Oturum Aç

 • Anaokulunda
  -Yemekhane
  -Sanat Atölyesi
  -Müzik Odası
  -Oyun Alanı
  -Revir
  -Bahçe
  Bulunmaktadır.
 • Anaokulunda
  -Dekoratif Sanatlar
  -Origami
  -Modern Dans
  -Drama
  -Görsel Sanatlar
  -Tiyatro
  -Jimnastik
  -Halk Oyunları
  -Dans
  -El Sanatları
  -Orff
  -Yoga
  Eğitimleri Verilmektedir.
 • Anaokulunda Bulunan Kulüpler:
  -Gezi
  -Robotik
  -Yabancı Dil Kulübü
  -Kodlama
 • Anaokulunda Benimsenen Eğitim Sitemleri:
  -Montessori Eğitimi
  -MEB Odaklı Eğitim
 • Psikolojik Danışman Haftada Birkaç Gün Öğrencilerle Görüşme Yapmaktadır.
 • Tuvalet Eğitimi Verilmektedir.
 • Ortalama Sınıf Mevcudu 14’tir.
 • 08.000-18.00 Saatleri Arasında Eğitim Verilmektedir.
 • Yaş Aralığı 3-6’dır.
 • Yaz Okulu Hizmeti Bulunmaktadır.
 • İngilizce eğitimi verilmektedir.

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

4,6
69 inceleme
 • Mine Demirbilek
  Mine Demirbilek
  geçen hafta içinde

  Alışılmışın çok dışında bir anaokulu; hadi hemen kayıt yapalım demeyen bir kurucusu var Nalan hanım, çocuğumuzun adapte olup olmadığını görmeden, iyice içine sinmeden kayıt yapmadı, biz ısrar ettik o bekleyelim dedi mesela. Asla tutamayacağı sözler vermez, yapamayacağı şeyleri yapacağını söylemez, önce çocuğu düşünür ve görülmeye hasret kalınan dürüstlüktedir kendisi. Hiçbir kutlamada kendisini ön plana çıkarıp şov yaptığını göremezsiniz, gayet mütevazi bir tavırla törene eşlik eder, sizin kadar mutlu, gururlu, duyguludur. Tüm süreç için öncelikle ona tşk ediyorum. Dinamik-anlayışlı-birbirinin eksikliğini gideren, ben de bir işin ucundan tutayım diye çırpınan bir ekip var içeride, sanki hiçbir dertleri yokmuşçasına gözlerinin içleri gülüyor her zaman, inanılmaz profesyoneller. Kreş arayış sürecimde parkta özgüvenli-mutlu-kendini ifade edebilen çocukların kreşlerini sora sora buldum kurumu, 2 sene sosyal medyadan takip ettim, gidip görüştüm ve ikna oldum, 3 senenin sonunda söyleyebileceğim şey iyi ki kesişmiş yollarımız, iyi ki varsınız. Yetişkinlerle asla iletişim kurmayan, ağlayarak kaçan kızımı çok kısa sürede, kendi gelişim temposunda, minik minik dokunuşlarla öyle güzel yönlendirdiler ki artık mahalledeki esnaflarla selamlaşarak geziyor. İlk 2 senemizin mimarı, anne şefkatiyle çocuklarımızı yetiştiren, süper insan Yağmur Öğretmen’e, son senemizin emektarları Tuğba ve Dilek Öğretmen’e, Psikolog Aslı Hanım’a da ayrıca tşkler. Atatürk sevgisiyle büyüyen, milli değerlerimize sahip çıkan, doğaya insana saygılı, iyi kötü ayrımını yapabilen, gurur duyduğumuz bir çocuk yetiştirmemizde muazzam emekleri var tüm ekibin, minnettarız. 3-6 yaş çok önemli bir dönem, sayenizde biz şanslı olanlardanız.

 • Gözde Schwartzbeck
  Gözde Schwartzbeck
  geçen hafta içinde

  Gerçekten gözü kapalı gönderebileceğiniz, harika bir okul. Mutlu çocuklar yetiştiriyorlar, çocukların psikolojileri ile yakından ilgileniyorlar, profesyonel bir eğitim veriyorlar. Yeşilköşk’e çok teşekkür ediyorum!

 • Burcu Gözetici Çil

  Gece uykuya dalmadan önceki konuşmalarımızdan birinde oğlumuz bana ‘Anne okulumdan çok memnunum’ dedi. Çok mutlu gidiyor ve çok mutlu geliyor. Gerçekten sıcacık ortamıyla ve çocukları çok seven ilgili öğretmenleri ve personeliyle mutlu çocuklar yetiştirme hedeflerini gerçekleştirdiklerini düşünüyorum. Başta Nalan Hanım olmak üzere Yağmur ve Büşra öğretmene, Aslı Hanım’a, Ayşenur ablamıza, çocuğumuza yeşil mercimek yediren Çiçek ablamıza tüm emekleri için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. Hakkınızı ödeyemeyiz.

 • onur bazarkaya
  onur bazarkaya
  7 ay önce

  Kızımız Mina, okul öncesi eğitiminin tamamını Yeşilköşk Anaokulu Göztepe Şubesi’nde almıştır. Ancak burada yalnızca bilgi edinmemiştir, aynı zamanda oldukça zengin bir ders programının yanı sıra çeşitli etkinliklere katılmıştır (tiyatro, müzik, yabancı diller, yoga vs.) ve sevgi, saygı gibi kültürel değerler içselleştirmiştir. Kızımızın adeta huzurlu bir aile ortamında yetiştiği söylenebilir. Kısacası, zamanında Göztepe’ye taşındığımızda Yeşilköşk’e rastlamış olmamız bizim için büyük bir nimetdir. Hazırlık sınıfı eğitimini aldıktan sonra, Mina, Eylül ayında ilk okula başlamıştır. Birkaç hafta sonra büyük bir sürpriz gerçekleşmiştir: Almış olduğu temel bilgileri sayesinde Mina, sınıf atlamaya laik görülmüştür. Gelişmesi bizi anne baba olarak mutlu eden kızımız, bugün itibariyle ikinci sınıfa başlamıştır. Yolu daima açık olsun. Yeşilköşk’ün yöneticiliğiyle birlikte tüm öğretim kadrosunun göğüsümüzü kabartan bu başarıda büyük bir payı vardır. Aile olarak Yeşilköşk’e vefamızı borç bilir, Nalan Hanım’a ve tüm öğretmenlerimize içtenlikle teşekkür ederiz.

 • Canan Özyıldırım

  Yeşilkosk anaokulu bir çocuğun başına gelebilecek en güzel okul. Gerek Nalan hanım olsun gerek öğretmenleri olsun hepsi çok profesyonel ve ilgililer.cok tedirgin başladığımız bu yolculukda şimdi oğlumda bizde çok mutluyuz. Teşekkürler yesilkosk♥️

İşletmeye Mesaj Gönder

  Tercih Edilen İletişim Yöntemi