Oturum Aç

Tesisin 15 Oda 72 Yatak Kapasitesi Vardır.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
Mini Buzdolabı,Televizyon, Klima Odalarda Mevcuttur.
Merkezi Bir Konumdadır.
Restaurantı ve Kafeteryası Bulunmaktadır.
Otopark, Restoran Ve Çok Amaçlı Salon Bulunmaktadır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Google Yorumları

3,9
905 inceleme
 • M. S.
  M. S.
  2 ay önce

  12.03.2024 Karşılama güzel. Tuvalet dışarıda olması iyi olmamış. Tuvaletleri dışarıdan gelen öğretmen olmayan vatandaşlar kullanabilmektedir. Çünkü dışarıdan gelenler kimlik sorgulama yapılmamaktadır. Diğer özellikleri hizmetleri bilmediğimden yorum yapamayacam. Umumî tuvalet özelliğinde olmasına rağmen temiz gördüm.

 • Nisa Aydın
  Nisa Aydın
  3 ay önce

  Gördüğüm en temiz ve güzel öğretmenevlerinden biri. Bence otel odasından farkı yok. Yataklar temiz,yastığa iki tane temiz kılıf takmışlar. Tuvalet de temiz. Odanın ferah bir havası var. Resepsiyon da güleryüzlü idi.

 • Halime Pehlivan
  Halime Pehlivan
  bir hafta önce

  Güleryüzlu karşılandık. 3 mayıs saat 8 den sonra grisi yaptık. Resepsiyonda ki hanımefendi kibar ve ilgiliydi. Birde tatlı mı tatlı kibar kat görevlisi Özge hanım vardı. Bizimle çok güzel ilgilendi. Övgüyü fazlası ile hakediyor. Odamız pırıl pırıldı. Tertemiz çarşaflar tertemizdi. Kesinlikle tavsiye edilir.

 • Özge KIRCI
  Özge KIRCI
  6 ay önce

  3 gece konakladığım öğretmen evinde kendimi evimde gibi rahat hissettiğim için yönetimine ve güler yüzlü ilgili personellerine teşekkür ediyorum. Odaları temiz geniş ferah ve sessiz.

 • Eda Güven
  Eda Güven
  bir hafta önce

  Çok güzel karşılandık. Temizlik gayet iyiydi. Kat görevlisi Özge hanım oldukça güler yüzlü ve ilgili davrandı kendisine çok teşekkür ederiz.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik