28 Nisan 1 Mayıs arası eşimle konakladık.meb personeliyiz kahvaltı dahil 275 TL gecelik flyatla konakladik çok çok iyiydi..merkeze baya uzaktı otogardan dolmuşla 15 dk da vardık hemen önünde dolmuş durağı var ulaşım konusunda hiç sıkıntı çekmedik Fethiye'nin her yerine kolaylıkla gezdik dolmuslarda kredi kartı geçiyor.kahvaltisi yeterliydi her gün aynı menü çıkıyor çay sınırsız günün her saati vardı son gün erken çıkmak zorunda kaldık kahvaltı yapamadık görevli memur ekmek arası vermeyi teklif etti çok üzülerek.personel çok yardımcı her konuda odalar yenilenmiş yataklar rahattı odamızda tuvalet banyo vardı TV kanalları açıktı klima vardı genel olarak çok memnun kaldık bu fiyata aldığımız en güzel hizmetti tek eksik yani şehir merkezine olan uzakligiydi
Odalar temiz gayet başarılı.Otopark sıkıntısı oluyor.Yer bulmak zor değil ama biraz ilerisine koyulabilir.Odalar geniş ferah.Ücrete sabah kahvaltısı dahil.Biz gece 22.30 da gittik çay vardı bitene kadar içebilirsiniz dediler :).Odalarda sigara içmek yasak fakat aşağıda sigara içilecek var mevcut.Ücret konusunda uygun.Kamu personeliyiz.
Öncelikle 5 yıldız vermek isterdim. Ama maalesef 4 yıldız anca kısa ve özet geçeyim 1 haftalık tatil için geldik ve hem fiyatı uygun olduğu için hem de Fethiye merkeze bi tık daha yakın olduğu için tercih ettik. 402 numaralı odada 1 kişi kaldım oda da 1 çift kişilik yatak vardı 1 de 3 lü koltuk havlular oda tuvalet banyo gayet temiz di bir ihtiyacınız olunca yardımcı oluyorlar akşam 5 ile 12 arası aşağıda sınırsız çay var genel olarak kahvaltı fiyatlara dahil açık büfe ara sıcak çıkmıyor düzenli yumurta ve kahvaltılık çeşitleri mevcut. Gelelim neden puan kırdım belki size saçma gelir ama benim için önemli bir detaydı televizyon kumandası yoktu 2-3 kere istememe rağmen temin edilemedi odada olduğu söylendi fakat yoktu akşam yorgunluğunu tv izleyerek geçirmeyi tercih ederdim:) birde milli maç vardı zoraki kanal buldum ek olarak araba için hem ön tarafta hem arka taraftar otopark alanları mevcut. Katlarda wifi yok bir tek giriş katta mevcut orası da ortak kullanım alanı
İki kişi kamu personeli olarak gecelik 1000tl ye konakladık. Bu kadar uygun fiyata güvenilir bir yer bulmanız çok zor. Temizlik iyi görünüyordu, çalışanlar güler yüzlü ve sıcakkanlıydı. Bazı odaların içinde banyo ve tuvalet yok sanırım bizim odada vardı. Kahvaltı fiyata dahil, pek beklentiniz olmasın. Akşam yemeği kişi başı 200 tl, çorba yemek makarna salata gayet uygundu. Fethiye merkeze bira uzak kalıyor konumu. Fiyat performans olarak düşünüp bir süre kalınabilir.
Biz 4 kişilik odada konakladık.Odanin temizliği çok güzeldi.Sabahlari kahvaltı servisi oluyor ücretsiz bir şekilde.Kahvaltida doyarsiniz ama patates kızartması vb. eklenebilir.Aksamlari yemek çıkıyor (pazar günleri haric) kişi başı 200 tl ve yemekler çok lezzetli.Corba ana yemek tatlı içecek vs hersey bulunuyordu.Calisanlar çok ilgili ve güler yüzlüydu. ayrıca odaların manzarasida çok hoş.Koridorda ortak buzdolabı bulunuyor.Camasirhaneside var ücretli.
Kesinlikle tercih edilebilir biryer.
Jale Maden
2 ay önce28 Nisan 1 Mayıs arası eşimle konakladık.meb personeliyiz kahvaltı dahil 275 TL gecelik flyatla konakladik çok çok iyiydi..merkeze baya uzaktı otogardan dolmuşla 15 dk da vardık hemen önünde dolmuş durağı var ulaşım konusunda hiç sıkıntı çekmedik Fethiye'nin her yerine kolaylıkla gezdik dolmuslarda kredi kartı geçiyor.kahvaltisi yeterliydi her gün aynı menü çıkıyor çay sınırsız günün her saati vardı son gün erken çıkmak zorunda kaldık kahvaltı yapamadık görevli memur ekmek arası vermeyi teklif etti çok üzülerek.personel çok yardımcı her konuda odalar yenilenmiş yataklar rahattı odamızda tuvalet banyo vardı TV kanalları açıktı klima vardı genel olarak çok memnun kaldık bu fiyata aldığımız en güzel hizmetti tek eksik yani şehir merkezine olan uzakligiydi
Hilal Korkmaz
2 ay önceOdalar temiz gayet başarılı.Otopark sıkıntısı oluyor.Yer bulmak zor değil ama biraz ilerisine koyulabilir.Odalar geniş ferah.Ücrete sabah kahvaltısı dahil.Biz gece 22.30 da gittik çay vardı bitene kadar içebilirsiniz dediler :).Odalarda sigara içmek yasak fakat aşağıda sigara içilecek var mevcut.Ücret konusunda uygun.Kamu personeliyiz.
Enise Oskan
7 ay önceÖncelikle 5 yıldız vermek isterdim. Ama maalesef 4 yıldız anca kısa ve özet geçeyim 1 haftalık tatil için geldik ve hem fiyatı uygun olduğu için hem de Fethiye merkeze bi tık daha yakın olduğu için tercih ettik. 402 numaralı odada 1 kişi kaldım oda da 1 çift kişilik yatak vardı 1 de 3 lü koltuk havlular oda tuvalet banyo gayet temiz di bir ihtiyacınız olunca yardımcı oluyorlar akşam 5 ile 12 arası aşağıda sınırsız çay var genel olarak kahvaltı fiyatlara dahil açık büfe ara sıcak çıkmıyor düzenli yumurta ve kahvaltılık çeşitleri mevcut. Gelelim neden puan kırdım belki size saçma gelir ama benim için önemli bir detaydı televizyon kumandası yoktu 2-3 kere istememe rağmen temin edilemedi odada olduğu söylendi fakat yoktu akşam yorgunluğunu tv izleyerek geçirmeyi tercih ederdim:) birde milli maç vardı zoraki kanal buldum ek olarak araba için hem ön tarafta hem arka taraftar otopark alanları mevcut. Katlarda wifi yok bir tek giriş katta mevcut orası da ortak kullanım alanı
Nihal İpek
bir hafta önceİki kişi kamu personeli olarak gecelik 1000tl ye konakladık. Bu kadar uygun fiyata güvenilir bir yer bulmanız çok zor. Temizlik iyi görünüyordu, çalışanlar güler yüzlü ve sıcakkanlıydı. Bazı odaların içinde banyo ve tuvalet yok sanırım bizim odada vardı. Kahvaltı fiyata dahil, pek beklentiniz olmasın. Akşam yemeği kişi başı 200 tl, çorba yemek makarna salata gayet uygundu. Fethiye merkeze bira uzak kalıyor konumu. Fiyat performans olarak düşünüp bir süre kalınabilir.
elif yıldırım
2 hafta önceBiz 4 kişilik odada konakladık.Odanin temizliği çok güzeldi.Sabahlari kahvaltı servisi oluyor ücretsiz bir şekilde.Kahvaltida doyarsiniz ama patates kızartması vb. eklenebilir.Aksamlari yemek çıkıyor (pazar günleri haric) kişi başı 200 tl ve yemekler çok lezzetli.Corba ana yemek tatlı içecek vs hersey bulunuyordu.Calisanlar çok ilgili ve güler yüzlüydu. ayrıca odaların manzarasida çok hoş.Koridorda ortak buzdolabı bulunuyor.Camasirhaneside var ücretli. Kesinlikle tercih edilebilir biryer.