Oturum Aç

Buca Yıldız Taksi Durağı

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Google Yorumları

3,3
126 inceleme
 • Lux Hanım
  Lux Hanım
  3 hafta önce

  Berbat bir işletme kesinlikle tercih etmeyin. Otogara gidecektim giriş 60 tl dedi artıdan 60 tl aldı 420 tl tutmustu toplam 480 alacağına 500 tl aldı bide 500 versen yeter diyor sanki indirim yapmış gibi ben böyle bir yüzsüzlük ve üçkağıtçılık görmedim. Nerden koparırsak iyidir kafasındalar+ dan otogara giden en uzun yolu tercih etti. Yaşadığım yeri bilmesem kandırıldığımı anlamayacağım. Bide bindiğimde bir sürü valizim çantam var diye bana akıl öğretmeye çalışıyor. Yok işte bütün eşyalarını mı topladın falan yani ne hakla böyle bi muhabbete girdi bilmiyorum. Zoraki bagaja yerleştirdi. Şoförler çok arsız ve haddini bilmezler bir daha tercih etmem.

 • Pelin (Gullveig)
  Pelin (Gullveig)
  2 hafta önce

  Acil bir işiniz, hastanız varsa aramamanız gereken taksi durağı. Yürüyüp gitsem 3 dk yürüme mesafesine 40 dakikadan aşağı araç gönderemiyorlar. Geleceği iddia edilen sürücü sokağın ortasındaki müşteriyi bi çaldırıp kapatıyor, aradığınızda da ulaşamıyorsunuz. Gelen taksi sürücüsü de afra tafra yapıyor, kapı çarpmalar maganda tavırlar gibi. Hastamız olsa ölmüştü.

 • Fatma Önem
  Fatma Önem
  bir ay önce

  Ne zaman ararsan taksi yok. Sıraya girsen 45 dk 1 saat min bekletiyorlar. Kesinlikle talebi karsilayamiyor. Paran ile rezil oluyorsun. Başka duraklarda Yıldız Taksinin bölgesine araç yollamıyor. Bölgenin taksi ihtiyacını karsilayamıyorsan yapma kardeşim. O kadar da ukala ve küstahlar çünkü insanları mağdur ederek az araba çok iş alışmışlar kaybedecek biseyleri yok.

 • Tugba D. PESIN
  Tugba D. PESIN
  3 ay önce

  1 yıldız bile fazla o derece müşteri memnuniyetini gözetiyorlar. Taksiye ihtiyacım olan saatten, 1 saat öncesinde durağı aradım konuştuğum hanımefendi kaydınızı aldım randevunuzu oluşturdum demesine rağmen, belirttiğim saatte aşağı indim taksi yok. 2. Aradığımda daha şoföre haber verilmemişti. Tebrikler hanımefendi. İşinizi layığıyla yaptınız!! Asla tercih etmeyin, aslaaa. Şoför bey Allah'tan vicdanlı çıktı da yetiştirdi bir tek ona kocaman teşekkür.

 • betül taşdemir
  betül taşdemir
  bir ay önce

  1 saat önce taksi çağırdım 20. Dakikada hatırlatma amaçlı tekrar aradım asla taksi gelmedi ve gelmeyeceğine dair bir dönüş bile yapılmadı. İşime geç kaldım. Rezalet...

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik