Oturum Aç

Tesisin 44 Oda 103 Yatak Kapasitesi Vardır.
İki Kişilik Oda, 3 Kişilik Oda Suit Oda Seçenekleri Mevcuttur.
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunur.
Mini Buzdolabı,Televizyon, Klima Odalarda Bulunmaktadır.
Teras Restaurantı ve Kafeteryası Vardır.
Okuma Salonu,Berber,Kuaför İmkanları Bulunur.
Merkezi Bir Konumdadır.(Kaleiçi)
Sahile Yakındır.

Kategoriler

Otel, Pansiyon vb. Kategorileri

Özellikler

Google Yorumları

3,3
528 inceleme
 • fatih özdemir
  fatih özdemir
  4 hafta önce

  Sadece otopark eksikti yemekler fiyatına göre çok güzeldi temizdi o da temizdi düzenliydi hijyendi fiyatına göre on numaraya bir puanı da yer Yerleşkesi ile alakalı söyledim otopark için yaklaşık 134 tur şehir dışında attık bunun dışında ucuz fiyatı makul ve düzenli yerdi teşekkür ederim

 • Görkem Orhan
  Görkem Orhan
  4 ay önce

  Maalesef sorunlar daha odaya yerleşmeden başladı. Aracımızı park edebilmek için 1 buçuk saat yer aradık. Araç yeri bulmak için her birimiz bir tarafta bekledik. Neyse öğretmenevine ulaştığımızda heyecanlandık çünkü hoş görünüyordu ama yanılmışız. Odaya girince oda rutubet kokuyordu ve kuşlar bizden önce odanın balkonuna yerleşmişlerdi. Zira balkonda kuş pisliği vardı. Odada doğalgaz mevcut ama yanmıyor. Personelle ilgili bir sıkıntı yok fakat 3 kişi toplamda 1800 TL ödeyince insan parasının nereye gittiğini merak ediyor. Odanın rutubet koktuğunu söylemekte de fayda var. İçeriye ilk girdiğimizde gerçekten kötü kokuyordu sanki uzun zamandır kullanılmamış gibiydi. En azından havalandırabilirlerdi. Odamızda Wi-Fi’ın da çekmediğini belirtelim. Gece uyumak gibi bir planınız da varsa bizce gözden geçirin çünkü barlardan gelen canlı müzik sizi bekliyor! Restoranı en üst katta kahvaltıyı burada yapıyorsunuz ama klima çalıştırmamışlardı ve soğukta kahvaltı yapmak zorunda kaldık. Odaların bulunduğu katlarda zemin de küflenmiş gibiydi.

 • mehmet ali ay
  mehmet ali ay
  2 hafta önce

  İyi olan tek şey çalışanlar güler yüzlü. Yanıbaşında türkü evi var müzik tam gaz. Gece kavga çıktı, silahlar patladı. Sabaha kadar uyumak mümkün olmadı. Balkon güvercin pisliği. Kahvaltı kötü. Buraya vereceğiniz parayla çok daha iyi bir otelde kalabilirsiniz. Otopark zaten yok 600-700 metre ilerideki belediye parkına 200 TL ödedik. Kapıdaki 'ogretmen' yazısına çok üzüldüm, hiç yakışmıyor

 • iso
  iso
  bir hafta önce

  Otoparkımız var deyip bizi kandırdılar. Trafiğe kapalı alanda yer alıyormuş. En yakın otopark 500 metre olduğu ve Hasta olduğum için giriş yapamadan rezervasyonu iptal ettik. Yalan beyan yüzünden paramızın %20'sini kaybettik.

 • taibe keleş
  taibe keleş
  2 hafta önce

  Konumu çok iyi, barlar sokağına yakın olduğu için ses fazlaydı ama beni rahatsız etmedi. Çalışanlar ilgiliydi, sorun için başvurduğumda hemen ilgilendiler. Kahvaltı kaldığımız diğer öğretmen evlerine göre çok çok iyiydi. Çalışanlara teşekkür ederim.

İnceleme Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Kalite
Konum
Temizlik