Oturum Aç

Op. Dr. Erdem Can Yardımcı, yurt dışı ve yurt içi hastalarına obezite cerrahisi ve metabolik cerrahi başta olmak üzere tüp mide ameliyatı, mide balonu, safra kesesi ameliyatı ve kasık fıtığı, göbek fıtığı, karın fıtığı gibi bir çok alanda cerrahi tedaviler sunmaktadır.

Ameliyatlarımız

 • Mide Balonu
 • Obezite Ameliyatı
 • Tüp Mide Ameliyatı
 • Safra Kesesi Ameliyatı
 • Kapalı Fıtık Ameliyatı

Obezite Cerrahisi, kilo vermeye yardımcı olmak için yapılan ameliyatlardır. Birçok ameliyat çeşidi bulunmaktadır. Diyet, egzersiz ve ilaç tedavisi sonrasında obezite hastalarında başarılı sonuç elde edilemediği durumlarda obezite cerrahisi uygulanabilir.

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

5,0
75 inceleme
 • Pelin Karabacak
  Pelin Karabacak
  bir ay önce

  Tüp mide ameliyatı öncesinde farklı doktorlarla görüştüm, ama Op. Dr. Erdem Can ' ın bilgisi ve tecrübesi diğerlerinden sıyrılıyordu. Ameliyat süreci çok profesyonelce yönetildi ve sonrasında da her an yanımda oldu. Takip kontrolleri düzenli olarak yapıldı ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Şimdi daha sağlıklı ve mutlu bir hayata başlamak için en doğru adımı attım. Op. Dr. Erdem Can' a teşekkür ederim!

 • Burak Dogan
  Burak Dogan
  2 ay önce

  Bir arkadaşımın vasıtasıyla Erdem hocadan randevu alıp görüşmeye gittim. Bir hafta içinde ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyatım sorunsuz geçti. Erdem hocamın ellerine sağlık. Bu süreçte yanımda olan Merve hanıma, hemşiremiz Hatice hanıma, diyetisyenimiz Hatice hanıma çok teşekkür ediyorum.

 • Erdal Kunduracı
  Erdal Kunduracı
  bir ay önce

  Ben geçen ay ameliyat oldum. Ameliyat öncesinden taburcu gününe kadar herşeyden çok memnun kaldım. Ameliyat çok iyi geçti, ve sonrasıda hiç korktuğum gibi olmadı. Doktorların ve Hemşirelerin ilgisinden çok memnun kaldım

 • Ülkü Kayacan
  Ülkü Kayacan
  2 ay önce

  Hocamızın ve ekibinin göstermiş olduğu ilgi için ayrıca teşekkür ediyorum.En önemli nokta ise kurallara uyarak ilerlemek ve gerçekten güzel sonuçlar elde etmek.137.7 kg ile girdiğim ameliyatımda güncel olarak 21.günümde 117.3 kg olarak sonuç aldık.Doktorumuza ve ekibinin belirtmiş olduğu kurallara uyarak yeni ve güzel bir hayata başlamak güzel bir duygu. Teşekkürler

 • Habil Birkent
  Habil Birkent
  2 ay önce

  Eğer tüp mide ameliyatı olacak ve bir doktor arayışındaysanız gözünüz kapalı gönül rahatlığıyla kendinizi ve sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bir doktor.Uzman bilgisi ve becerisiyle hastalarına güven veren işinin ehli biri.

İnceleme Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik