Oturum Aç

Op. Dr. Erdem Can Yardımcı, yurt dışı ve yurt içi hastalarına obezite cerrahisi ve metabolik cerrahi başta olmak üzere tüp mide ameliyatı, mide balonu, safra kesesi ameliyatı ve kasık fıtığı, göbek fıtığı, karın fıtığı gibi bir çok alanda cerrahi tedaviler sunmaktadır.

Ameliyatlarımız

 • Mide Balonu
 • Obezite Ameliyatı
 • Tüp Mide Ameliyatı
 • Safra Kesesi Ameliyatı
 • Kapalı Fıtık Ameliyatı

Obezite Cerrahisi, kilo vermeye yardımcı olmak için yapılan ameliyatlardır. Birçok ameliyat çeşidi bulunmaktadır. Diyet, egzersiz ve ilaç tedavisi sonrasında obezite hastalarında başarılı sonuç elde edilemediği durumlarda obezite cerrahisi uygulanabilir.

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

5,0
59 inceleme
 • Büşra Yurt
  Büşra Yurt
  5 ay önce

  25 Aralikda Tüp Mide ameliyatı oldum . Erdem hocanın adını Antalya’da tavsiye üzerine Vakıf Yaşam Hastanesinde görüşme sağladım. İşinde çok profesyonel ve canı yakın bu konuda bilgili olduğu konuşmasından belliydi. Başta çok fazla kafamda soru vardı ama kendisi bütün kaygımı ve stresimi azalttı. Gerçekten ona buradan çok teşekkür ederim herşey için. Umarım bir çok kişiye de katkısı olur :)

 • Pelin Karabacak
  Pelin Karabacak
  8 ay önce

  Tüp mide ameliyatı öncesinde farklı doktorlarla görüştüm, ama Op. Dr. Erdem Can ' ın bilgisi ve tecrübesi diğerlerinden sıyrılıyordu. Ameliyat süreci çok profesyonelce yönetildi ve sonrasında da her an yanımda oldu. Takip kontrolleri düzenli olarak yapıldı ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Şimdi daha sağlıklı ve mutlu bir hayata başlamak için en doğru adımı attım. Op. Dr. Erdem Can' a teşekkür ederim!

 • Ceren Kirimlioglu

  İlk günden beri ilgili, cevaplayıcı ve bilgilendirici uslubuyla Erdem Can hoca ve ekibine sonsuz teşekkürler.

 • Sevgi Yücel
  Sevgi Yücel
  10 ay önce

  Yaklaşık 4 ay önce ameliyat oldum kendimde bir sağlık çalışanı olmama rağmen o kadar heyecanlı ve stresliydim ki ta ki doktorumla konuşana kadar beni sakinleştirdi motive etti ve güven verdi o kadar profesyonel bir süreçle ilerledi ki kendisini bu yol da tanıdığım için çok mutluyum. İyi ki bu süreçte Erdem hocami tanıdım.

 • Ferhat Bulut
  Ferhat Bulut
  9 ay önce

  Mükkemel bir cerrah kendinizi gözü kapalı emanet edebilirsiniz benim oğlum iki gün önce ameliyat oldu çok şükür herşey yolunda doktorumuz erdem bey sayesinde çok ilgili ve alakalı bir doktor Erdem beye sonsuz minnet borçluyuz oğlum onun sayesinde ikinci kez dünyaya geldi.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik