorsanız bu okula göndermeyin çünkü bu okulda bunların hiçbiri yok tamamen
Eğitimi nasıl bilmem.Ama öğrenci serviscilerinin ödemelerini yapmadilar.Genel.mudur Samet bey odemelerinizi biz yapacağız demesine rağmen 10 ay oldu ödeme yapmadılar.Kul hakkı yemekte üzerlerine yok.Telefonlarimizi engellediler.Haram zıkkım olsun çoluk çocuklarından çıksın
Erdem Yahya
4 ay önceBen bu okulda 8 yıl eğitim görmüş biri olarak söylüyorum eğitim sistemi geçen sene çok güzeldi bu sene nasıl bilmiyorum ama söylemeliyimki öğretmen kadrosu gerçekten tecrübeli özellikle lgs kadrosu tecrübe ettiğim için söylüyorum
Ahmet Sarıtaş
6 ay önceBirikim Okulları, eğitime bakış açısı öğrenci yetiştirmede izlediği hassasiyetlerle birçok özel okul arasında sıyrılıp en önde yer almaktadır. Oğlumu ve kızımı burada okuttuğum için gayet memnunum.Özellikle; önce ahlak ve maneviyat öğretisiyle, manevi eğitim sisteminde öğrencilere din eğitiminin sadece Kur'an-ı Kerim okumaktan ibaret olmadığını İlahi mesajı hayatlarına nasıl tatbik edebileceklerini öğretir. Kuruluşundan bu güne emeği geçen herkese teşekkür ederim.
muhammet gns
6 ay önceBirikim okullarını uzun yıllardır tanıyorum. Hayatın sadece notlardan ve alınan karnelerden ibaret olmadığını öğrencilerine hissettiren bir okul. Öğrencileri hem mevcut sınav sistemlerine hazırlarken hem de hayata hazırlama yolunda uyguladıkları eğitim programları ile birçok özel okuldan farkına ortaya koyan bir kurum.
Belgin Temel
6 ay önceOkul bana göre orada bir hizmet yapmıştım çalışmıştım orada paramızı alamadık, bunun için hiç kimse bizi aramadı, okulun çoğu Araplar Türk yok içerisinde, okulda İstiklal Marşı'nın okunduğunu ben hiç duymadım her zaman oradan geçiyorum, okulun hiçbir şeyini beğenmiyorum, eğer ki, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda ilerlemesini istiyorsanız, Türk olarak kalmasını istiyorsanız bu okula göndermeyin çünkü bu okulda bunların hiçbiri yok tamamen
Özkan Gökmen
3 ay önceEğitimi nasıl bilmem.Ama öğrenci serviscilerinin ödemelerini yapmadilar.Genel.mudur Samet bey odemelerinizi biz yapacağız demesine rağmen 10 ay oldu ödeme yapmadılar.Kul hakkı yemekte üzerlerine yok.Telefonlarimizi engellediler.Haram zıkkım olsun çoluk çocuklarından çıksın