Oturum Aç

 • Anaokulunda
  -Yemekhane
  -Laboratuvar
  -Sanat Atölyesi
  -Müzik Odası
  -Oyun Alanı
  -Bahçe
  -Mutfak Atölyesi
  Bulunmaktadır.
 • Anaokulunda
  -Dekoratif Sanatlar
  -Origami
  -Modern Dans
  -Drama
  -Görsel Sanatlar
  -İngilizce Drama
  -Koro
  -Jimnastik
  -Dans
  -El Sanatları
  -Orff
  Eğitimleri Verilmektedir.
 • Anaokulunda Bulunan Kulüpler:
  -Müzik
  -Gezi
  -Akıl ve Zeka Oyunları
  -Değerler Eğitimi
  -Robotik
  -Kodlama
 • Anaokulunda Benimsenen Eğitim Sistemleri:
  -Çoklu Zeka Modeli
  -Oyun Temelli Eğitim
  -STEM, Yaparak Yaşayarak Öğrenme
  -Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli
  -Bilingual (Çift Dilli) Eğitim Programı
 • Tuvalet Eğitimi Verilmektedir.
 • Servis Hizmeti Okulun Kendi Aracıyla Sağlanmaktadır.
 • Psikolojik Danışman Haftada Bir Kez Öğrencilerle Görüşme Yapmaktadır.
 • Ortalama Sınıf Mevcudu 15’tir.
 • İngilizce Ve İspanyolca Eğitim Verilmektedir.

Kategoriler

Hizmet Kategorileri

Google Yorumları

4,6
22 inceleme
 • Levent ÖZGEÇ
  Levent ÖZGEÇ
  5 ay önce

  cok ince eleyip sık dokuyan biri olarak olması gereken ana onemli kriterleri etkili ve verimli sekilde yerinegetiren en onemlisi mutlu ve kendine yeten cocuk yetıstırmede katkısı olan bana göre bölgenin iyi anaokulu. bir daha kayıt edermısiniz diye sorsalar hıc dusunmeden evet derim.

 • Chef Alev
  Chef Alev
  9 ay önce

  Kizima anaokulu arayisindayken tanistik kum ailesi ile iyi ki tanistik 🥰 a’dan z’ye guler yuz birebir ilgi ❤️ okul muduru Gulcin hanim cok dogal cok samimi sinif ogretmenimiz Shiva tek kelime ile mukemmel bir okul oncesi ogretmeni onun sayesinde kizim suan Amerikada ki okulunda hergun eve tesekkur yazisi ile geliyor ve bu haftaki toplanti da ozellikle Turkiye de ki ogretmenine cok tesekkur ederiz cok donanimli harika bir cocuk yetistirmis diye tesekkur etmemizi istediler🏻❤️ okulun piskologu Beyza o kadar icten o kadar samimi ki kizimin kucuk buyuk sorun yasadigi her aninda yanindaydi ve bir kez konusmasi kizim icin yeterli oluyordu brans ogretmenlerimiz yamdimci ogretmenlerimiz diger sinif ogretmenlerimiz hepsi cok guzeller 🌸 bir anaokulu arayisiniz varsa dogru okulun yorumlarini okuyorsunuz demektir. Okulunuza kadar vermeden Kum ailesi ile tanismanizi tavsiye ederim….

 • NAZLI DEMIRCI EREL

  Çocuğunuzun başına kazayla bir şey geldiğinde aramayan, haber vermek veya teyit etmek için veliyi aramayan okuldur. Tatilimizden bir gün önce yaz okulunda çocuğu gittikleri tesiste kedi tırmalamış ve çocuğum bunu öğretmenine söylemesine rağmen ciddiye alınmamış, akşama kadar çizik içindeki kolu silinmemiştir. Akşam okula geldiğim gibi çocuğumuzun ilk söylediği; kedi beni tırmaladı oldu ve öğretmenler biz evde oldu zannettik, görmedik havuzdaydık dediler. Bir başka öğretmen de dalga geçer gibi temiz bir kediye benziyordu dedi. Okulun sahibi Gülçin Hanım da endişelenmeyin İstanbul'da kuduz vakası yok diyerek olaya bakış açısını göstermiş oldu. Herkes bilir ki kuduz tedavi edilmediğinde ölümcül bir hastalıktır. Ama okul sahibi kendi gözetiminde olan bir çocuk tırmalandığında bir şey olmaz diyecek kadar rahat olabiliyor. Üstelik öğretmenlere neden arayıp teyit etmediniz demiyor, ya da hemen tesisi arayalım kediyi gözetim altında tutsunlar demiyor! Onu bırakın şimdiye kadar bir kere bile durumu sormak için aranmadık! İşte çocuğunuza verilen önem budur. Her şeyi geçtik başına ciddi bir şey gelmediği için şükrediyoruz!

 • merve tuncay
  merve tuncay
  9 ay önce

  Oglumu 4 yil boyunca mutlu eden, bildigi bircok seyi ogreten canimiz okulumuz. Yasadigimiz bir cok guzelligi yazmak mumkun degil ama ozetlemek gerekirse cocugunuzun sevgi, ilgi, deger gorebilecegi ve ozellikle Ingilizce’yi cok iyi ogrenecegi bir kurum. Herkese tavsiye ediyorum, asla pisman olmazsiniz.

 • Ali Özçetin
  Ali Özçetin
  9 ay önce

  2.5 yasindaki kizimizi oyun grubu ile baslatip 6 yasta mezun olduk. okula ilk adim olarak en buyuk sansimizdi. mukemmel ingilizcesi ve kattiklari ozguven icin ogretmenlerimize minnetttariz

İşletmeye Mesaj Gönder

  Tercih Edilen İletişim Yöntemi