Oturum Aç

Arslan Isı Sistemleri – Rıfat Arslan

Etimesgut Ankara Demirdöküm Kombi

 • Kombi Satışı
 • Kombi Montajı
 • Kombi Projesi Çizimi

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Bölgeler

Google Yorumları

4,9
131 inceleme
 • Mehmet Akif Kurt
  Mehmet Akif Kurt
  geçen hafta içinde

  Rıfat beyden sıfır daire için kombi aldık proje süreçleri olsun bilgilendirmesi olsun yapılan işçilik olsun işinin ehli insanlar fiyatta da yardımcı oldular. Ben memnun kaldım gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir firma.

 • Özlem Çiçek
  Özlem Çiçek
  bir hafta önce

  Çok uzun bir araştırma süreci sonunda ihtiyacım olan şofbeni Arslan Isı Sistemleri'nden almaya karar verdim. Sekiz farklı bayii ile telefon görüşmesi yaptım; en ilgili olan ve süreci sabırla, ayrıntılarıyla açıklayan Rıfat Bey, kararımı vermemde etkili oldu. En kısa sürede cihazın montajı yapıldı, proje işlemi hızla tamamlandı. Gerçekten işini bilen, müşteri memnuniyetine değer veren, aldıkları parayı sonuna kadar hak eden bir ekip. Rıfat Bey'e ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.

 • Gunay Kılınç
  Gunay Kılınç
  5 ay önce

  Kombi ve tesisatının değişim sürecinde keşiften anahtar teslime kadar her aşamayı üstlenen, profesyonel hizmet veren, doğalgaz ve kombi sistemleriyle ilgili her sorununuzu çözebilecek güvenilir bir firmadır.

 • A S
  A S
  geçen hafta içinde

  Çok ciddi iyi bir esnaf ne dediyse harfiyen uyguladı bizi hiç üzmedi ve çok ciddi kaliteli bir işçilik yaptı kendisine buranın aracılığıyla da teşekkür etmek istiyorum Reklamları aldanmayın öyle YouTube ünlülerine falan kanmayın rıfat bey gerçek bir esnaf yaptığı işin parasını alır yapmadığı işin parasını almaz fazlasını yapar az alır Böyle de gözü paraya tok Allah razı olsun kendinden Bu zamanda bu seviye bir esnaflık nadir bulunur herkese tavsiye ederim kaliteli işçilik uygun fiyat doğru iletişim ve samimiyet arıyorsanız bu firmayı ciddi anlamda tavsiye ederim

 • Melih Gülden
  Melih Gülden
  2 ay önce

  Çok profesyonel bir şirket. Şofben değişiminde, tüm süreçleri çok kısa sürede ve garantili bir şekilde tamamlayıp teslim ettiler. Rıfat beye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik