Çalışanlar aşırı ilgili. Temizlik konusunda da gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Akşam yemekleri fiyatları da çok makul. Konum olarak çok güzel bir yerde derenin sesini camınızı açıp dinleyebilirsiniz ilçe merkezine yürüyüş mesafesinde. Aydere de minibüslerle çıkabilirsiniz.
Yamantürk Öğretmenevinde geçen sene bu tarihlerde konaklamıştık,çok memnun kalmıştık.Bu sene de yeniden tercih ettik.Şu anda konaklıyoruz.Çok memnun olduğumuzu belirtmek istiyorum.Çok güzel bir öğretmenevi.Odalar,tuvalet,banyo tertemiz.Çarşaflar temiz,odalar ferah.Kliması var,sorunsuz çalışıyor.Ayrıca konum olarak da Fırtına Deresi kenarında,çok güzel.Otopark sorunu yok.Çalışanlar ilgili ve güleryüzlü.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Gönül rahatlığı ile kalınabilir.Kahvaltısı da çok güzel.Peynirlet ve tereyağı harika.Ayrıdan muhlama ve omlet de söyleniyor.
Ayder’e gezmek için giderken yolda görüp İçerisini gezip beğendik ve konaklamak istedik. Gerçekten de hem temiz hem sıcak hem de ilgiliydiler. Fiyat konusunda da hakkını verdiler. Bence gayet nezihti.
Rize ye giderseniz kalabileceğiniz en güzel lokasyonlar arasına girer. Doğa harika, restoran çok güzel ( sabah kahvaltısında istediklerinin tekrar gelmesi gibi) personel ilgili ve odaların temizliği harika. Teşekkürler yamatürk öğretmenevi ve çalışanları.
sinem teymur
bir ay önceÇalışanlar aşırı ilgili. Temizlik konusunda da gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Akşam yemekleri fiyatları da çok makul. Konum olarak çok güzel bir yerde derenin sesini camınızı açıp dinleyebilirsiniz ilçe merkezine yürüyüş mesafesinde. Aydere de minibüslerle çıkabilirsiniz.
Yusufko Camyaran
geçen hafta içindeYamantürk Öğretmenevinde geçen sene bu tarihlerde konaklamıştık,çok memnun kalmıştık.Bu sene de yeniden tercih ettik.Şu anda konaklıyoruz.Çok memnun olduğumuzu belirtmek istiyorum.Çok güzel bir öğretmenevi.Odalar,tuvalet,banyo tertemiz.Çarşaflar temiz,odalar ferah.Kliması var,sorunsuz çalışıyor.Ayrıca konum olarak da Fırtına Deresi kenarında,çok güzel.Otopark sorunu yok.Çalışanlar ilgili ve güleryüzlü.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Gönül rahatlığı ile kalınabilir.Kahvaltısı da çok güzel.Peynirlet ve tereyağı harika.Ayrıdan muhlama ve omlet de söyleniyor.
Utkan Başkadem
geçen hafta içindeKonumu mükemmel. Kalmayacaksanız bile uğrayıp bir şeyler içmeye gelinir, çok hoş bir ortamı var.
Zeliha Çıraoğlu
3 ay önceAyder’e gezmek için giderken yolda görüp İçerisini gezip beğendik ve konaklamak istedik. Gerçekten de hem temiz hem sıcak hem de ilgiliydiler. Fiyat konusunda da hakkını verdiler. Bence gayet nezihti.
Mehmet Akif Soyer
5 ay önceRize ye giderseniz kalabileceğiniz en güzel lokasyonlar arasına girer. Doğa harika, restoran çok güzel ( sabah kahvaltısında istediklerinin tekrar gelmesi gibi) personel ilgili ve odaların temizliği harika. Teşekkürler yamatürk öğretmenevi ve çalışanları.