Oturum Aç

22 Oda Ve 46 Yatak Kapasitelidir.
Odalarda Televizyon Ve Sıcak Su Mevcuttur.
Otopark, Restoran, Salon Ve Bahçe Bulunmaktadır.
0-7 Yaş Ücretsizdir.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

3,6
169 inceleme
 • Yusuf YALÇIN
  Yusuf YALÇIN
  4 yıl önce

  Girişte resepsiyonda yarım saat birini bulamadık sonra cafedeki çayçı bakıyormuş. Odaya çıktık onikiye kadar aşağıda restoranda düğün varmış sanki odada düğün yapıyorlar. Odalar bakımsızlıktan dökülüyor. Hiç temiz değil. Kahvaltıya indik restoranda kimse yok kahvaltılık birkaç şey atılı duruyor. Pazar günü diye kimse yokmuş ondan yumurta falan kaynatmamışlar. Anlıyacağınız çadırda kalın daha iyi

 • Hayrullah ATAKCI
  Hayrullah ATAKCI
  2 yıl önce

  Yeni binasında sakin kafa dinleyebileceğiniz bir konaklama yeri. Adreside binasıda değişti Sındırgı Meslek Yüksekokulu bahçesinde hizmet vermektedir.

 • Zeliha Gezer
  Zeliha Gezer
  bir yıl önce

  Resepsiyondaki kaba terbiyesiz bir adam vardı normalde 3 gece kalıcaktık ama bir gece kaldık sular kesikti duş alamadım hiç begenmedik

 • Merve Duman
  Merve Duman
  4 yıl önce

  Oda genişliği iyi fakat her yeri tozluydu.. İnternet sitelerinde kahvaltı ve online rezervasyon yapıldığı yazıyordu ama gittiğimizde öyle bişey göremedik.. girişte çalışan eleman hiç yardımcı olmadı.

 • TAYFUN YAVUZ
  TAYFUN YAVUZ
  5 yıl önce

  Sındırgı'da meydan kahvesinden sonra insanların en çok buluştukları, en çok zaman geçirdikleri, masalarıyla, düzenlemesiyle gayet güzel bir mekan. Fiyatları da fazla pahalı sayılmaz daha ne olsun. Genciyle yaşlısıyla, kızı erkeği herkesin buluşma noktası hele bir de pazarın kurulduğu günlerde burası ekstra dolu olup, ekstra bir neşeli, sohbetler, kahkahalar havada uçuşuyor. Öğretmen Evi'nde bir çay içmeyi ihmal etmeyin.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik