Oturum Aç

 • Anaokulunda
  -Yemekhane
  -Sanat Atölyesi
  -Müzik Odası
  -Oyun Alanı
  -Revir
  -Bahçe
  Bulunmaktadır.
 • Anaokulunda
  -Dekoratif Sanatlar
  -Origami
  -Modern Dans
  -Drama
  -Görsel Sanatlar
  -Tiyatro
  -Jimnastik
  -Halk Oyunları
  -Dans
  -El Sanatları
  -Orff
  -Yoga
  Eğitimleri Verilmektedir.
 • Anaokulunda Bulunan Kulüpler:
  -Gezi
  -Robotik
  -Yabancı Dil Kulübü
  -Kodlama
 • Anaokulunda Benimsenen Eğitim Sitemleri:
  -Montessori Eğitimi
  -MEB Odaklı Eğitim
 • Psikolojik Danışman Haftada Birkaç Gün Öğrencilerle Görüşme Yapmaktadır.
 • Tuvalet Eğitimi Verilmektedir.
 • Ortalama Sınıf Mevcudu 14’tir.
 • 08.000-18.00 Saatleri Arasında Eğitim Verilmektedir.
 • Yaş Aralığı 3-6’dır.
 • Yaz Okulu Hizmeti Bulunmaktadır.
 • İngilizce eğitimi verilmektedir.

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

4,5
55 inceleme
 • Erdem AKBOY
  Erdem AKBOY
  3 ay önce

  Yeşilköşk ailesi ile Mart 2021 de tanıştık. 2023 yılında da çocuğumuz mezun oldu. O günden beri ailenin bir parçası olduk. Çocuğumuzun sabah sevinçle okula gitmesi, akşamları biraz daha kalmak istemesi, okulu, arkadaşlarını ve öğretmenlerini sevmesi çok güzel bir duygu. Başta Nalan Hanım olmak üzere tüm öğretmenlerimize, psikoloğumuza ve diğer tüm çalışanlara ne kadar teşekkür etsek bu emek için az kalır. Uzun yıllar geçse de bizim için her zman ilk okulumuz olarak kalacaktır.

 • Mine Özcan Demirbilek

  “Mutlu çocuklar yetiştirir” sloganını ilke edinmiş şahane bir kurum. Yorumumu yazmadan önce 5 yaşındaki kızıma da sordum başka çocuklar da gitmeli mi sence senin okuluna, neleri tavsiye edersin diye “evet, her şeyi güzel” dedi, her şeyden şikayet edebildikleri bu yaşlarda bu memnuniyeti yakalayabilmiş olmaları çok büyük başarı. 2 senedir Yeşilköşk ailesindeyiz, sundukları dolu dolu eğitim programından, çok yönlülükten, kaliteli eğitmen kadrosundan, güvenilirliklerinden, şeffaflıklarından çok memnunuz. Çocuklar zaman geçirsin sıkılmasın yeter mantığından ziyade, bu en verimli yaşlarında bizim çocuklara nasıl katkımız olur yaklaşımındalar ve bu gerçekten çok özel.

 • erhan çatalbaş
  erhan çatalbaş
  3 ay önce

  Sevgili Yeşilköşk Ailesi , corona sebebiyle geç kalan eğitimimiz , 5 yaş hazırlık sınıfıyla Yeşilköşk ailesine dahil olmamızla başladı . Kalem tutamayan , taşırmadan boyamasını yapamayan minik ellerden , okumayı öğrenmiş olarak mezun olmak , başta Nalan Hnm ve sevgili Tuğba öğretmenimizin sonsuz emekleri sayesinde gerçekleşti . Bir yıl boyunca her zaman sıcak samimi profesyonel yaklaşımlarınızla Bora’nın ve bizim her zaman kalbimizde olacaksınız. İlk hayat adımlarına Yeşilköşk ailesi ile başlayan şanslı evlatlarımıza sağlık ve başarı dolu uzun bir hayat dileriz . Dr.Erhan Çatalbaş

 • Tolga Aksu
  Tolga Aksu
  3 ay önce

  2020 yılında pandemi döneminde katıldığımız Yesilkosk, oğlumuza bir aile sıcaklığıda kucak açtı. O gunden bugune gelisimini buyuk bir heyecan ve mutlulukla izliyoruz. Anne baba olarak gönül rahatlığı ile emanet ettigimiz öğretmenlerimize ve Sevgili Nalan Hanım'a ne kadar teşekkür etsek az kalır. Keşke bütün öğrenim hayatında böyle iyi bir kurumla, iyi yol göstericilere karsilasabilsek. Emekleriniz, titizliginiz ve ilginiz için teşekkür ederiz.

 • Melike Bozbiyik
  Melike Bozbiyik
  3 ay önce

  2019 yili Eylul ayinda Yesilkosk ailesine katilarak dort yilimizi geride birakip bugun oglumuz Denizimizin sizlerle mezuniyetini kutlayacagiz ve cok heyecanliyiz🤗 Ben yillar once Yesilkoskun onunden gecerken ilerde cocuklarim olursa burada yetismelerini isteyerek hayal kurardim ve de oyle oldu.Buyuk oglum Deniz bu okula veda ederken kucuk oglum Cinar ile yollarimiz daha devam edecegi icin cok mutluyuz.Yesilkosk ailesine katildigimiz ilk gunden bu yana en basta bize verdiginiz guven herseyden onemli ve guzeldi.Bu surecte cocuklarimizla birlikte sizin sayenizde bizlerde hem ogrendik hem de buyuduk.Tum guleryuzlu ogretmenlerimizin emeklerine saglik iyiki tanimisizSon olarak Selda Hanim ve Nalan Hanim tum emekleriniz icin cok tesekkur ederim benim icin bir abla gibi yakin ve sevecen oldunuz herzaman ve cocuklarimi cok ozenle yetistirdiniz Biliyorum ki Yesilkosk mutlu cocuklar yetistirir🤗💙

İşletmeye Mesaj Gönder

  Tercih Edilen İletişim Yöntemi