Buraya gelmeden önce okuduğum yorumlardan dolayı biraz önyargıli gelmiştim ama yorumların çoğunun haksız olduğu kanısındayım. Kurum yetkilisi müdür bey beni çok şasırttı:-) , müsteri değil misafir ağırliyor samimiyetinde ve çözüm odaklı yaklaşıyor her olaya, olusabilcek sorunlarda yardimci olmak icin efor harciyor -alışılagelmiş memur zihniyetiyle, banane olan da budur, olmayanda budur demiyor - Diger personellerde iyi ve güler yüzlüler. Sabah kalvatısı srandart; çok bir beklentiniz olmasin kahvalti tabagi nasil olmasi gerekiyorsa öyle ama extra seceneklerle kahvaltınızı zenginlestirebilirsiniz. Öğlen yemeği ise, biresnaf lokantasında ki yemek lezzetinde ve bekkentimin üstünde. Daha once gittığim ögretmenevlerinin çoğunda yemekler tatsızdi, burası oralardan fazlasıyla iyi. Odalar ise iyi ve ferah, benim geldigim gün pek çok odaya klima takıldi ve kaldı ki burasi fazlasiyla serin 35 derece sicaklikta bile camın açik olmasi fazlasiyla serinletiyor odayi ve çokta klimaya ihtiyac duymuyorsunuz. Tek noksan odalarda buzdolabi olmamasi onda da müdür beyin gayretiyle kısa sürede alinacagini tahmin ediyorum.
Bayram ziyareti için uğradığımız öğretmen evinde sosyal tesis gayet güzeldi. Lokasyon olarak Ayvacık merkezinde bulunuyor. Lokal bölümünde bulunan yemekler gayet güzel özellikle Izgara Köfte Menüsü çok iyiydi. Çalışanlar ilgili ve alakalı, fiyatlar uygundu. Belki bayram yoğunluğundan olsa gerek Wc.ler biraz kirliydi. Emeği geçenlere teşekkürler.
Öğretmenevi yenilendiği için yataklar rahattı.Yemek fiyatları uygun.Odalar temiz ancak buzdolabı ve klima yok banyoda da duşakabin olmalı. O yüzden bir yıldız eksilttim. Personel güler yüzlü.
Küçuk ama merkezi noktada olması iyi canakkake ve altinoluga yaklaşık 30 dakikalık mesafede olmasi iyi ana yolustinde olmasi kötü odalarda klima yok serinlemek icin camı acarsanizda gürültü oluyor. Banyonun elden geçnesi şart. Kahvalti standart calisankar ilgili ve güler yüzlü
Gürcan DEMİR
geçen hafta içindeBuraya gelmeden önce okuduğum yorumlardan dolayı biraz önyargıli gelmiştim ama yorumların çoğunun haksız olduğu kanısındayım. Kurum yetkilisi müdür bey beni çok şasırttı:-) , müsteri değil misafir ağırliyor samimiyetinde ve çözüm odaklı yaklaşıyor her olaya, olusabilcek sorunlarda yardimci olmak icin efor harciyor -alışılagelmiş memur zihniyetiyle, banane olan da budur, olmayanda budur demiyor - Diger personellerde iyi ve güler yüzlüler. Sabah kalvatısı srandart; çok bir beklentiniz olmasin kahvalti tabagi nasil olmasi gerekiyorsa öyle ama extra seceneklerle kahvaltınızı zenginlestirebilirsiniz. Öğlen yemeği ise, biresnaf lokantasında ki yemek lezzetinde ve bekkentimin üstünde. Daha once gittığim ögretmenevlerinin çoğunda yemekler tatsızdi, burası oralardan fazlasıyla iyi. Odalar ise iyi ve ferah, benim geldigim gün pek çok odaya klima takıldi ve kaldı ki burasi fazlasiyla serin 35 derece sicaklikta bile camın açik olmasi fazlasiyla serinletiyor odayi ve çokta klimaya ihtiyac duymuyorsunuz. Tek noksan odalarda buzdolabi olmamasi onda da müdür beyin gayretiyle kısa sürede alinacagini tahmin ediyorum.
Freesoul İZMİR
3 ay önceBayram ziyareti için uğradığımız öğretmen evinde sosyal tesis gayet güzeldi. Lokasyon olarak Ayvacık merkezinde bulunuyor. Lokal bölümünde bulunan yemekler gayet güzel özellikle Izgara Köfte Menüsü çok iyiydi. Çalışanlar ilgili ve alakalı, fiyatlar uygundu. Belki bayram yoğunluğundan olsa gerek Wc.ler biraz kirliydi. Emeği geçenlere teşekkürler.
Abdulsamet Kartal
5 ay önceMükemmel güler yüzlü personeli ile ( Özellikle Abdulsamet Kartal) yardım severliği ile temiz odaları ile yemekleri ile mükemmel
GÜLSER DEĞER
2 hafta önceÖğretmenevi yenilendiği için yataklar rahattı.Yemek fiyatları uygun.Odalar temiz ancak buzdolabı ve klima yok banyoda da duşakabin olmalı. O yüzden bir yıldız eksilttim. Personel güler yüzlü.
Engin Öztürk
11 ay önceKüçuk ama merkezi noktada olması iyi canakkake ve altinoluga yaklaşık 30 dakikalık mesafede olmasi iyi ana yolustinde olmasi kötü odalarda klima yok serinlemek icin camı acarsanizda gürültü oluyor. Banyonun elden geçnesi şart. Kahvalti standart calisankar ilgili ve güler yüzlü