Oturum Aç

Servet VIP Transfer Gaziemir

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

5,0
43 inceleme
 • canan arar
  canan arar
  2 yıl önce

  Bu sezon İzmir tatilimizde bizi havalimanında büyük bir nezaketle karşıladılar. Gelen araç gayet lüks ve hijyenikti aracı kullanan arkadaş sayesinde gittiğimiz yolu hissetmedik bile. Gayet güler yüzlü samimi işlerini son derece güzel ve severek yapan bir firma. Bundan sonra tek adresimiz olacağı kesin. Tekrardan Servetvip ailesine teşekkür ediyorum.

 • Ertan Albayrak
  Ertan Albayrak
  2 yıl önce

  İzmir'den bizi Bodrum'a kadar giden yolculuğumuzda bizi nezaketle karşılayıp kendi evimizde gibi hissettiren Servet beye teşekkür ederiz yolculuk esnasında ilgi alaka ve kaliteli hicyenik ortamda huzurlu bir şekilde bizi götüren Servet bey ve ekibine teşekkür ederiz

 • yeliz çiçek
  yeliz çiçek
  2 yıl önce

  Çok rahat bir yolculuktu. Firmaya , güler yüzlü personeli , hijyenik ortamı yüzde yüz müşteri memnuniyeti politikası için çok teşekkür ederiz. Bundan sonra İzmir de bizim için teksiniz.

 • MESUD TOKDEMİR
  MESUD TOKDEMİR
  2 yıl önce

  Tavsiye üzerine İzmir Mavişehir'den Alaçatı arası transfer hizmetinden yararlandık araç tam randevu oluşturduğumuz saatte kapıdaydı . Araç gayet lüks temiz hijyenik ve rahattı gayet memnun kaldık alaçatı dönüşte tekrardan tercihimiz sizden yana olacak.

 • Murat CAKIR
  Murat CAKIR
  2 yıl önce

  Kendinizi kaliteli ve önemli hisettirmenin adresi diyebiliriz o kadar rahat ki mutlaka bunu deneyimlemelisiniz

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik