Oturum Aç

Demre Öğretmenevi 29 Oda ve 79 Yatak İle Hizmet Vermektedir.
Odalarda Televizyon, Mini Bar Bulunmaktadır.
7/24 Sıcak Su Mevcuttur.
Odalarda Klima Bulunur.
0-2 Yaş Ücretsizdir.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Bölgeler

Fiyatlandırma

Double Oda

 • Kamu Personeli
  ₺ 1.000,00
 • Sivil
  ₺ 1.100,00

2 Single Oda

 • Kamu Personeli
  ₺ 1.000,00
 • Sivil
  ₺ 1.100,00

2+1 Oda

 • Kamu Personeli
  ₺ 1.500,00
 • Sivil
  ₺ 1.650,00

Google Yorumları

3,7
734 inceleme
 • MEHMET BEKTAŞ
  MEHMET BEKTAŞ
  11 ay önce

  15_16 temmuz 2023 de 2 gece konaklamak için önceden rezervasyon yaptık. Gelmeden 1 günce yorumları okudum. O kadar kötü yorum yazılmış ki hemen öğretmen evini arayıp iptal etmek istediğimi söyledim ama %20 kesinti olacağını duyunca(2500 tl 2 gecelik fiyatı) ve resepsiyondaki görevli temizlik güvencesini verince demek için geldik ve şu an öğretmen evinden yaşıyorum. Hiç de söylenildiği gibi çok kötü değil; klimalar çalışır halde, odalar ve çarşaflar tertemiz ve bahçede tadilat var. İyi ki iptal etmedim ki girilse süprizle karşılaştık ödediğimiz ücret üzerimden bakanlığın talimatıyla %50 indirim uygulandığını söyleyip 1250 tl iade etmek için form doldurdular. Bu konumda bu fiyata daha iyisini bulmak zor. Şu eleştiriye sonuna kadar katılıyorum bu kadar muhteşem konumda olan bir tesis çok daha iyi bir işletmeyi hakediyor. 1 puanı da ordan kırdım iyi tatiller…

 • Ramazan 07
  Ramazan 07
  2 ay önce

  Öncelikle öğretmen değilseniz hiçbir şekilde konaklama yapılabilecek bir otel değil. Odaların içi çok bakımsız. Sabah uyandığımızda Yatağın kenarlarında böcekler gördük. 3 yaşındaki çocuğa bile ücret alan zihniyet sabah kahvaltısını ücretli yapmış. Kalkanda denize sıfır yerde günlük 3700 TL verdik. Ne çocuğumuzdan ücret aldılar, ne de ekstra kahvaltı ücreti talep ettiler. Paranız ile rezil olmak isterseniz Demre Öğretmen evi ideal.

 • Burçin Balıkçı

  Öğretmenlere fiyatlar baya uygun ancak iki hafta öncesinde gittiğimizde tadilat vardı. Odalar biraz bakımsız, klimalar iyi çalışmıyor. Kahvaltı fena değildi ama kahvaltı salonunda hijyen yoktu. Derme çatma bir yeri kahvaltı salonu yapmışlar.Havuzu var ama atıl durumda. Sadece denize yakın oluşu büyük bir avantaj.

 • Zeki Kesener
  Zeki Kesener
  bir yıl önce

  Ekim 24-26 da eşimle birlikte konaklafık. Harika bir konumu var. Ama bakım çok yetersiz. Denize 70-80 adım ama odamızı bile kendim temizledim. Klima filtrelerini bile yıkadım. Buzdolabını silmek zorunda kaldım. Çok kötü kokuyordu. Böyle bir yere yazık oluyor. Olumlu olumsuz on adet foto koydum.

 • Mesut Tankulu
  Mesut Tankulu
  bir yıl önce

  Konum itibariyle çok güzel. Hatta efsane bir sahili var. Denize girilebilir bir kıyı, zemini taş ama rahatsız edici değil. Eski bina olması dolayısıyla aşırı derecede kokuyor.. Lavabodna ve banyodan gelen koku rahatsız edici... Odalar çok küçük ve yandaki sesler olduğu gibi içerde duyuluyor. Misafir gruplar da epey sesli ve gürültü konaklama yapınca işler kötü oluyor. Temizlik sürekli yapılsa da maalesef sorunu çözemiyor. Ülkenin en değer verilmesi gerek öğretmenleri bu şekilde olumsuz koşullarda ağırlamak yakışmıyor. Şartları iyileştirme konusunda adım atılması gerek. Personel gayet ilgili, samimi davranıyor. Bir sorun olduğunda yardımcı oluyor. Ancak fiziki koşulları daha da iyileştirmek gerek.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik