Tesis 10 Suit 45 Oda ve 80 Yatak Kapasitelidir.
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur.
Odalarda Klima,Uydu Yayınlı TV,Saç Kurutma Makinesi,Mini Bar Buzdolabı Standarttır.
Oda Servisi Hizmeti Mevcuttur.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
Restaurantı ve Toplantı Salonu Vardır.
Merkezi Bir Konumda Bulunmaktadır.
Tabldot Öğlen Yemekleri Ücret Karşılığı Sunulmaktadır.
0-6 Yaş Ücretsizdir.
7 Yaş Ve Üstü Tam Ücret Alınmaktadır.
Vedat IZPAYI
bir hafta önceHaziran ayında bir gece kaldım. Oldukça merkezi bir konumda ama bizim için kötü bir deneyimdi. Odada klima çalışmıyordu. Tuvaletler temiz değildi. Mobilya ve mefruşatlar da oldukça eskiydi. Bir daha uğramayacağımı düşünüyorum.
Ali Şahin
bir ay önceZor kalmadıkça kalmamanız gereken bir "kamu" tesisi. Sokakta kalırsanız ancak öyle kalınır bunun harici kesinlikle uğramayın. Kamu personeli olarak 2024 Haziran ayında 800 TL ücret verdik odalar çok kötü ve eski mobilyalar. Klima bozuk sesli çalışıyordu. Banyoda duş kısmında su çok az akıyordu duş almanız imkansız gibi birşey yarım saat sürer herhalde. Oda karşı binayı görmesine rağmen perdeler yarım boydu binadan içerisi gözüküyordur. Açık büfe kahvaltısı var dediler bari o güzeldir dedik o da vasattı. Ürünlerin hepsi üstü açık peynirleri kurumuş ekmekler bayattı. Sütü neden sürahiye koyarsınız ki markası yok mu yada neden kutuyla koymazsınız bir de sıcak yerde bekliyordu o süt. Neresinden tutsak elimizde kaldı hiç memnun kalmadık. Danışmada bekleyen hanımefendi ilgili güleryüzlü çalışanlar ile ilgili bir problem yok ama işletmecilik sıfır. Bir kamu tesisi böyle olamaz yazık.
Taner Kocaova
2 hafta önceBütün öğretmen evleri artık 3, hatta 4 yıldızlı otel konforunda. Ben memnun kaldım. 5.kattaki bir odada kaldığımızdan manzarasıda harikaydı. Manisaya izmirden torunumun su topu maçları için geldik ve 3 gece kaldık...
Alper Saglam
bir ay önceMuhteşem Sipil Dağı manzarasına sahip odamızda duvarda ayna, buzdolabı, klima, tv ve sadece 1 adet elektrik prizi vardı. Bunun dışında bir eleştiri konusu yok. Yataklar temiz ve rahat, banyo temiz ve geniş. Kamuya özel fiyatı ile civardaki otellere göre daha tercih edilebilir bir konumda.
hasan kırılmaz
bir ay önceFiyat olarak iyi ama odada bir tane priz olması çok saçma 2 kişilikte olsa 3 kişilikte tek priz. Mantığını anlayamadım. En son buzdolabının fişini çıkarıp telefon şarj ettik