Op. Dr. Erdem Can Yardımcı, yurt dışı ve yurt içi hastalarına obezite cerrahisi ve metabolik cerrahi başta olmak üzere tüp mide ameliyatı, mide balonu, safra kesesi ameliyatı ve kasık fıtığı, göbek fıtığı, karın fıtığı gibi bir çok alanda cerrahi tedaviler sunmaktadır.
Ameliyatlarımız
Obezite Cerrahisi, kilo vermeye yardımcı olmak için yapılan ameliyatlardır. Birçok ameliyat çeşidi bulunmaktadır. Diyet, egzersiz ve ilaç tedavisi sonrasında obezite hastalarında başarılı sonuç elde edilemediği durumlarda obezite cerrahisi uygulanabilir.
Mert Çelik
3 hafta önceErdem hoca dışında hiçbir hocayla görüşme sağlamadım. Çünkü kendisinden çok emindim ve hiç zorlanmadım korkularıma rağmen eğer bu ameliyatı düşünüyorsanız kesinlikle Erdem Can Yardımcı.
Büşra Yurt
6 ay önce25 Aralikda Tüp Mide ameliyatı oldum . Erdem hocanın adını Antalya’da tavsiye üzerine Vakıf Yaşam Hastanesinde görüşme sağladım. İşinde çok profesyonel ve canı yakın bu konuda bilgili olduğu konuşmasından belliydi. Başta çok fazla kafamda soru vardı ama kendisi bütün kaygımı ve stresimi azalttı. Gerçekten ona buradan çok teşekkür ederim herşey için. Umarım bir çok kişiye de katkısı olur :)
Sevgi Yücel
11 ay önceYaklaşık 4 ay önce ameliyat oldum kendimde bir sağlık çalışanı olmama rağmen o kadar heyecanlı ve stresliydim ki ta ki doktorumla konuşana kadar beni sakinleştirdi motive etti ve güven verdi o kadar profesyonel bir süreçle ilerledi ki kendisini bu yol da tanıdığım için çok mutluyum. İyi ki bu süreçte Erdem hocami tanıdım.
Pelin Karabacak
9 ay önceTüp mide ameliyatı öncesinde farklı doktorlarla görüştüm, ama Op. Dr. Erdem Can ' ın bilgisi ve tecrübesi diğerlerinden sıyrılıyordu. Ameliyat süreci çok profesyonelce yönetildi ve sonrasında da her an yanımda oldu. Takip kontrolleri düzenli olarak yapıldı ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Şimdi daha sağlıklı ve mutlu bir hayata başlamak için en doğru adımı attım. Op. Dr. Erdem Can' a teşekkür ederim!
Ceren Kirimlioglu
3 ay önceİlk günden beri ilgili, cevaplayıcı ve bilgilendirici uslubuyla Erdem Can hoca ve ekibine sonsuz teşekkürler.