Kızım 2 yaşında başladı, çok endişeliydik; ancak çok mutlu ve gelişimi gayet iyi gidiyor.Tertemiz mis gibi bir okul. Kızımın mutluluğu Emine Hanım'ın eseri, kendisi çocuklara bir anne gibi yaklaşıyor. Teşekkür ederiz herşey için bütün öğretmeneremiz güler yüzlü saygılı yani soylenicek tek söz harika
Tamda geçen sene bugünnnn tanıştığımız Pınar Hanımcım bize 1 senedir kurum olarak harika deneyimler yaşattı. Çekimser birazda ürkek Oğlumuz kendisinin sevgi dolu sesi, huzurlu kucağında daha güvenli daha cesur bir evlat oldu tabi bizde daha mutlu Anne Baba olduk... Emine Hanım' ın hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Sağolsun uzuuun tatlı sohbetleri Oğlumuzun tüm gelişimiyle ilgili bize anlattıkları önerileri, tatlı dili olmasa belki de yönümüzü bulamazdık. Her ay dolu dolu etkinlikleri, yazın okul dışı gezileri, beni bile yetişkin olarak çok heyecanlandırıyor. Ailenize bizi de dahil ettiğiniz için 1 senedir hep yanımızda olduğunuz için Teşekkürler iyi ki varsınız.
Okulun eğitimi, öğretmenleri ve benim için en önemlisi yemekleri ve temizliği çok başarılı. Okulun kapısı açıldığında mis gibi temizlik kokusu duyuyorsunuz. 3-6 yaş geçişi sürecinde her ihtiyacınıza cevap veriliyor. Çok kısa sürede Gülcan öğretmenimiz eşliğinde kızım arkadaşlarıyla mükemmel bir bağ kurdu. Gözümüz hiç arkada kalmadı. Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı emanet edebilirsiniz
2 yaşında oğlumu gönül rahatlığıyla bırakıyorum. Emine öğretmen bize çok destek oluyor. Bebeğimdeki gelişmeler henüz çok yeni başlamasına rağmen dikkat çekici.
Kızım 2 yaşında başladı, çok endişeliydik; ancak çok mutlu ve gelişimi gayet iyi gidiyor.Tertemiz mis gibi bir okul. Kızımın mutluluğu Emine Hanım'ın eseri, kendisi çocuklara bir anne gibi yaklaşıyor. Teşekkürler uzay çocuk evi.
Metin Bulan
4 ay önceKızım 2 yaşında başladı, çok endişeliydik; ancak çok mutlu ve gelişimi gayet iyi gidiyor.Tertemiz mis gibi bir okul. Kızımın mutluluğu Emine Hanım'ın eseri, kendisi çocuklara bir anne gibi yaklaşıyor. Teşekkür ederiz herşey için bütün öğretmeneremiz güler yüzlü saygılı yani soylenicek tek söz harika
Nahide ALVER
5 ay önceTamda geçen sene bugünnnn tanıştığımız Pınar Hanımcım bize 1 senedir kurum olarak harika deneyimler yaşattı. Çekimser birazda ürkek Oğlumuz kendisinin sevgi dolu sesi, huzurlu kucağında daha güvenli daha cesur bir evlat oldu tabi bizde daha mutlu Anne Baba olduk... Emine Hanım' ın hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Sağolsun uzuuun tatlı sohbetleri Oğlumuzun tüm gelişimiyle ilgili bize anlattıkları önerileri, tatlı dili olmasa belki de yönümüzü bulamazdık. Her ay dolu dolu etkinlikleri, yazın okul dışı gezileri, beni bile yetişkin olarak çok heyecanlandırıyor. Ailenize bizi de dahil ettiğiniz için 1 senedir hep yanımızda olduğunuz için Teşekkürler iyi ki varsınız.
AYŞEGÜL ÖTER
5 ay önceOkulun eğitimi, öğretmenleri ve benim için en önemlisi yemekleri ve temizliği çok başarılı. Okulun kapısı açıldığında mis gibi temizlik kokusu duyuyorsunuz. 3-6 yaş geçişi sürecinde her ihtiyacınıza cevap veriliyor. Çok kısa sürede Gülcan öğretmenimiz eşliğinde kızım arkadaşlarıyla mükemmel bir bağ kurdu. Gözümüz hiç arkada kalmadı. Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı emanet edebilirsiniz
GÜL ÖZKAYA
5 ay önce2 yaşında oğlumu gönül rahatlığıyla bırakıyorum. Emine öğretmen bize çok destek oluyor. Bebeğimdeki gelişmeler henüz çok yeni başlamasına rağmen dikkat çekici.
Gökhan Davulcu
4 ay önceKızım 2 yaşında başladı, çok endişeliydik; ancak çok mutlu ve gelişimi gayet iyi gidiyor.Tertemiz mis gibi bir okul. Kızımın mutluluğu Emine Hanım'ın eseri, kendisi çocuklara bir anne gibi yaklaşıyor. Teşekkürler uzay çocuk evi.