Öğretmen indirimli anne baba 7 yaşında çocuk için 3.000 TL ücret ödedik. Kesinlikle bu düzeyde hizmet veren otellerden daha pahalı. Öğretmen için bile pahalı. Ayrıca kahvaltıda neredeyse hiçbirşey yok. Çok haşlanmış yumurta beyaz peynir hazır paketli reçel yağ bal salatalık domates. Kahvaltı bitiş saati 10. Biz 9.30da kahvaltıya indik patates bitmiş. Niye erken bitti daha çok insan kahvaltı yapmamış dediğimizde görevli bugün böyle oldu yapacak bişey yok dedi umursamaz bir şekilde. Ayrıca kurumun alt katı kendi otoparkı ancak misafirlerden 80 TL otopark ücreti alıyor. Bu da çok ilginç bir durum.
Bakkalköy metro yürüme 7 dk
Ulaşım çok iyi
Ulaşımı kolay
Temizlikte özen var.
Çalışanlar ilgili
Kahvaltı idare eder.
Öğle akşam güzel yemekler çıkıyor.
Temmuz ayında bir haftalığına hizmet içi eğitim almaya geldik. Hava 32-33 derecede seyrediyordu. Odalarda maalesef klima yok. Havalandırma sistemi gibi birşey var. Ama asla çalışmıyor. Sadece sesi var soğutmuyor. Bildirmeme rağmen düzelttik denilip düzeltimedi. Resepsiyon görevlileri çok kaba ve yardımcı olmaya çalışmıyorlar hiçbir konuda. Kesinlikle bir daha tercih etmeyeceğim bir konum.
Yanlışlıkla kaldık diyelim… Asla tekrarı olmaz Tüm kamu kurumlarından çok daha pahalı. Kahvaltı çok yetersiz. Personel emrivaki davranıyor. Tek iyi olabilecek şey odalar temiz sayılır.
1 hafta misafir olarak kalmak zorunda kaldık
Kahvaltı namına birşey göremedik. ekmek baharat çay. Sunumu öğrenci yurdundan daha kötü
Kahvaltıda sıcak bişeyler ikram etmek çokmu zor ayrıca dibimizde hal vardı 1 hafta boyunca meyve sebze karpuz ikramı yerine. Hergün havuçve marul ikram ettiler gittiğim en kötü sunumlu yerdi yemekler zaten daha fena ana yemekte makarna ve çorba ne alaka. 7 günün 5 gün mercimek çorbası verdiler yani dışarıya bağımlı kaldık yemeklerde insan 1 kere tatlı yapamazmı gerçekten çok ayıp ettiler koca koca insanlara
Süleyman Turan
2 hafta önceÖğretmen indirimli anne baba 7 yaşında çocuk için 3.000 TL ücret ödedik. Kesinlikle bu düzeyde hizmet veren otellerden daha pahalı. Öğretmen için bile pahalı. Ayrıca kahvaltıda neredeyse hiçbirşey yok. Çok haşlanmış yumurta beyaz peynir hazır paketli reçel yağ bal salatalık domates. Kahvaltı bitiş saati 10. Biz 9.30da kahvaltıya indik patates bitmiş. Niye erken bitti daha çok insan kahvaltı yapmamış dediğimizde görevli bugün böyle oldu yapacak bişey yok dedi umursamaz bir şekilde. Ayrıca kurumun alt katı kendi otoparkı ancak misafirlerden 80 TL otopark ücreti alıyor. Bu da çok ilginç bir durum.
İsmail ARSLAN
bir hafta önceBakkalköy metro yürüme 7 dk Ulaşım çok iyi Ulaşımı kolay Temizlikte özen var. Çalışanlar ilgili Kahvaltı idare eder. Öğle akşam güzel yemekler çıkıyor.
elif yıldız
bir hafta önceTemmuz ayında bir haftalığına hizmet içi eğitim almaya geldik. Hava 32-33 derecede seyrediyordu. Odalarda maalesef klima yok. Havalandırma sistemi gibi birşey var. Ama asla çalışmıyor. Sadece sesi var soğutmuyor. Bildirmeme rağmen düzelttik denilip düzeltimedi. Resepsiyon görevlileri çok kaba ve yardımcı olmaya çalışmıyorlar hiçbir konuda. Kesinlikle bir daha tercih etmeyeceğim bir konum.
Ayşegül Turan
2 hafta önceYanlışlıkla kaldık diyelim… Asla tekrarı olmaz Tüm kamu kurumlarından çok daha pahalı. Kahvaltı çok yetersiz. Personel emrivaki davranıyor. Tek iyi olabilecek şey odalar temiz sayılır.
Fatih yüksel
2 hafta önce1 hafta misafir olarak kalmak zorunda kaldık Kahvaltı namına birşey göremedik. ekmek baharat çay. Sunumu öğrenci yurdundan daha kötü Kahvaltıda sıcak bişeyler ikram etmek çokmu zor ayrıca dibimizde hal vardı 1 hafta boyunca meyve sebze karpuz ikramı yerine. Hergün havuçve marul ikram ettiler gittiğim en kötü sunumlu yerdi yemekler zaten daha fena ana yemekte makarna ve çorba ne alaka. 7 günün 5 gün mercimek çorbası verdiler yani dışarıya bağımlı kaldık yemeklerde insan 1 kere tatlı yapamazmı gerçekten çok ayıp ettiler koca koca insanlara