Oturum Aç

 • İlkokulda,
  Yemekhane
  Kapalı Spor Salonu
  Havuz
  Konferans Salonu
  Bilgisayar Laboratuvarı
  Kütüphane
  bulunmaktadır. 
 • İlkokulda imkanları bulunan sanatsal ve sportif aktiviteler:
  Futbol,
  Basketbol,
  Drama,
  Halk Oyunları,
  Masa Tenisi,
  Sinema,
  Görsel Sanatlar,
  Badminton,
  Voleybol,
  Dekoratif Sanatlar,
  Tiyatro.
 • İlkokulda bulunan öğrenci kulüpleri:
  Satranç,
  Proje,
  Gezi,
  Yabancı Dil Kulübü,
  Müzik,
  Bilişim Kulübü,
  Robotik,
  Kodlama.
 • İlkokulda eğitim, tam gün olmak üzere 09.00-16.00 saatleri arasında verilmektedir. 
 • İlkokulda Okul Psikolojik Danışmanı bulunmaktadır. 
 • İlkokulda İngilizce, Arapça ve Rusça olmak üzere yabancı dil eğitimleri verilmektedir.
 • İlkokulda yaz okulu uygulaması bulunmamaktadır.
 • İlkokulda hafta sonları eğitim verilmemektedir.

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

4,6
69 inceleme
 • efeakustik Mobilya dekorasyon

  4. Yılımız oldu okulumuzda her aile gibi bizde çocuğumuzun iyi eğitim almasını ve iyi bir birey olması için mücadele veriyoruz . 4 yıllık süreçte okulumuzun çocuğumuza kattıkları için minnettarız teşekkür ediyoruz. Ayrımcılığın olmadığı öncelikle paranın değil ahlak ve kuralların olduğu bir kurum bazı gereksiz yorumlar gördüm üzücü insanlar biraz kendine bakmalı bence Yönetim başarılı-okul müdürü yıllardır aynı kişi kurallarından ödün vermeyen adam- kemik kadro sağlam- eğitim çok iyi Herkese teşekkür ediyorum. Kaliteli okul hiç düşünmeden tavsiye ederim. Yemekhanesi temiz ve Yemekler güzel

 • Tarık YUSUFOĞLU

  Asla gitmeyin asla çocuğunuzu oraya yazdırmayın pişman olursunuz.Okul değil, resmen dükkandır. Müşteri yolmak için oradaki müdür seferber olmuş, dini veya akademik eğitimi sıfır, biz daha iyidir diye kaydımızı yaptırmıştık ancak dönemin 2.ayında kaydımızı sildirmek istedik oradaki müdür işlemlerden bir haber, muhasebeye gittiğimizde bambaşka bir durum ile karşı karşıya kaldık, para kayıp etmemizi göze alarak sildirdik yeterki o şahıs Ike muhatap olmamak için. Ayrıca devletin verdiği zam sınırını itibar etmezler %100-150 zam yaptılar.

 • Sercan Gülbay
  Sercan Gülbay
  4 ay önce

  5 yıldır çocuğum bu okulda okuyor. Akşam sofraya oturduğumuzda besmele çekip sofra duası okuması, benim için çok önemli bir durum. Vatanını, milletini ve dinini seven çocuklar yetiştirmeye çalışıyorlar.

 • betül cmbs
  betül cmbs
  5 ay önce

  Gönül rahatlığı ile çocuğumu yıllardır sultan fatih kolejine gönderiyorum eğitiminden ve çocuğuma kazandırtıldığı değerlerden son derece memnunum herkese tavsiye ederim .Her çocuğun birebir gelişimini takip eden öğretmen ve yöneticilerine de ayrıca teşekkür ederim. Çocuğum 8 yılını bu okulda tamamladı son yılımız ve başarısını görerek eksiklerini görerek hangi alanda destek alması gerektiğine kadar her zaman takip edilerek desteklenmiştir. Ayrıca okulun temizliğinden de her Zaman memnun kaldık bunu söylemeden geçmek istemedim.

 • Yasemin Özağviran

  Oğlum bu okuldan mezun oldu okuduğu süre boyunca yanında olan öğretmenlerine teşekkür ederim özellikle yönetimide her zaman cocugumun gelişiminde destek olmak için çalışma içerisinde oldular akran zorbaliklarinida ergenlik sikintilarinida psikolog Gülşah hanım sayesinde sağlıklı atlattık herkese bu okulu öneririm

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik