Otel 45 Oda 90 Yatak Kapasitelidir.
3 Adet Süit, 3 Adet Aile Odası, 39 Normal Oda bulunmaktadır.
Denize Sıfır Bir Konumdadır.
Deniz Manzaralı Odaları Bulunmaktadır.
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur.
Odalarda Klima,Uydu Yayınlı TV,Saç Kurutma Makinesi,Mini Bar Buzdolabı Bulunmaktadır.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunmaktadır.
Restaurantı ve Toplantı Salonu Vardır.
Bahçesinde Cafe Restaurantı Vardır.
Tesisisin Yüzme Havuzu Vardır.
Otoparkı Vardır.
Aynı Odada 0-6 Yaş Konaklama Ücretsizdir.
12 Yaş Üzeri Ek Yatak 270 TL’dir.
07-12 Yaş Arası 180 TL’dir.
Ahmet Muhammet Vural
bir hafta önce5 gün konakladık gayet temizdi sahilde kendi havuzu var. Çok güzel bir aile oteli kahvaltı açık büfe yeterli isterseniz akşama kadar havuz kenarında yemeği de var. Personel ilgili ve yardımcı oluyor. Yemek listesi de mevcut.bir daha gelirsek kesin kalacağımız bir yer. Tek sıkıntı bazı günler havuz kenarında düğün nişan olması 11-12 ye kadar ses oluyor.
Mustafa Kılıç
bir hafta önceArti yönleri: sabah kahvaltısı çok iyi. Havuzu var. Eksi yönleri : balkonu yok. Havlu kurutmak problem. Şehire uzak. Genel olarak Hizmet kalitesi iyi. Çevredeki plajlar dalgalı ama temiz. Ama sonuçta balkon olmaması bizim için yorucu oldu. Kapı önünde çamaşırlık var ama faydası az
Fatih Yildiz
3 hafta önceEşimin işi dolayısıyla Eşim ve iki çocuğumla birlikte 5 gün konakladık. Odalar temiz ve istenildiği zaman temizleniyor. Yemekleri lezzetli sabah kahvaltısı açık büfe ve her şey var. Havuzu çok temiz ve büyük çocuklar çok güzel zaman geçirdiler. Tam bir aile ortamı var. Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü. İdaresinden kat görevlilerine kadar herkese ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Ailenizle birlikte gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Safiye Yildiz
3 hafta önceİş dolayısıyla 20 kişilik bir ekip olarak 5 gün konakladık. 2 adet konferans salonu var donanımı yeterliydi. Ayrıca yanımda eşim ve iki çocuğum da vardı. Onlar çok eğlendi havuzda. Havuzu çok güzel ve temiz. Hem iş hem de tatil için tercih edilebilecek bir yer . Tam bir aile ortamı var. İdaresinden aşçısına, resepsiyonundan kat görevlilerine kadar herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz . Gönül rahatligiyla tercih edebilirsiniz .
Mhyt Gkdmn
2 hafta önceŞu günlerde otelde konaklamaktayim. Bu üçüncü kez gelisimiz. Çok kibar ve saygılı buradaki gorevliler. Havuzu temiz suyu ılık cocuklar çok memnun. Bütün giren insanlar aile. Bugün oğlumun dizi kanadı bir anda elinde buzu yardıma gelen bir görevli oldu. Ardından resepsiyonda bulunan Mehmet bey geldi. Çok ilgilendiler. Böyle seyler gerçekten insanı hoşnut ediyor. Hepsine daha tatilimiz bitmeden teşekkür ediyorum. Yeniden geleceğimize eminim:)