Başkent Öğretmenevi’nin Genel Özellikleri
Ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.
Odalarda 7/24 açık sıcak su, mini buzdolabı, televizyon, banyo-WC, televizyon, çift yatak, ek yatak mevcuttur.
Başkent Öğretmenevi ayrıca restoran, kafe, bahçe, kuaför, okuma salonu, fitness salonu ve sauna odası bulundurmaktadır ve düğün, toplu yemek ve diğer organizasyonlarda kullanılmaya uygun çok amaçlı salonu ile de hizmet vermektedir.
Seyyah Çiftci
2 ay önceÖğretmen evi konusunda çok merkezi bir konumda sizlere konaklama imkanı sunuyor. Bina çok büyük sanki 5.yildizli bir otel yapısı var.10.kattan Ankara'nın güzel bir manzarasını ve Beştepe camii, Anıtkabir ve Atakule gibi yapıları görebiliyorsunuz. 2024 Nisan ayı sivil olarak kişi başı 750tl ücret ödedik. Odanın mobilyaları açıldığı günden kalma sanırım hepsi eskimiş eski model mobilyalar :) Türkiye'nin en büyük öğretmen evi burası sanırım. Fiyata sabah kahvaltisi da dahil. Kahvaltı yapmayı seven biri olarak buranın açık büfe kahvaltısını çok sevdim.
Umut Korkmaz
3 ay önceOğlumun diş tedavisi için 1 gece konakladım.. Fiatlar oldukça makul. Ayrıca personellerde güler yüzlü Temizlik konusunda da gayet yeterli.. Konum olarak çok güzel bir yerde Emeği geçenlere teşekkür ederim. Ben çok memnun ayrıldım..
Özkan YABANTAS
4 ay önceBaşkente yakışır öğretmen evinin gerçeklerini birde buradan görmenizi tavsiye ederim. Şaşalı bir giriş belli başlı odaların dışında geri kalan odaların hâli bu şekilde. Bu zamana kadar birçok öğretmen evinde kaldım bu kadar özensiz ve ilgisiz hiç bir yer görmedim. Bundan sonra gidecek arkadaşlar için bir önerim odalarını görmeden ödeme yapmasınlar.
T. D.
5 ay önceYıllar önce kalmıştım, bu kez gittiğimde çok daha modern bir çehreye kavuşmuş.Odalar yenilenmiş ve eskiden duyduğum o küf kokusundan eser yoktu.Gecelik 545 TL verdim, kahvaltı ücretsiz, yemekler 220 lira.En üst katta tost,pide ve lahmacun da var( 18.30dan sonra fırın kapanıyor dikkat)Yalnız eskiden yemekler açık büfe ve sınırsızdı, artık 3-4 çeşitlik günlük değişen bir menü var ama tadı yerinde, fiyatına değer.Gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz...
mustafa top
7 ay önceBaşkente yakışır bir öğretmen evi. Odalarda keyfe keder küçük tadilatlik yerler olsada genel olarak güzel bir yer. Bahçesi geniş ve düzenli, istirahate çok müsait. Betondan ziyade doğa içerisinde olgunu hissettiriyor. Yemekleri nefis ve fiyat olarak ekonomik seviyede. Temizlik gayet iyi. Tüm çalışan ve emek veren kişilere teşekkür ediyorum.